Jul 06, 2024, 05:41:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: trening  (Pročitano 1511 puta)

Jetion

  • Gost
trening
« poslato: Mart 06, 2007, 04:59:40 posle podne »
ovako sada planiram da pocnem trenirati

Ponedjeljak:Prsa-Biceps_Trbusne-posle treninga kardio 20min hiit vjezbe cu svaki put izmjenjivati kombinirati
Utorak:Ledja-Triceps
Srijeda:noge i ramena-trbusne,kardio hiit 20min
Cetvrtak:isto kao ponedjeljak osim kardia
Petak-kao utorak s trbusnim i kardio hiit20min

po vjezbi eventualno 3 serije po 10-12ponavljanja necu trpati tezine,za neke misice cu raditi vise vjezbi za neka manje vidit cemo kako ce djelovati

uz ovo poceo sam uzimati kreatin

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Odg: trening
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2007, 05:23:39 posle podne »
mislim da je ovo previse ako ces samo uzimat kreatin...
nisi napisao koliko iskustvo imas, mada, mislim da i nemas mnogo jer je program poprilicno prenatrpan..los

pet dana u nedelji, neke grupe misica po dva puta nedeljno a noge jednom., spajanje vise grupa u jednom danu..

mislim da to, cek iako si rekreativac (a to nisi sa 5 treninga nedeljno) nema nekog smisla, cak moze da bude kontraproduktivno...
mislim da pretreniranost vreba iza ugla

ili postoji neki konkretan razlog zasto tako?

Jetion

  • Gost
Odg: trening
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2007, 05:29:23 posle podne »
dugo treniram 2god 3mjeseca,a noge nemogu raditi nes ozbiljno zbog operacije koljena radio sam prije u 1 danu 1 misicna skupina i nisam bas nesto napredka osjetioi

neznam jeli mi dovoljno 3 puta tjedno u teretanu ici

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Odg: trening
« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2007, 10:51:59 posle podne »
ako si imao operaciju savetujem ti da se raspitas kako mogu da se treniraju “ostecene” noge i da napreduju. ima raznih sistema a jedan je i sistem koji primenjuje pedjos (naci ces na forumu o tome) i koji meni daje lepe rezultate. ja imam povredjeno koleno (on ledja) i da ne bih isao pod noz vezbam i cuvam nogu po slicnom programu koji ima pedjos

ako ides jedna skupina jedan dan mozda jeste malo 3 puta nedeljno - u tom slucaju idi 5 puta ali pametnije rasporedi misice

sa druge strane, mozda nesto nije u redu ako nisi napredovao...kakva je ishrana? koliki je stvarni odmor (san), koliko dobro uspes da stimulises misice? mozda je losa (ili je nema) suplementacija....1000 je razloga, pa ako napise malo vise informacija mozda neko iskusniji i sa vise znanja od mene da koristan savet