Septembar 23, 2024, 04:31:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mayweather napao UFC!!!  (Pročitano 1603 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Mayweather napao UFC!!!
« poslato: Mart 31, 2007, 01:39:20 posle podne »

Jedan od najboljih svjetskih boksača i višestruki svjetski prvak Floyd Mayweather Jr. u najnovijem intervjuu prokomentirao je rastuću popularnost slobodne borbe i organizacije UFC .

"UFC ništa ne vrijedi. Svatko može nabaciti tetovažu na glavu i potući se u uličnoj borbi. Stavite Liddella (UFC prvaka u poluteškoj kategoriji op.a.) u ring s bilo kojim boljim teškašem iz "Mayweather promotions" teama i ako Chuck pobijedi ja ću mu osobno iz svog džepa isplatiti milion dolara." - rječit je bio Mayweather, a za kraj se dotakao svih MMA boraca: "To su redom momci koji nisu uspjeli u boksu, pa se bave time (slobodnom borbom op.a.). Boks je najbolji sport na svijetu i tako će i ostati."

Mayweather će 5. lipnja u Las Vegasu ući u ring s drugim vrhunskim boksačem Oscarom de la Hoyom . Taj meč, prikladno nazvan "Superbowl of boxing" od strane američkih medija, mogao bi biti jedan od najgledanijih sportskih događaja ove godine u SAD-u.
 
Izvor: www.profightstore.com

------------------

Hm, ovi iz UFC bi trebali da ponude njemu milion ako izdrzi rundu sa Mirkom u kavezu....

i slika gore pomenutog gospodina....
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Mayweather napao UFC!!!
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2007, 03:33:34 posle podne »
Baš bi voleo da ga vidim u kavezu sa nekom zverinom.Da li će promeniti mišljenje.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mayweather napao UFC!!!
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2007, 07:16:05 posle podne »
 :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Mayweather napao UFC!!!
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2007, 07:25:08 posle podne »
i kad ga mu neko iz UFCa zalijepi samarchinu ima da cmizdri po sudovima
matere mi matere,
kupicu ti dimije