Septembar 29, 2024, 02:24:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Rasprava sa Dijanove teme...  (Pročitano 17798 puta)

Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #60 poslato: April 03, 2007, 12:30:16 pre podne »
evo da se i ja javin.
nisan neki zaljubljenik u bb, ali jako volim sport i uvik san nesto trenira i povremeno zna otic u teretanu ako je nebi imao u sklopu treninga.
vec neko vrime razmisljan i odlucija san upisat se u dijana.. no tek za nekih desetak dana... zanima me, jer sam negdje procitao da se dobije tjedan dana besplatno.. pa ako tko zna jeli to ide po upisu.. znaci platis, i posto ti je prvi put dobijes tjedan dana besplatno ili mozes doc tjedana dana i odradit pa se tek onda upisat.

@soksy.... vjerujem da ti je problem ledja u nepravilnom radu.. najcesce se dogadja ako nepravilno radis onu spravu ka veslanje.. kako god se to zvalo.... lumbarni dio kraljeznice trpi i dolazi do ostecenja diskova, te su zivci podlozni ukljestenjima zbog posmicanja diskova i kraljezaka koji vise ne prijanjaju savrseno.... potrebno je detaljno ojacati misice donjeg djela ledja kako bi smanjila opterecenje kraljeznice.
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #61 poslato: April 03, 2007, 08:13:54 pre podne »
Hej Harly, tek sam sad pročitala tvoju poruku i tila sam ti zahvalit. Mislim da misliš na ergometar, njega učestalo ne radim, nego mislim da mi je to kad radim donje trbušne, zna bit neugodna bol. Ne znam uopće šta da radim.Eto pa kad mi netko kaže šta će ti trener?

Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #62 poslato: April 03, 2007, 08:33:31 pre podne »
ne mislim na ergometar.... ergometar nije toliko zahtjevan za ledja jer se koriste i noge.... mislim na spravu gdje drzis noge ispruzene i koristis samo ruke i ledja za povlacenje. tako da u kracem roku je vjerovatno to problem, a ergometar da bi utjecao treba koristit malo duzi period.. recimo godinu dana..

ja inace imam taj problem jer sam trenirao veslanje duzi niz godina i kao vecina veslaca iman ostecene tj. izlizane diskove. bolovi su bili strasni, nekad bi ukljestenje zivca bilo takvo da po sat-dva nebi se smija pomaknit. i kako si trbusnjake spomenila... zbog tog ostecenja ja san u potpunosti izbacio vjezbanje trbusne skupine misica. naprosto prevelika bol.
problem sam ublazio vjezbanjem ciljanih skupina misica ledja koje sam naucion na fizioterapiji. vjezbe se izvode kod kuce bez ikakvih pomagala. obicno vjezbanje na tlu. nakon 2-3 mjeseca san vec moga napravit seriju trbusnih bez bolova.

sada u dijana kad dodjem imam namjeru uhvatit nekog privatnog trenera da mi slozi poseban trening upravo zbog kranjeznice..... tu je najvazniji po mom misljenju raspored sprava i vjerovatno izbacit pojedine sprave koje opterecuju kraljeznicu na neko vrijeme.
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #63 poslato: April 03, 2007, 10:08:59 pre podne »
Aha, znam na koju misliš spravu! Sad je još dobro, mene ti to iznenada uhvati. Baš tupa bol. Kažeš da ćeš se uvatiti trenera, pa to bi ti bilo pametno, bar ja mislim, sinoć sam se tako izguštirala u teretani jer nisam mogla ić tjedan dana, ne da sam bila mokra, nego sam doslovce guštala trenirat. Ima dana kad imam toliko snage da je to čudo jedno. :D

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #64 poslato: April 03, 2007, 10:48:48 pre podne »
Jedva čekam i večeras u teretanu, kad se vratim iza posla, malo odmorim i onda idem! Recimo, sinoć nisam radila donje trbušne i ne boli me ništa, ali kad budem večeras radila baš me zanima šta će bit sutra, oće li me bolit. To mi je jedini problem, a što je najtragičnije kod mene, trbušnjaci su mi najvažnji, odnosno, smatram da mi je trbuh  najproblematičniji dio. Sve drugo smatram da je u redu, osim njega. Nikako ga dovest u red!! :( :?

