Septembar 29, 2024, 02:26:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Rasprava sa Dijanove teme...  (Pročitano 17799 puta)

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« poslato: Mart 09, 2007, 11:37:18 pre podne »
Što se tiče teretana, do sada mi se pokazala quattro teretana najbolja, i Dijan gym je također odlična. Ovom prilikom pozdrav mom treneru Ivanu koji je otišao radit u gulivera.

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2007, 03:25:18 posle podne »
Dijan, teretana je odlična, zapravo najbolja u gradu i najpovoljnija, pun je pogodak bilo uvođenje popusta za studente, za mene je to i bilo presudno da konačno učinim nešto od sebe:))))))))))) i uvjerim se u kvalitetu dijan gyma. Puno sam toga promijenila na sebi u samo 4 miseca i jako sam zadovoljna!! svaka čast!!!!
Treneri su odlični, profesionalni i uvik spremni pomoć!
Tila sam vas pitat postoji li mogućnost da otvarate još jednu sličnu teretanu u splitu, zapravo još veću, jer se o tome naveliko priča po splitu!!
još jednom hvala za sveeeee!!!!!!:)))))))))))))


Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #2 poslato: Mart 29, 2007, 01:01:46 pre podne »
Dijan, teretana je odlična, zapravo najbolja u gradu i najpovoljnija, pun je pogodak bilo uvođenje popusta za studente, za mene je to i bilo presudno da konačno učinim nešto od sebe:))))))))))) i uvjerim se u kvalitetu dijan gyma. Puno sam toga promijenila na sebi u samo 4 miseca i jako sam zadovoljna!! svaka čast!!!!
Treneri su odlični, profesionalni i uvik spremni pomoć!
Tila sam vas pitat postoji li mogućnost da otvarate još jednu sličnu teretanu u splitu, zapravo još veću, jer se o tome naveliko priča po splitu!!
još jednom hvala za sveeeee!!!!!!:)))))))))))))



Guliver Energija 8.5 MIL. € Teretana koja nadmasuje i DIjana i sve teretane grada Splita, nisam bio (kako stvari stoje niti ću nije moj tip teretane u kojoj je IN biti viđen) cijena do plafona, neki šugaman 10kn po treningu i slične šeme, uglavnom jedna od najmodernijih teretana na ovom dijelu Evrope sa 40 - tak zaposlenih i ultra modernim sprava!
Tako da ako se otvori vece od ovog rekao bi Ali G "RESPEKT"

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2007, 03:11:53 pre podne »
NE NE, sve je to krivo sto vi govorite. Dijan gym i Champion gym su samo moderne teretane ali ni slucajno najbolje. Najbolja teretana u Splitu je RADMAN GYM i to ne zbog modernih sprava ili fensy izgleda, vec samo zbog toga sto vam je tamo na raspolaganju profesionalni nadzor i  vrhunska kondiciska priprema pod paskom prof. LUKE RADMANA !
Hahhahhahaha ma daj sine ne pričaj glupoti tj. ne prdekaj...jednom sam bio tama i bolje je opremljena meni lavanderija sa spravama od te teretane, dakle mi ovdje govorimo o teretanamo ALOOOOOOOOOOOO....

Van mreže nemanja85

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2007, 06:57:22 pre podne »
pored solidnih saveta ovde sam uspeo da se smejem ko ni na jednom drugom forumu samo tako da nastavimo!!!! :)

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2007, 01:41:16 posle podne »
svako ima svoj ukus i naravno da ima uvik bolje od boljeg ali ja gledam kvalitetu i ekonomičnost u čemu je dijan gym nadmašija sve teretane.taj gulliver je toliko razvikan,ali mi se gadi upravo ta šema koju ste naveli sa šugamanima od 10kn,pa nekim jet set skupljim plavim....koje su to šprehe???samo za ovu tobože splitsku elitu po splitu koja samu sebe tako zove.još je izvan grada,za onog ko nema prijevoz veliki trošak,a navodno moraš platit unaprid za 6 miseci šta je apsurdno,ko živ ko mrtav do tad.užas živi!!!naravno to je moj stav

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2007, 02:17:29 posle podne »
Mislim da je ta Guliver teretana toliko razvikana, da mi se uopće gadi ići u nju. Uostalom, sto ljudi sto čudi, ko voli neka izvoli.

