Jul 05, 2024, 10:14:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: TANJA SLIKE - mali update  (Pročitano 227388 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #795 poslato: Jun 12, 2007, 11:55:50 posle podne »
tanja izgledas super!bas si zgodna i dobro gradjena.Vidi se da uz dobru volju,ishranu,trening i suplementaciju svako moze da postigne sto hoce.
Nego mi nije jasno sto bi sa onim postovima od danas napisala si da ces da brises temu neznam zasto a i pobrisani su mozda jos par postova

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #796 poslato: Jun 13, 2007, 12:00:18 pre podne »
I genetika igra odredjenu ulogu a na ovo pitanje vec si sam dao odgovor
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže MALI

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 724
  • YOU CAN'T FLEX FAT!
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #797 poslato: Jun 13, 2007, 07:08:49 pre podne »
Tacno tako medo:)
I GENETIKA, koju srecom ti zaista imas:)
S'obzirom na to da si istovremeno veoma fina, nezna i inteligentna, pored toga sto si prelepa, posedjujes IDEALNI paket!
Bravo curice!:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #798 poslato: Jun 13, 2007, 07:12:18 pre podne »
tanja izgledas super!bas si zgodna i dobro gradjena.Vidi se da uz dobru volju,ishranu,trening i suplementaciju svako moze da postigne sto hoce.
Nego mi nije jasno sto bi sa onim postovima od danas napisala si da ces da brises temu neznam zasto a i pobrisani su mozda jos par postova
..

VIDI DA RESIM OVDE NE DOUMICE.....POSTIVE SE BRISU I BRISATI CE SE I DALJE....DALI JA ILI NEKO OD MODERATORA NIEJ BITNO...SVE DOK IZLAZE IZ OKVIRA NJENE TEME

DAKLE..KOMANTARI TIPA..DRK..DRK..JOJ JOJ...MOZE DA PDOJE NA 1 STRANI..ALI DA IMA 50 STRANICA TOG TIPA...NEMA SANSE....

DAKLE...CIM SE POJAVI BILO KAKAV OFF.KAO OVAJ SADA MOJ,KOJI CU DA POBRISEM CIM SVI KOJE ZNAIMA OVO PROCITAJU...

CAO..NEMA VISE....

TEMA SE NECE KJLJUCATI..ALI CE BUDALSTINE BITI BRISANE...

KO VOLI....NEKA IZVOLI

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #799 poslato: Jun 13, 2007, 08:54:02 pre podne »
U redu je samo si to trebao da kazes ranije pre nego sto ste poceli da zakljucavate temu bez ikakvog objasnjenja Od sada brisite ono sto smatrate nedolicnim ali nisam videla da se druge teme zakljucavaju na par dana i da se brisu postovi (od nekoliko strana) a ima i vise offa nego ovde Molim da se isti princip primenjuje i na ostalim temama
Hvala na objasnjenju
Pozdrav
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #800 poslato: Jun 13, 2007, 08:55:53 pre podne »
Tacno tako medo:)
I GENETIKA, koju srecom ti zaista imas:)
S'obzirom na to da si istovremeno veoma fina, nezna i inteligentna, pored toga sto si prelepa, posedjujes IDEALNI paket!
Bravo curice!:)

 :oops: :oops: :oops: :D
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #801 poslato: Jun 13, 2007, 11:25:22 pre podne »
U redu je samo si to trebao da kazes ranije pre nego sto ste poceli da zakljucavate temu bez ikakvog objasnjenja Od sada brisite ono sto smatrate nedolicnim ali nisam videla da se druge teme zakljucavaju na par dana i da se brisu postovi (od nekoliko strana) a ima i vise offa nego ovde Molim da se isti princip primenjuje i na ostalim temama
Hvala na objasnjenju
Pozdrav
..

NEMA PROBLEMA...TI SAMO UKAZI GDE IMA KOMENTARA DEGUTANTNIH KAO U OVOJ TEMI I JA CU PRVI DA IH BRISEM!!!...

