Septembar 23, 2024, 04:35:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor napušta PRIDE?  (Pročitano 2152 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor napušta PRIDE?
« poslato: Mart 26, 2007, 12:37:04 pre podne »
Ako je vjerovati japanskim novinama Yomiuri Sports, najboljeg svjetskog borca Fedora Emelianenka nećemo u skorije vrijeme vidjeti u PRIDE -u.
Prema njima Fedor je potpisao ugovor s promocijom BodogFight, i to ne na jednu borbu kako se dosad vjerovalo, već na dulji rok. Yomiuri također prenosi kako BodogFight uskoro namjerava angažirati i Minotaura Nogueiru i Wanderleija Silvu .
Bodog je ovih dana objavio fightcard svoje iduće priredbe u St.Petersburgu, koju će predvoditi meč između Fedora i Matta Lindlanda . Nastupit će i Fedorov mlađi brat Aleksander , protiv američkog teškaša Erica Pelea .

BodogFight : "Clash of the Nations"
14. travnja (april) St.Petersburg, Rusija

Raspored borbi:

Fedor Emelianenko - Matt Lindland
Aleksander Emelianenko - Eric Pele
Eddie Alvarez - Nick Thompson
Roman Zentsov - Bobby Southworth
Mike Brown - Rodrigo Damm
(ŽENE) Amanda Buckner - Hitomi Akano
(ŽENE) Julie Kedzie - Julia Berezekova
Bill Mahood - Steve Steinbeiss
Dmitry Samoilov - Ray Steinbeiss
Andrei Semenov - Jorge Santiago
Derrick Noble - Eric Oganov
Daniel Puder - ???


Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Fedor napušta PRIDE?
« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2007, 05:27:22 posle podne »
zar nije malo cudno da sampiom prajda napusta prajd,gde dobija milion po mecu.malo mi zvuci cudno?jel si to [rocitao vladaru ili cuo?pozdrav

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor napušta PRIDE?
« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2007, 06:13:49 posle podne »
Naravno da je cudno, ali u svijetlu informacija da UFC zeli da kupi Pride, da im je UFC preoteo osvajaca GP Cro Copa, u sijenci svih skandala koji se ticu umjesanosti Pride-ovih celnika i japanske mafije... gubitka ugovora o sponzorstvu sa FUJI TV koji im je omogucavao da oragnizuju kad god hoce sta hoce i same najave Pride da ce imati manje turnira, da ce sampioni cesce braniti pojaseve etc SVE JE MOGUCE.... iza ovih iz Bodoga stoji, makar se cini, mnogo novca, a kao sto znamo u profesinalnim borbama ipak je presudan finansijski momenat...

Vidjecemo, u svakom slucaju se nadam da cemo Fedora gledati sa najboljim borcima (mada evo navodno Bodog zeli uzeti i Minotaura i Wanda) a ne sa rvacima iz srednje kategorije.... naravno ne zelim ista oduzeti Mattu... koji je sigurno bolji mech-up od recimo Zulzinja, ali ipak najboljeg borca danasnjice zelim gledati protiv crema svjetskog MMA...

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Fedor napušta PRIDE?
« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2007, 09:07:06 posle podne »
Znaci Pride ce propasti ili ce biti kupljen od strane UFC-a? Cudi me da UFC nije isto u trci za Fedorom...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor napušta PRIDE?
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2007, 07:23:26 posle podne »
....pocele su igre....