Septembar 29, 2024, 11:32:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Problemi s roditeljima oko whey-a  (Pročitano 9611 puta)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2010, 11:51:13 posle podne »
to ce ici vrlo tesko...

ja sam moje ubedjivao 4 meseca da uzmem protein....znaci nema sta nisam radio:)

doneses lepo kuci sve stavis na sto i kad neko krene da ti zvoca ti pocni da vices malo ;D kao treba da budete srecni sto nepusim :),nedrogiram se, :)sto nejedem smece od hrane :) i tako to ;)

meni to upali svaki put ;)

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2010, 09:19:43 pre podne »
Ja sva sreca nisam imao problema s tim, cak mi je tata doneo prvi Whey :D

Ne znam da li je ovo istina, ali negde sam cuo/procitao da se Whey daje bebama kad mama nema dovljno mleka i kad sam to rekao mami ona je rekla "znam ja to". Tako da od sad ko god krene tako da mi se ponasa ja kazem da Whey piju bebe i odma zacute  posto naravno bebe smeju samo naj naj naj zdravije.

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2010, 09:55:34 pre podne »
to ce ici vrlo tesko...

ja sam moje ubedjivao 4 meseca da uzmem protein....znaci nema sta nisam radio:)

doneses lepo kuci sve stavis na sto i kad neko krene da ti zvoca ti pocni da vices malo ;D kao treba da budete srecni sto nepusim :),nedrogiram se, :)sto nejedem smece od hrane :) i tako to ;)

meni to upali svaki put ;)

Tako nesto sam i ja, ubedjivao se par meseci i pupustili su na kraju.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2010, 09:59:03 pre podne »
Imate bas neke demode mame  ::).

Moja ima 70 godina i svakodnevno pije Labradine proteine.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2010, 11:06:32 pre podne »
Ja sam dedi neki whey pravio, ne svidja mu se, nije se dobro razmutio!!! :(

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #20 poslato: Maj 19, 2010, 11:12:03 pre podne »
meni je baba mislila da se drogiram kad je nasla on gold od jagode... :D
pa kad je probala odusevila se.. :)

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #21 poslato: Maj 20, 2010, 05:10:23 pre podne »
ajde da podelim moj problem sa vama ,majka mi stalno govori da "pravljenje"misica nije zdravo i sad je pocela da fura foru kao "i srce je isic"oces da ti poraste srce i da pukne el to hoces......kaze nemoj slucajno da koristis neke preparate mozes da umres !i stalno hoce da me vodi kod doktora .Kaze hoces da budes kao (necu da navodim ime) ja kazem da ,nisi normalan to je ruzno ja ti zabranjujem da jedes toliko mesa i jaja ....sta sad ja njoj da kazem kad planiram da donesem gomilu suplemenata jednostavno bacim na sto i ona uzme noz i izbodeme :D(sala)mislim da ce poludeti ,ja njoj kazem posto ima problema sa tezinom i stalno kupuje neke cajeve zezancije ,ja njoj kazem to ti ne valja nista idi lepo kupi neki fatburner a ona meni nemoj nista tamo da kupujes si cuo ti jasno bre!...sta da radim :D
bte ne ocekuj da ces ih ubediti u bilo sta ..prvo kreni od toga da su ti roditelji,da brinu o tebi itd itd ,pa od toga da su rasli u tom vremenu kada msm da teretane i bildovanje nisu bile toliko popularni vec  knjiga :) ,citiram mog caleta "samo su cigani tada isli u teretnu i trenirali box zna se gde je bilo mesto pristojnim mladicima.." . znaci izdeklamuj ti njima sve lepo sto treba pa ako uspes uspes ali posto kapiram da dobijas kintu od njih onda stekaj to i kupi kad imas.pozz
Jedi Master

