Jul 02, 2024, 11:58:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ANIMALA  (Pročitano 8742 puta)

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Pomoc oko ANIMALA
« poslato: April 18, 2007, 09:39:37 posle podne »
Zdravo. Imam pitanja vezana za sagorevac masti od Universala ANIMAL CUTS.
Kupio sam ga i kupio sam ELITE whey protein i vitamine Oligovit. Visok sam 190 cm i imam oko 93 kg pretezno misicne mase i prilicno sam definisan ali eto, hocu da vidim koliko mogu maksimalno da se izdefinisem.
Koristicu to gore navedeno ali me nesto buni.

Na pakovanju ANIMAL CUTSa pise da se ne sme izlagati UV zracima tokom koriscenja. Ja idem u solarijum. I sta sad ? Kao koza postaje osetljivija na sunce i solarijum dok se koristi. Sta da radim ?

I kako se uzima? Pise na kutiji 2 kesice dnevno ali buduci da ja imam malo masnog tkiva mozda da uzimam samo jednu.
Koliko pre treninga ?   

Molim ljude koji znaju odgovore da mi napisu.

Hvala puno

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #1 poslato: April 18, 2007, 10:05:02 posle podne »
Cini mi se da je vec pisano o nacinu uzimanja...Jedna kesica ujutru po ustajanja na prazan stomak(jos bolje ako posle sledi kardio) i jedna 20-ak min pre popodnevnog treninga...Ovo oko solarijuma ne znam...jbg verovatno ces bolje pocrneti :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2007, 10:12:40 posle podne »
Suplemente ili uzimas kako treba ili ih uopste ne uzimas.Znaci koristi kako pise,sem ako ne koristis jos neki topljac.Ja sam ga koristio ,1pakovanje pre dorucka,a drugo 45min.pre treninga.Dao mi je sasvim solidne rezultate.Pored svih njegovih efekata na mene je delovao kao solidan diuretik,cak i preko noci sam cesto morao da ustajem u wc.

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2007, 10:17:48 posle podne »
Hvala na odgovorima, ali bas zato i pitam Polomce. Ili da ga uzimam kako treba ili ne uopste.
Ceo forum sam pretrazio i video sve o Animalu ali ipak mi nije jasno ovo oko UV zraka. jebi ga, ne bih da se zezam sa tim a idem cesto u solarijum. Klasican BB, Fitnes trip. Da budem crnji i da se bolje ocrtavaju misici.
Uopste ne kapiram zasto to ima veze i da li da nastavim sa suncanjem .
A procitao sam kako se uzima ali sam mislio da mi ne bude mnogo 2 kesice jer imam nizak nivo masnoce a i cuo sam da je jebeno jak ANIMAL pa zbog toga. Ali OK, uzimacu po dve.

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #4 poslato: April 18, 2007, 10:20:47 posle podne »
I jos nesto, koliko bih trebao vode da pijem dnevno ? S' obzirom na to da je diuretik a ja inace ne pijem bas mnogo vode ali se mnogo znojim.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #5 poslato: April 18, 2007, 10:31:41 posle podne »
Dnevno bar 3-4l vode...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #6 poslato: April 19, 2007, 07:00:47 pre podne »
ANIMAL LINIJA JE EXTRA..

VALJDA I JEDINO STO VALJA OD NJIH

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #7 poslato: April 19, 2007, 11:54:39 pre podne »
ANIMAL LINIJA JE EXTRA..

VALJDA I JEDINO STO VALJA OD NJIH



Tako sam i ja cuo. Zato sam i uzeo CUTS. Zapravo ja nemam visok nivo BF ali zelim da se maksimalno izdefinisem ali me bas zanima koliko je kasnije tesko odrzavati tu definiciju. mislim ja se dobro hranim ( ishrana zasnovana na proteinima sa malim procentom UH i mali procentom masti ) tako da me bas zanima da li ce da potraje ta definicija i bez ANIMALA a  nastavljam sa  HIT kardiom.

