Septembar 29, 2024, 11:23:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: HIROPRAKTICAR  (Pročitano 9403 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
HIROPRAKTICAR
« poslato: Februar 18, 2006, 11:44:02 posle podne »
Postoji par tema o povredama na ovom forumu i to je nekako nezaobilazno u sportu a pogotovu u sportu gde se uspeh postize preopterecivanjem svoga tela.

Mnogi od vas su pominjali povrede, i mahom su bile povrede ledja...
Takvu povredu vec 3 meseca imam i ja...

Bio sam kod jednog hiroprakticara u Mirijevu i on me je za 15 sekundi "namestio" , naplatio 1200 dinara i poslao kuci.  Insistirao je da dodjem josh jedanput  tj  josh 15 sekundi i josh 1200 dinara !

Bola nije bilo neka 3-4 dana i stvarno sam mislio da sam zavrsio sa tom povredom , ali nazalost bol se vratio..    Skraceni radijus pokreta nogu, bol u lumbalnom delu... itd..  

Dobio sam od prijatelja broj nekog HIROPRAKTICARA koji se nalazi negde blizu CVIJICEVE ulice..        preko telefona mi je delovao kao da mu je jedina namera da me odere , pomenuo mi je cenu 1500 din i to da cu morati da dodjem 2-3 da bi se nesto uradilo..    

Razmisljao sam se da li opet da odem i opet da dam novac za to, i na kraju sam odlucio da ipak odem...  i nisam POGRESIO !

Covek je jednostavno fenomenalan! Nemam reci..  

Ponasao se prema mojim ledjima , kao da su kula od 3000 karata koja ne sme da se srusi ..    
Citavih sat vremena on je mene pipkao,cackao,masirao,istezao,namestao...  i totalno mi je uklonio bol..  

Cak sta vishe rekao mi je , da njemu nije poenta da mi trenutno ukloni taj bol, vec da spreci ponovni povratak te povrede..  i da mene samog nauci kako samom sebi da istegnem te prsljenove...

Josh jedno 20-ak minuta mi je pokazivao vezbe koje treba da radim, da bi istegao te prsljenove i ojacao misice donjeg dela ledja..    

Mozda ne mozete to da zakljucite iz mog posta, ali ja sam FASCINIRAN ..  covek me je jednostavno odusevio..   jednostavno zraci nekom neopisivom energijom..    U svakom trenutku osecash da on hoce da ti pomogne.. i tako se i ponasa..   potpuna posvecenost tvome telu..   oseca se da zna sta radi i da to radi uzasno precizno i sve u cilju da bi tebi pomogao....

Kada sam ga pitao koliko sam duzan, rekao je 1000 dinara...    

90 minuta je proveo samnom i naplatio mi je 1000 dinara,  a pritom je ZNAO DA JA ZNAM DA SU NJEGOVE USLUGE U SUSTINI 1500 DINARA I REKAO MI JE DA JE POTREBNO 2-3 TRETMANA PREKO TELEFONA,  A SVE MI JE TO URADIO ODJEDNOM , I REKAO MI JE DA MU SE JAVIM ZA PAR DANA DA MU KAZEM KAKO SE OSECAM I DA LI IMAM PROBLEMA, I DA SLOBODNO MOGU DA SVRATIM KOD NJEGA, DA ON PROVERI DA LI JE SVE U REDU...     [BEZ NADOKNADE]

A prvi HIROPRAKTICAR koji me je "namestao" , UZEO mi je 1200 din za 15 sekundi, i pritom mi je rekao da obavezno moram da dodjem josh jedanput za par dana...     tj da mu dam josh 1200 din !

Mene je ovaj covek odusevio..  i bash mislim da cu konacno resiti te probleme  sa ledjima..    sem ako opet ne budem stoka koja nece sacekati da se oporavi do kraja...

Trenutno radim neke vezbe koje mi je on pokazao i iskreno se nadam da cu to raditi u kontinuitetu...

Sve ovo vam pricam , kao neku vrstu preporuke..    tj ako neko ima neki povredu, ja vam najiskrenije preporucujem ovog coveka...

Ako neko zeli da stupi u kontakt sa njim, posaljite mi poruku na private i ja cu vam dati njegov telefon...  

Pozdrav svima...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: HIROPRAKTICAR
« Odgovor #1 poslato: April 08, 2007, 02:45:28 posle podne »
Mozda se neko seca da sam ja imo problema sa ledjima svojevremeno, i otisao sam kod jednok hiroprakticara, po preporuci jedne prijateljice, i covek me je pregledao, i ustanovio da su mi 4 prsljen (odozdo) i karlicna kost pomerena za nekoliko mm, i on je to vratio pomocu neke sprave, i dao mi je dozivotne vezbe, ako nekom treba kvalitetan hiropraktciar sa americkom diplomom, jer je to ocigledna razlika, vidi se da se skolovao u inostranstvu, jer je covek potpuno usmeren profesionalan, i zna u cemu je stvar, ustvari zna svoj posao nije ko vecina lekara kod nas. Ako nekom treba neka se javi na PM! pozdrav
Liberte toujours

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: HIROPRAKTICAR
« Odgovor #2 poslato: April 08, 2007, 03:46:27 posle podne »
hiropraktciar = kostolomac ... pricajte srpski..


Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: HIROPRAKTICAR
« Odgovor #3 poslato: April 08, 2007, 04:30:20 posle podne »
hiropraktciar = kostolomac ... pricajte srpski..


dobro kako ti drago, ali nije svaki isti i nije svaki kvalitetan! to je poenta....
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: HIROPRAKTICAR
« Odgovor #4 poslato: April 08, 2007, 04:45:51 posle podne »
i sto velis, americka diploma a?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: HIROPRAKTICAR
« Odgovor #5 poslato: April 08, 2007, 04:56:05 posle podne »
i sto velis, americka diploma a?
da, el ti treba?
Liberte toujours