Septembar 22, 2024, 10:24:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mayweather - De La Hoya  (Pročitano 1791 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Mayweather - De La Hoya
« poslato: Februar 28, 2007, 03:58:35 pre podne »
Mayweather – De La Hoya
 
Po najavama to bi trebao biti meč godine - za 5. svibnja dogovoren je super-spektakl između dvojice boksačkih velikana Floyda Mayweathera (37 pobjeda uz 24 nokauta, bez poraza) i Oscara De La Hoye. (38 pobjeda uz 30 nokauta i 4 poraza) za WBC pojas u polusrednjoj (light-middleweight) kategoriji.

Najavna turneja za meč obići će još 11 gradova, a predigra za taj meč već je počela, to je obično tako čim prvi od suparnika otvori usta i krene "trashtalking", kako javlja agencija Reuters, ovoga puta prvi je započeo Mayweather: Ja sam glavna faca u boksu, bit će to velika bitka, past ćeš na glavu, past ćeš na dupe, past ćeš na leđa – dat ću si vremena da te brutalno razbijem, brutalno! – naglasio je Maweather obraćajući se De La Hoyi. Što je dočekano s glasnim odobravanjem nazočne publike.

De La Hoya se tada suzdržao od odgovora, ali je kasnije ipak izjavio: Ne sviđa mi se to što se on ponaša kao razuzdano dijete, ne trebaju mi cirkuske predstave, to nije dobro, niti za mene, niti za boks.

Te je nastavio u jednakom tonu: Porazgovarajmo što će se dogoditi u ringu, zahvalimo javnosti na pozornosti koju nam daje, napumpajmo atmosferu, ali ne moramo se ponašati poput derišta, to mrzim.

Pumpanje atmosfere prije same borbe postalo je danas sastavni dio boksa, od ove se borbe ipak očekuje nešto posebno, rekordna zarada prije svega, velika MGM Grand arena rasprodana je u 3 sata, a samo dobit od prodanih ulaznica iznosi rekordnih 18 milijuna dolara. Dok će TV- prijenos meča biti emitiran u 176 zemalja.

U ovoj, kako je najavljuju "najvećoj borbi u povijesti izvan teške kategorije", dobro će proći i obojica boksača; za nastup De La Hoyi je garantirana zarada od najmanje 12 milijuna dolara, dok će Mayweather inkasirati "samo" 8 milijuna, naravno da će obojici boksača zaradu povećati prihod od reklama i pay-per-viewa.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Mayweather - De La Hoya
« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2007, 03:42:43 posle podne »
5 svibanj-koji je to mjesec? :? 8)
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mayweather - De La Hoya
« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2007, 08:35:33 posle podne »
cuj koji je mjesec! :?pa 5 maj,may. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Van mreže Boba_N_S

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
    • MMA Serbia
Odg: Mayweather - De La Hoya
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2007, 09:07:23 pre podne »
Sa obzirom da i nema tako atraktivnih borbi u poslednje vreme na bokserskoj sceni , ovaj mec ce biti definitvno mec godine , interesovanje je veliko , svaki kontigent ulaznica plane za par minuta ... videcemo ... svakako njih dvojica spadaju u krem ...