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2007, 02:19:49 posle podne »
Glupo mi je šta uopće itko ima ikome govorit i prepucavat se za teretane koja je bolja. Ja sam do sad bila u 4 i za mene je sadašnja moja teretana super, neću je uopće imenovat koja je. Je li vi idete u teretanu trenirat, ili gledat koja šta ima i ko u koju ide? Jao meni.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #8 poslato: Mart 29, 2007, 02:21:33 posle podne »
Da se razumijemo i ja se slažem, mislim da ce tamo bit ekipa koja ni kapi znoja nece prolit vec ce doc da se moze pokazat kako su IN i idu na fitness...mislim da pretplata nije 6mj. nego cijelu godinu, osim ako nisu mjenjali, bilo je 1godinu !!!
Smijesna su ta pravila slazem se i sa tim VIP sranjima ali vjerujte mi vidio sam slike teretana je kao iz neke druge planete i ENORMNO VELIKA!!!
Ali za onog tko zna da trenira njemu sigurno nije problem da radi i u mnogo oskudnijim uvjetima sa istim rezultatima pa čak i boljim od onih razvikanih...

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #9 poslato: Mart 29, 2007, 02:27:25 posle podne »
U potpunosti se slažem s tobom, idem u teretanu koju neću da imenujem, ali jedino zbog čega najviše žalim je svoj trener, koji me stvarno naučio neke stvari i koji me više ne trenira.

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #10 poslato: Mart 29, 2007, 02:29:49 posle podne »
Ali tko želi, neka izvoli! Meni moja prijateljica ide u tu teretanu, ako je ona zadovoljna i ja sam daleko od toga! Ali kažem tako mi je glupo to prepucavanje koja je bolja! Meni se osobno ta teretana ne sviđja, i mislim da je za nekoga tko pati od takvih sranja (ups, pardon).Nagovarala je i mene, ali jednostavno nema šanse.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #11 poslato: Mart 29, 2007, 03:26:07 posle podne »
Pa upravo sam ti napisa da ni ja ne patim od toga koja je bolja, mene vise zanima da je HIGIJENA na nivou, da su ljudi OK i da imam sprave i utege koji su mi sredstvo ka mom cilju...a sad da li unutra trenira Renata Sopek ili Dvopek mene ne hebe niti 1% vec samo imam po pameti da mi sto prije prodje ova dijeta i da na ljeto izgledam sto bolje, tj. ja zadovoljniji... 8)

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #12 poslato: Mart 29, 2007, 03:30:45 posle podne »
bravo,tako je! Svaka ima sve  šta treba samo je pitanje manje ili veće ušminkanosti ili tzv.elite koja ide. U teretanu se ide vježbat a ne BIT VIĐEN!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #13 poslato: Mart 29, 2007, 03:32:59 posle podne »
bravo,tako je! Svaka ima sve  šta treba samo je pitanje manje ili veće ušminkanosti ili tzv.elite koja ide. U teretanu se ide vježbat a ne BIT VIĐEN!
A danas je IN da cura dodje sa pola litre pudera po faci, crne lasterice bile tange, patike od minimalac 1000kn, mobiteli, nakita jedan šleper i ona je došla da trenira OUUUU YEEEEAAAAAAAA RIGHT???!!!! Ma komedija...
Zato ja vjerojatno i djelujem munjen u svojoj teretani jer me ne zanima nitko i namjerno stvaran odbojan stav da me ne upila neko kao neki dan jedan da su proteini otrov, ajme majko bolje da ne nastavim jer ce mi propast obrok...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #14 poslato: Mart 29, 2007, 03:34:51 posle podne »
ma sve su to fancy sranja....cast izuzecima