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2010, 08:17:03 pre podne »
ajde da podelim moj problem sa vama ,majka mi stalno govori da "pravljenje"misica nije zdravo i sad je pocela da fura foru kao "i srce je isic"oces da ti poraste srce i da pukne el to hoces......kaze nemoj slucajno da koristis neke preparate mozes da umres !i stalno hoce da me vodi kod doktora .Kaze hoces da budes kao (necu da navodim ime) ja kazem da ,nisi normalan to je ruzno ja ti zabranjujem da jedes toliko mesa i jaja ....sta sad ja njoj da kazem kad planiram da donesem gomilu suplemenata jednostavno bacim na sto i ona uzme noz i izbodeme :D(sala)mislim da ce poludeti ,ja njoj kazem posto ima problema sa tezinom i stalno kupuje neke cajeve zezancije ,ja njoj kazem to ti ne valja nista idi lepo kupi neki fatburner a ona meni nemoj nista tamo da kupujes si cuo ti jasno bre!...sta da radim :D
dovedes je kod nekog inteligentnog prodavca a da pritom bude i misicav..koliko sam ja roditelja preobratio..i sada im roditelji kupuju proteine..a udju sa stavom onim kontraskim i ratobornim a na kraju izadju sa kantom wheya...samo je ubedi da ode na jedno takvo mesto kod nekoga ko zna o cemu se radi..nemoj u pan tu 90 % radnika radi samo da odradi platu i briga ih za sve..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #23 poslato: Maj 20, 2010, 09:45:54 pre podne »
Citat
a udju sa stavom onim kontraskim i ratobornim
"Sa'cu mu je*at znanje" ulazak.... :D :D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #24 poslato: Maj 20, 2010, 10:49:15 pre podne »
nemoj u pan tu 90 % radnika radi samo da odradi platu i briga ih za sve..
Apsolutno se slazem sa ovom konstatacijom... :)

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #25 poslato: Jul 21, 2011, 02:48:09 posle podne »
Ja sam moje urazumio o proteinu posle 2-3 mjeseca :D
Kaze tata sad 'pa uzmi ti neki protein dobar' :D

A prije je bilo 'Ne kakav protein, to je kancerogeno' :D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #26 poslato: Jul 21, 2011, 05:32:59 posle podne »
a jbg skoro svi matoraci mesaju AAS i suplementaciju...ja ih potpuno kapiram i ne krivim ih,al treba im dokazati da nisu upravu i to je to...

pa evo vidi na forumu koliko je imalo klinaca koji u 15 god. oce da krenu da uzimaju hemiju iako ne znaju nista o tome...oce i oce,i bas ih briga za posledice...jebo misice cuvaj zdravlje..pa ja da mi sin uzima ASS U 15 god. ne bih mu zabranio nego bi ga tuko usranom motkom svaki dan ako treba...salim se :P aj svaki treci dan,al bih mu dokazao i obljasnio kakve posledice moze da ima i kako ce mu to uticati na zivot,i ako ima gram mozga shvatice,ako ne shvati nema mu pomoci,ako ne zasere tu zasrace negde drugde...

trebas otvoreno da razgovaras o tome,a ne tvrdoglavo da kazes ja ocu tako i aj zdravo...i onda se teraju inati do prekosutra..nadji i osampaj textove o suplementaciji sto strane tako i nase od doktora,sportista,trenera,nutricionista itd...a mozes i odes sam kod tog doktora sa istim tim textovima i povedes diskusiju(ako oce da te slusa),da vidis sta ce tebi reci i ubedis ga da kasnije ne pljuje to pred roditeljima i da te ne sputava sa sporta i tera na ulicu.

i ja,a i predpostavljam vecina mladih ima isti problem...meni ne zabranjuju ali im se ne svidja ideja da pijem americke praskove :P zemlja genetski modifikovane hrane pa jos + u verziji praska... keva me iz sale zove lutajucim hormonom,des hemija i ostalo,cale mi kaze kontrolisi jetru...sestra me pita jel pijes  ono od cega moze da ti opadne kosa idt....malo je nezgodno trpeti pritisak sa 5 strana i raspravljati...
no posto oni jedu raznorazna govna i stalno ih prozivam za to,onda moraju da cute i trpe :)

evo recimo drugar ima isti problem kao ti pa je morao kod mene da drzi suplementaciju...a pazi sad ove ironije i te mozgove...taj isti drugar kupi lepo sebi 3litre piva sedne u sobu i naliva se kao krava iz dosade ceo dan:)  kad izlazi kupi litru votke i lagano...soba ko da je alkoholicar ...I NJEGOVI GA NE SMARAJU ZA TO WTF,a za ovo oce iz kuce da ga izbace.
 

 

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #27 poslato: Jul 21, 2011, 05:51:16 posle podne »
Citat
pa ja da mi sin uzima ASS

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #28 poslato: Jul 21, 2011, 07:01:30 posle podne »
Citat
pa ja da mi sin uzima ASS

dobro,nebitno, sta si ti nasao...AAS lapsuz :P u gornjem redu je AAS  

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #29 poslato: Jul 21, 2011, 07:06:28 posle podne »
Svima se to desava, mislim na lapsus, i meni isto... :D