Jul 01, 2024, 09:56:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementacija i godine  (Pročitano 4640 puta)

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Suplementacija i godine
« Odgovor #15 poslato: April 05, 2007, 09:38:39 posle podne »
Hvala bogu moji su se urazumili,i shvatili su neke stvari. Pedja jesi li cuo za TESTOSTERON DEPO ima da se kupi u apoteci kako se kaze.....jedna bocica.... i to se stavi u spric i ubode se u dupe,kako sam video bode se svaki 3 dan,i koliko sam primetio ima solidnih rezlutata,to koriste neki moji drugovi ali ja uopste nisam uklavirio sta je to i kako funkcionise


ps izvini na izrazima

Nazalost mnogo djece sa ovakvim nivom znanja pocinju sa steroidima i to je zalosno ali nazalost neizbjezno jer u americi djeca odavno sa 14-15 godina uzimaju steroide i izgleda da i kod nas pomalo dolaze takva vremena.
Najgore je to sto malo ko hoce da se potrudi da nesto nauci o steroidima pa ako nista da se malo manje unisti steroidima nego samo cuju da ce postati nabildani i njima je to dovoljno.Naravno mlad covjek nekonta da mu valja jos ziviti i raditi neke stvari van teretane i da ce mu trebati recimo jetra i u 40 godini.A opet s druge strane stvaraju se mitovi da ce ti od proteina otici ono ovo...Mislim da ce se tesko rijesiti ovaj problem zbog dostupnosti steroida i zbog mentaliteta tj. ljenosti za edukacijom...dovoljno je da kolega iz teretane koji je "nabildan"  kaze kako je nesto dobro i kako se koristi i to je za 99% ljudi dovoljno dok sam ja recimo prije upotrebe steroida 5 godina dizao tegove upijao sve moguce casopise knjige ispitao sve u vezi ishrane treninga suplemenata itd. zatim godinu dana citanja o steroidima i tek onda prvi ciklus.
Eh nazalost tesko je objasniti djeci da je sve ovo dug put koji se mora preci i koji su svi profesionalci i ostali uspjesni bodibilderi prosli...niko nije odmah krenuo na steroide i neznam kako se to niko nije zapitao kako to da recimo jay cutler nije odmah prvi mjesec uzeo testosteron i da li bih on bio gdje je sad da je uzeo...100% nebih!!!
Zato jedino ostaje da upucujemo ljude na edukaciju i nuspojave steroida... i konacno da ukinemo mit da se uz pomoc steroida moze nabildati za mjesec dana jer nemoze i morat ce te se punooooo godina "bosti" da bih ste izgledali kao 30% jay cutlera ako usput negdje neostanete bez nekog organa ili mozda zivota ali opet ko fuck zivot neka bicepsa za trebice i raju iz teretane
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Suplementacija i godine
« Odgovor #16 poslato: April 14, 2007, 04:39:07 posle podne »
hehehehe...znaci koji post...
 testosteron depo...jedna boca :)i gurne se u dupe :D
a jedno pitanje koliko ti tvoji drugari imaju godina?
al se nekad dobro jelo

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Suplementacija i godine
« Odgovor #17 poslato: April 14, 2007, 04:47:07 posle podne »
au jbt, kakvi su ti to ortaci.....
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Suplementacija i godine
« Odgovor #18 poslato: April 14, 2007, 05:16:03 posle podne »
milicajci!
matere mi matere,
kupicu ti dimije