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #65 poslato: April 03, 2007, 01:17:48 posle podne »
evo da se i ja javin.
nisan neki zaljubljenik u bb, ali jako volim sport i uvik san nesto trenira i povremeno zna otic u teretanu ako je nebi imao u sklopu treninga.
vec neko vrime razmisljan i odlucija san upisat se u dijana.. no tek za nekih desetak dana... zanima me, jer sam negdje procitao da se dobije tjedan dana besplatno.. pa ako tko zna jeli to ide po upisu.. znaci platis, i posto ti je prvi put dobijes tjedan dana besplatno ili mozes doc tjedana dana i odradit pa se tek onda upisat.

e sad...ima ti 2 sheme...
prva je da dobijes vip iskaznicu pa imas tjedan dana besplatno teretane, sad neznan kako da to nabavis, ako imas nekog poznanstva u dijan gymu mozda tako, nisan siguran...
drugi nacin ti je da dovedes prijatelja koji ce se upisat pa dobijes 5 dana produzenja mjesecne clanarine...

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #66 poslato: April 03, 2007, 01:29:51 posle podne »
Nuke, jako dobri trbušni!!!

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #67 poslato: April 03, 2007, 02:28:55 posle podne »
Ćao ljudi, evo da se javin malo!! I ja ću danas ruke na muke u teretani, a sta kaze soksy baš mi je gušt ić, ne shvaćam to kao neku obavezu već baš razonodu. I meni je trbuh "krizni"dio tijela, tu mi se sve prima a teško skida! Tribalo bi malo ishranu izregulirat jer se stalno ponavlja da samo vježbom nema efekta:)

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #68 poslato: April 03, 2007, 02:33:31 posle podne »
Hej Bunny, ja sam od jučer počela malo više pazit na prehranu, nastojim jednako sve unosit u sebe. Kombiniram ti posni sir, tunjevinu, pileća prsa itd, sve ono u biti što je zdravo, za razliku od onih mojih gluposti! A moram priznat kad pijem vodu, da mi se drob tako napuše da ponekad sebe asociram na trudnicu, ali interesantno, sve mi je stvarno u redu, što se tiče mog tijela, ali taj drob to su samo takve muke s njim! Jao trbušiću moj!!!!  :lol: :lol: :lol:

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #69 poslato: April 03, 2007, 02:37:50 posle podne »
Ma i meni je isto tako, a viruj mi, masu cura ima slične probleme! Prošlo lito sam se baš bila udebljala na tom dijelu dosta, naravno, svaku večer kasno topli sendvič sa svim i svačim i s ekipom na plaži...moralo se odrazit!!
Sad moram priznat u zadnjih pola godine otkad sam u teretani dosta mi se potavnao trbuh pa se nadam da bi do ovog lita možda postigla željeni učinak! Ne tribam ni napominjat da sam te sendviče potpuno izbacila

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #70 poslato: April 03, 2007, 02:40:54 posle podne »
Također! Ja bi ti s guštom radila kod kuće tople sendviče s puno majoneze itd. Ma je mogu i ja reć da sam ga nekim dijelom dovela u red, ali znam sebe i znam da nisam zadovoljna s tim dijelom. Mogu ja to puno bolje! Kažem, kad idem radit donje trbušne, uvati me takva bol u donjem dijelu leđa (i to poviše trtice) da se uopće ne mogu pomaknut onda nekad i ne radim trbušne u teretani!

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #71 poslato: April 03, 2007, 02:48:26 posle podne »
Ma znam, kad se općenito rade trbušni opterećenje je na kralježnici, zato ti je koristim onu malu spravu za trbušne koju su i na tv-u reklamirali koja mi drži vrat a učinak je isti. Tako da rade samo trbušnjaci a ne ono šta ne triba odnosno kralježnica! S njom ti napravi i gornje , donje i bočne i mogu ti reć da sam prezadovoljna. Učinim ih preko 120 a nemam boli u leđima! Sigurno znaš na koju spravu mislim:)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #72 poslato: April 03, 2007, 03:47:02 posle podne »
OFF!!!!!!!!!!!!!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže analiese

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #73 poslato: April 03, 2007, 08:18:51 posle podne »
a hebem vas, stvarno ste kokoske
neznalica je u pravu - lipo broj jedna drugoj, pa u vrimena na zeleni caj bez cukra
pa zadnjih 5 strana su samo vasi postovi
drugi i ne stignu
p.s. ovo nije zbog ljubomore sta nama, ostalima, koji nismo stalno u teretani nabijate komplekse
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uplasi me sjaj milion sveca ked se nebom popali
gde je tome kraj, za kog su tako dubok zdenac kopali
zasto se sve to desava, dal covek ista resava il' smo samo tu zbog ravnoteze medu zvezdama

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #74 poslato: April 03, 2007, 08:23:44 posle podne »
ne stvarno, malo smirite sa cakulon a posto samo vas dvi pricate odite si slat privatne poruke...da coviku ne razvaljujete temu bzvz, pa ce bit nepregledno...
btw. soksy fala na komplimentu...