I jos nesto. Jel CUTS ima vecu moc kada se uzima ujutro na prazan stomak pa posle pola sata trcanje i posle podne pre treninga posle koga nema kardio ili je bolje ujutro na prazan ali bez kardia i posle podne pre treninga sa tegovima pa kardio ?

Zvuci malo konfuzno ali me zanima.

Hvala unapred

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #8 poslato: April 19, 2007, 11:59:53 pre podne »
Pa, koliko dugo mislis da zivim na malom % UH?

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #9 poslato: April 19, 2007, 12:05:19 posle podne »
Ujutru na prazan stomak sa 10-15g glutamina+5g BCAA. Poslije pola sata HIIT pa 5g glutamin. Drugi put prije teretane na pola sata, a poslije tegova mozes kardio ali ti je katabolizam zagarantovan. ako nisi zestoko zasticen suplementima. MISLIM, PRETPOSTAVLJAM DA SI NA PROTEINSKOJ DIJETI.
Meni je AC poceo dobro da radi tek kad sam napravio stack sa Labrada Charge. Na pocetku prvih dana izbaci jedno litru vode pa tek poslije pocinje nesto da radi. ZA prvih deset dana mi osim vode nije nista izbacio, tad je stigao Charge u pomoc :lol:. Nakon 10 dana bf -3% :shock: :lol:.

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #10 poslato: April 19, 2007, 12:08:22 posle podne »
Pa, koliko dugo mislis da zivim na malom % UH?

Pazi, ja se ne bavim BB-om profi, pa ni amaterski , nego treniram da bih dobro izgledao. To mi je jako bitno zbog posla i cilj mi je da tokom cele godina ako je moguce izgledam isto. Dakle mogu jednom ili d\va puta u mesec dana da pojedem neke slatkise i JUNK FOOD ali cu sve to da izbegavam da ne bih pljunuo na rezultate definicije.
Dakle nemam MASA-DEFINICIJA period.Tako da se ne gojim. imam solidan nivo mase i zadovoljan sam i sada se trudim da se izdefinisem i odrzavam.
Dakle, gledam da mi nizak nivo UH i masti bude svakodnevnica.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #11 poslato: April 19, 2007, 12:19:26 posle podne »
Sve je to OK, ali unos UH nema direktne veze sa JUNK FOOD-om! Junk je junk, a kvalitetni UH su ti neophodni ako en mislis da pocnes da kopnis dok na tebi ne ostanu kosti i malo neke bede od misica. Ja sam sve to isprobao na svojoj kozi i veruj mi da je to onda veci problem nego ne znam koji % BF. Treba da nadjes sebi idealan jelovnik odnosno unos UH. Imas u podforumu nutrition sve o tome, pa malo prelistaj!

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #12 poslato: April 19, 2007, 12:30:33 posle podne »
Sve je to OK, ali unos UH nema direktne veze sa JUNK FOOD-om! Junk je junk, a kvalitetni UH su ti neophodni ako en mislis da pocnes da kopnis dok na tebi ne ostanu kosti i malo neke bede od misica. Ja sam sve to isprobao na svojoj kozi i veruj mi da je to onda veci problem nego ne znam koji % BF. Treba da nadjes sebi idealan jelovnik odnosno unos UH. Imas u podforumu nutrition sve o tome, pa malo prelistaj!


Vazi. Hvala na savetu. Nisam ni mislio da se izgladnjujem. daleko od toga, nego sam ja sklon nagomilavanju masti kada se opustim i krenem sa slatkisima i nezdravom hranom, tako da cu to da izbegavam. A pirinac, testenine, krompir, crni hleb, pasulj...naravno da moram da nastavim da jedem, samo ne smem da preteram.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #13 poslato: April 19, 2007, 12:34:56 posle podne »
OK, nema na cemu!  :D

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #14 poslato: April 20, 2007, 03:08:01 posle podne »
E da, i jos jedno pitanje za ljude koji su uzimali ANIMAL CUTS. Kako se uzima u danima ne treniranja ?