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #802 poslato: Jun 13, 2007, 11:37:43 pre podne »
Pa nisam ja policajac da idem i da kontrolisem..ne pada mi napamet..to je vas posao U svakom slucaju drago mi je sto smo se razumeli Ipak smo ljudi..civilizovani  :)
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #803 poslato: Jun 13, 2007, 11:40:26 pre podne »
Pa nisam ja policajac da idem i da kontrolisem..ne pada mi napamet..to je vas posao U svakom slucaju drago mi je sto smo se razumeli Ipak smo ljudi..civilizovani  :)
..

NARAVNO...PAZI..DA KRIVO NE SHVATIS...SVI OVDE SU SE UVERULI DA SI VEOMA LEPO GRADJENJA STO JE SAZLUAN TVOJ RAD U GYM-U,DA EXTRA IZLGEDAS...DA SI VERY HOT....ITD..ITD..ITD..ITD.

ALI NEMA POTREBE DA SE SLOGANI,GLAGOLI,NEARTIKULASANI ZVUKOVI TIPA...AAHHH...AHH...DRK...DRK....GRRR..MRANJAO...ALA BI JA TO...ITD..ITD..ITD..ITD..ITD..PONAVLJAJU U 50 STRANICA...RAZYUMES..JA O TOME PRICAM..

NEKA TEBI NEKOO 200 PUTA KAZE DA SI EXTRA...DA TE 200 PUTA PITA KAKO VEZBAS....ITD..ALI OVO NEMA SMISLA....

I ANRAVNO DA SMO CIVILOZVANI...ZAR NE ZIVIMO U SRBIJI...GDE CES CIVILOZOVANIJE ZEMLJE
« Poslednja izmena: Jun 13, 2007, 11:42:59 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #804 poslato: Jun 13, 2007, 11:48:50 pre podne »
U pravu si Evo molim sve da se uzdrze od bezobraznih i degutantnih komentara glalola uzvika itd da ne bi  bilo brisanja
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #805 poslato: Jun 13, 2007, 12:34:01 posle podne »

Ne samo toga vec i komentara po hiljadu puta " jao kako si lepa"  "znam , hvala" i tako 50 strana .........
No, posto imas fanove i na drugom forumu neces ostati uskracena preko ti potrebne paznje i ako ovde  bude kraj : )

Pozdrav
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #806 poslato: Jun 13, 2007, 01:22:37 posle podne »
Fine slikice medonjak moram da priznam :D..extra je sve..
Samo sam primetio da neki ljudi po telefonima vec imaju tvoje slikenisam verovao..vec si postala zvezda :wink: :D

Van mreže Grozdana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 62
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #807 poslato: Jun 13, 2007, 01:30:45 posle podne »
U samo godinu i pol vezbanja uspela si doci do ovakve figure?.. Sjajno... Da li ima takmicarskih ambicija? Verovatno su te vec pitali, ali koliko cesto treniras, i kako delis misicne grupe po treninzima? Da li si sto prije trenirala?
Tko nema vremena vjezbati u sadasnjosti, imat ce vremena biti bolestan u buducnosti

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #808 poslato: Jun 13, 2007, 01:39:59 posle podne »
Takmicarskih ambicija nemam Treniram 6 dana u nedelji jedan odmaram a nekad ni taj jedan  :) Trenutni trening mi izgleda ovako  1.noge stomak 2. rame stomak 3.grudi biceps kardio
4.noge stomak 5.odmor 6.ledja triceps kardio 7.kardio sat vremena Ranije sam trenirala rukomet godinu dana atletiku i streljastvo Ali ovo me najvise ispunjava  :D
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: TANJA SLIKE - mali update
« Odgovor #809 poslato: Jun 13, 2007, 01:43:42 posle podne »
Citat
Ranije sam trenirala rukomet godinu dana atletiku i streljastvo
a ne hvalis se za to
tomb rider
8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije