Jul 05, 2024, 02:26:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?  (Pročitano 17712 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #15 poslato: Mart 08, 2007, 02:14:29 posle podne »
evo ustao procitao i jos jednom hvala, ok kreatin necu uzimati ( iako neznam zasto al ok ) znaci glutamin moze ? i aminokiseline posto su skupe uzimam 1-2 pre i posle treninga nikad vise od 4...

evo doruckovao sam pola tune i tanko parce razenog hleba i malo jogurta idem na kardio da se sprzim...

p.s. obavezujem se da cu za 30 dana u ovoj temi postovati rezultate
..


cek cek..cek..brate....

1.53.58 sec pm-TI SI SADA DORUCKOVAO????

ajd to ok...al zasto nisi radio kardio na prazan stomak??..

zasto nisi citao forum zasto se to tako radi???

a kreatin ne...pa isto iam na forumu..jbg..ne raci mi da kuckam po 1000 puta a sve lepo pise

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #16 poslato: Mart 09, 2007, 01:27:47 pre podne »
jbg rekoh da radim nocu evo poceo sam da radim :) pa do jutra a ustajem oko 12 ( ako spavam 6 sati nekad i u 1 pm ) :( jbg takav poso gledacu da ga promenim

hmm kad sam ustao tolko sam bio gladan jer nisam jeo od 10 uvece ( znaci skoro 14 sati - morao sam nesto inace bih pao u nesvest na kardiu ) , inace probao sam vise puta na prazan stomak kardio i uvek mi je mnogo tesko , vrti mi se u glavi osecam mucninu nagon za povracanje kao da cu da se onesvestim srce mi nabije 200 otkucaja ... moram bar nesto da uzmem , citao sam forum dosta i tek na kraju sam odlucio da napisem temu i to jedva jer me nekako sramota i glupo mi je da vas mucim da mi odgovarate...

Ok za kreatin nisam znao ( ovo je neki mix nije samo kreatin a vec kupljeno no necu ga koristiti a sad se bacam mda citam sve o kreatinu )

Hvala jos jednom svima i izvinite na dosadi... mislim stvarno mi je bedak da cimam ljude al kad moram resio sam da sredim zivot a nemam koga da pitam ( ovi moji drugari me zezaju sto sam uopste poso u teretanu i sto necu da pijem vise pivo sa njima ispred prodavnice a kamo li da mi pomognu tj neznaju a u okolini nema nikog, gazda kluba nikad nije tu kad dodjem a onaj sto radi pojma nema sa zivotom... ) jbg jedini izvor info-a mi je net pre svega vas forum i jos jedan na engleskom al da ga ne reklamiram ovde

Spartak

  • Gost
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #17 poslato: Mart 10, 2007, 02:12:31 pre podne »
hmm kad sam ustao tolko sam bio gladan jer nisam jeo od 10 uvece ( znaci skoro 14 sati - morao sam nesto inace bih pao u nesvest na kardiu ) , inace probao sam vise puta na prazan stomak kardio i uvek mi je mnogo tesko , vrti mi se u glavi osecam mucninu nagon za povracanje kao da cu da se onesvestim srce mi nabije 200 otkucaja ...
brate...stisni jaja do kraja!izdrzi

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #18 poslato: Mart 10, 2007, 02:37:30 pre podne »
jao evo stiscem danas mi je bio dan za tegove i verujes li da sam jedva odradio ma 50% treninga jednostavno znam da mogu i pocnem da dizem kad sama ruka otkaze ( prvi put u zivotu mi se desilo ) znaci u mozgu znam da mogu i ne osecam umor a ruka ( grudi ) same otkazuju, posle treninga sam samo bio besan ko lud i nervozan i uzasno mi se spavalo tako da sam odremao 2 sata, moguce da onaj kofein i ko zna sta iz Animala Cutsa cepa mozak , a telo to nemoze da izdrzi ili je doslo do klasicnog pretreniranja videcu pravim pauzu do ponedeljka, sutra malo trcim pored reke 30 min na 50% mhr max 55% i moram da kupim protein.

Hvala svima na podrsci iskreno potrebna mi je bila posle onog danas , jednog trenutka sam mislio da odustanem... ali kratki trenutak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #19 poslato: Mart 10, 2007, 05:46:36 pre podne »
jbg rekoh da radim nocu evo poceo sam da radim :) pa do jutra a ustajem oko 12 ( ako spavam 6 sati nekad i u 1 pm ) :( jbg takav poso gledacu da ga promenim

hmm kad sam ustao tolko sam bio gladan jer nisam jeo od 10 uvece ( znaci skoro 14 sati - morao sam nesto inace bih pao u nesvest na kardiu ) , inace probao sam vise puta na prazan stomak kardio i uvek mi je mnogo tesko , vrti mi se u glavi osecam mucninu nagon za povracanje kao da cu da se onesvestim srce mi nabije 200 otkucaja ... moram bar nesto da uzmem , citao sam forum dosta i tek na kraju sam odlucio da napisem temu i to jedva jer me nekako sramota i glupo mi je da vas mucim da mi odgovarate...

Ok za kreatin nisam znao ( ovo je neki mix nije samo kreatin a vec kupljeno no necu ga koristiti a sad se bacam mda citam sve o kreatinu )

Hvala jos jednom svima i izvinite na dosadi... mislim stvarno mi je bedak da cimam ljude al kad moram resio sam da sredim zivot a nemam koga da pitam ( ovi moji drugari me zezaju sto sam uopste poso u teretanu i sto necu da pijem vise pivo sa njima ispred prodavnice a kamo li da mi pomognu tj neznaju a u okolini nema nikog, gazda kluba nikad nije tu kad dodjem a onaj sto radi pojma nema sa zivotom... ) jbg jedini izvor info-a mi je net pre svega vas forum i jos jedan na engleskom al da ga ne reklamiram ovde
..

PILI STE PIVU ISPRED PRODAVNICE??...UUUUUUUU..PA TO SU ZADNJI STADIJUMI PRE PELINKOVACA

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #20 poslato: Mart 10, 2007, 12:50:56 posle podne »
dobro jutro :) da pili smo pivo ispred prodavnice pa kad skupo po kaficima ( ovako se vise popije :) dobra stvar da sam vec upoznao par extra cura u teretani :) eto jos jednog razloga za dalji napredak zar ne ?

odo na kardio ( nista nisam jeo )

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #21 poslato: Mart 11, 2007, 04:07:46 pre podne »
znam da sam temu zapoceo pitanjem sta uz Animal ali povela se prica i skrenuta mi je paznja na sta gresim i evo posle 9 sati citanja foruma ( najvise o ishrani i suplementima i trening po malo ) naucio sam i ja nesto pa da zavrsim ovaj moj pocetnicki staz :) pitacu ovde za pocetak da ne otvaram novu temu vezano za moj trening.

jel ok sledeci program za pocetak :

Pon: Ledja - triceps
sreda: ramena, i da pocnem i noge iako nisam planirao
petak: grudi i biceps

utorak i cetvrtak bi iso na kardio 30-tak minuta biciklu a petal trcanje 20-30 min kombinovano lagano 5 min pa 1 min max pa opet lagano jos 10 min pa na kraju dok mozem max brzina oko 2 min i onda lagano kuci...

hranu sam komplet smanjio tesko mi je al trpim. Danas sam pojeo samo 2 jaja malo sira i parce hleba posle treninga i oko 18 h 80 gr tunjevine ekstra izcedjene sa parcetom hleba i 200ml jogurta ... i osim vode nissta nisam uneo u sebe od hrane

osim animala uzo sam amino kiseline pre i posle (po 2 tablete) trcanja i glutamin posle ... za sutra san kupio 300 gr belog mesa a posto mi je dan za odmor jescu njega bez icega ceo dan samo njega ( kuvano bez soli ) tj samo proteine ni gram prokletih ugljenih hidrata, nadam se da ce ovo sve rezultovati smanjenjem mog ukleto prokletok sala... ovako nocu nervoznom dodje mi da ga nozem sve isecem...

poz

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #22 poslato: Mart 11, 2007, 09:19:08 pre podne »
animale,animale..opet ne valja.cilj bildinga je razvijanje misica.sto vise misica imas to ti je metabolizam brzi,znaci to je dobro i zbog definicije,ali te misice moras hraniti posebno proteinima.sa pomenutih 300gr.belog mesa za dan ti ces uneti jedva tek nekih 70tak gr.proteina.tvoj minimum minimuma mora biti oko 200gr.proteina dnevno rasporedjenih u nekih 5,6 obroka.animal jos 9puta 9sati citanja,pozdrav.i to 2tab.amino batali,kupi whey.

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #23 poslato: Mart 11, 2007, 05:05:40 posle podne »
okj citam upravo whey temu i kupicu neki koliko vec sutra i koristi ti ga umesto obroka sa dexom posle treninga

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #24 poslato: Mart 12, 2007, 12:53:27 posle podne »
dobro jutro evo pre treninga 90 gr tunjevine, 2 belanca casu jogrta i 100 gr hleba

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #25 poslato: Mart 13, 2007, 02:01:33 pre podne »
posle treninga 200 gr prsa 200 ml jogurta 0.5 masti i 2 kuvana jaja ( samo belanca )
posle toga za 3 sata sam uzeo samo casu 1.5% mleka
za veceru 100gr piletine i 100 gr hleba 200 ml jogurta 0.5%

nadam se da se je ishrana poboljsala ?

sto se tice treninga poceo sam po onom programu 3 dana nedeljno ( pocetnickom pisanom na vise mesta i preporucivanom na forumu )

poz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #26 poslato: Mart 13, 2007, 02:18:08 pre podne »
Povecaj broj belanaca,ovu piletinu pred spavanje dodaj u ovih 200g posle treninga,a pred spavanje posni sir...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #27 poslato: Mart 13, 2007, 07:26:57 pre podne »
whey ti je dodatak ishrane...nikako ne treba da ti zamenjuje obrok..
al se nekad dobro jelo

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #28 poslato: Mart 15, 2007, 02:49:48 pre podne »
ok hvala eto fino promene unete. Danas sam malo da sebi pa sam pojeo samo 100 grama uz film grisinija punjenog kikirikijem oko 500kal. jbg jednom nedeljno mogu valjda to :)

hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal cuts + dodaci , da ili ne ?
« Odgovor #29 poslato: Mart 15, 2007, 06:06:50 pre podne »
ok hvala eto fino promene unete. Danas sam malo da sebi pa sam pojeo samo 100 grama uz film grisinija punjenog kikirikijem oko 500kal. jbg jednom nedeljno mogu valjda to :)

hvala
..uzas