Septembar 20, 2024, 12:40:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: metan  (Pročitano 7094 puta)

Van mreže Hasu_s1n

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
metan
« poslato: April 09, 2007, 12:03:14 pre podne »
ovako da se prvo izvinim ako vec negde ima objasnjenje a ja pokrecem opet nisam listao ceo forum sorry :( hteo sam da pitam posto sad trebam da krenem sa metanom ranije sam uzimao 
lagane stvari kreatin,tribulus,protein,amino-kiseline itd e sad nisam trenirao jedno 2 meseca unistio sam sebe propusio sam cigarete i smrsao sad razmisljam o metanu krenem vezbam jedno 1 nedelju na suvo pa pocnem sa metanom e sad koja zastita ima kako da ga uzimam itd ako moze neko da napise i koje su stetnosti tnx unapred

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: metan
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2007, 12:13:23 pre podne »
batali se metana
imas forum steroidi pa tamo procesljaj teme o metanu tj dianabolu tj naposimu ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Hasu_s1n

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: metan
« Odgovor #2 poslato: April 09, 2007, 12:27:38 pre podne »
sta je najbolje da nabacim 10-15 kg za mesecak dana:)dajte recite neku dobru stvar ali da valja :)opet izvinite ali nemam vremena da prelistam forum ceo :(

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: metan
« Odgovor #3 poslato: April 09, 2007, 12:30:04 pre podne »
majonez...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: metan
« Odgovor #4 poslato: April 09, 2007, 12:36:45 pre podne »
a ne ne sinak, ne ide to tako.
predpostavljam nemas onda vremena da treniras preko godine i da dnevno opalis po 5-6 obroka?
suplementi pa ni hemija ne chine cuda pojedinacno, da bi radili trebaju prvo neki standardni u vezi treniranja i ishrane da se zadovolje.

a to 10-15kg za mjesec dana bi se i dalo izves uz neku tesku hemiju i dosta optimizma, sad pitanje dal bi prezivio sve to.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: metan
« Odgovor #5 poslato: April 09, 2007, 12:48:52 pre podne »
majonez...

+pivo,coca-cola,secer,svinjska mast,McDonald's,masni burek,slaninica...ima tu jos sjajnih suplemenata :lol: :lol: :twisted:

Cini mi se da su nam u poslednje vreme novi clanovi bas pricljivi,a bogami i istrazivacki i pedagoski raspolozeni...A sto vole da citaju i koriste search,pa to je cudo jedno :evil: :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: metan
« Odgovor #6 poslato: April 09, 2007, 12:57:01 pre podne »
majonez...
Cini mi se da su nam u poslednje vreme novi clanovi bas pricljivi,a bogami i istrazivacki i pedagoski raspolozeni...A sto vole da citaju i koriste search,pa to je cudo jedno :evil: :evil:

mislin sasa ti stvarno nekuzis neke stvari, pa zar ne vidis da je jos misec dana do lita?? :twisted: :twisted:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: metan
« Odgovor #7 poslato: April 09, 2007, 02:25:11 pre podne »
majonez...
Cini mi se da su nam u poslednje vreme novi clanovi bas pricljivi,a bogami i istrazivacki i pedagoski raspolozeni...A sto vole da citaju i koriste search,pa to je cudo jedno :evil: :evil:

mislin sasa ti stvarno nekuzis neke stvari, pa zar ne vidis da je jos misec dana do lita?? :twisted: :twisted:

I to sto kazes,mesec dana-15-20kg i eto tela za plazu "twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: metan
« Odgovor #8 poslato: April 09, 2007, 02:29:54 pre podne »
ma najbolje se ovako uvatit, misec,dva pred lito, pa nemaju svi vrimena jest 5-6 obroka dnevno i ic u teretanu i bit predani ka i mi duze vrime... :twisted:
al mora pazit da nedobije previse u ovih misec dana pa da izgleda "pretjerano" ka pedja :twisted:

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: metan
« Odgovor #9 poslato: April 09, 2007, 02:36:36 pre podne »
Ma sigurno postoji nesto sto moze za mesec dana da ti nabaci 10-15kg. Vidis kako ih je sve vise koji pitaju mora da su cutili za neke savremene forumule pa misle da cemo im tek tako otkriti  :o... Ajde ne zajebavjte ih, April mesec je skoro na pola, jos malo Maj pa Jun...i moraju da imaju 10kg misica vise i to sto pre hehehe leto stize...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: metan
« Odgovor #10 poslato: April 09, 2007, 02:39:51 pre podne »
pi kako sam se ja zajebo. meni je trebalo dvije godine spalit svo salo i naslagat cistih 15kg.
da ne pricam koliko sam presjedo na ovom forumu
 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Hasu_s1n

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: metan
« Odgovor #11 poslato: April 09, 2007, 02:55:06 pre podne »
brate... nisam ja indijanac o cemu pricate meni se 5-6 kg vrati cim prestanem da pushim 2-3 dana nego mi treba nesto dodatno da dobijem josh jedno 5kg nisam vezbao 2 meseca a pre toga 2 god uz 1 mesec pauze imam ja definiciju odlicnu nego masa mi se raspala :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: metan
« Odgovor #12 poslato: April 09, 2007, 02:58:37 pre podne »
brate... nisam ja indijanac o cemu pricate meni se 5-6 kg vrati cim prestanem da pushim 2-3 dana

Cistih misica,jel????? Eto nam odgovora za nase muke :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: metan
« Odgovor #13 poslato: April 09, 2007, 03:03:08 pre podne »
i ja sam pacijent  sto se tice body bildinga ali ovi su prejebali i mene , dzabe ti njemu pricas to,  kazi mu kolko tablete da kljune i da ce nabaci 15 do 20 kg cistih misica za dva meseca TO ON OCE DA CUJE .
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: metan
« Odgovor #14 poslato: April 09, 2007, 03:04:49 pre podne »
dobitak od samog metana se izrazava u litrama a ne u kg. to se vec utvrdilo 600 puta. 8)
i samo da dodam:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,1773.0.html
matere mi matere,
kupicu ti dimije