Septembar 30, 2024, 12:24:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Brza hrana ?  (Pročitano 7362 puta)

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Brza hrana ?
« poslato: Februar 16, 2007, 12:57:21 pre podne »
Posto planiram na kraju skolske godine da pocnem sa ozbiljnijom ishranom i treninzima, period do pocetka koristim kao uhodavanje. Znaci pocinjem da treniram, ali nemam bas neke uslove za ishranu, odnosno nemam vremena, fakultet i ostale obaveze... Zanima me, sta je da ne kazem dobro, vec najmananje lose od 'brze hrane"? Ne mislim samo na kioske po gradu, vec na ishranu ukupno. Na primjer, tunjevinu cu jesti, jer tu nemam sta da spremam, otvorim konzervu i to je to, kuvacu jaja iz istog razloga... Znaci, dajte neki predlog/trik, kako na brz nacin dobiti koliko toliko kvlitetan obrok. Ujutro cu jesti ovsene sa malo whey-a, i imacu i dobar pwm.

Da li da ubacam kreatin s obzirom na losu ishranu?
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2007, 01:00:43 pre podne »
Kreatin ti nema veze sa hranom, on je dodatak ishrani, tako da ti on nece zameniti hranu.
Ovsene i whey nisu dobar PWM ! Post workout meal bi trebao da bude sacinjen od dekstroze i wheya.


EDIT - Trik ne postoji! Ti moras da jedes.Ako ti je problem vreme, razmisli jos jedanput i videces da nije  8)
« Poslednja izmena: Februar 16, 2007, 01:02:38 pre podne Kekka »

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2007, 01:31:18 pre podne »
Jedini trik je: SVE SE MOZE KAD SE HOCE!
99,9% ljudi se izvlaci sa izjavom NEMAM VREMENA kad trebaju nesto uraditi, tako sami sebe zavaravaju i nikog drugog!
Dobro razmisli i vidjet ces koliko samo imas slobodnog vremena tokom dana i da sve mozes stici i organizirati bez ikakvih problema...
Sve sto Te zanima slobodno pitaj, ekipa je vrhunska i svi su voljni pomoci.

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2007, 02:23:40 pre podne »
Ima tu jos par momaka koji su isto suoceni sa problemom kao ti pa uspevaju i napreduju. Tako da jos jednom razmisli da li i ti mozes kao i oni...

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2007, 02:25:44 pre podne »
Kreatin ti nema veze sa hranom, on je dodatak ishrani, tako da ti on nece zameniti hranu.
Ovsene i whey nisu dobar PWM ! Post workout meal bi trebao da bude sacinjen od dekstroze i wheya.


EDIT - Trik ne postoji! Ti moras da jedes.Ako ti je problem vreme, razmisli jos jedanput i videces da nije  8)

Aj sad malo obrati paznju na zareze u mojim recenicama;).
 Forum citam od kad i postoji, odnosno dok je na njemu bilo samo par ljudi. Znam sta je PWM, i ovsene sam rekao da cu jesti za dorucak, a onda rekao da cu imati i dobar PWM. Za kreatin takodje znam sta je. Ali sigurno nece iste rezultate dati, meni sa nekom standardnom ishranom, i nekom ko unosi dnevno dosta kvalitetnih kalorija.

Vremena nemam, imacu kad prodje ovaj semestar. Dnevno provodim 8-9 sati na fakultetu, nekad i vise.(imam blizu faxa sendvice sa ribom:) ). Mnogo kockica pokusavam da slozim, da bih na kraju godine mogao da se posvetim treniranju na vecem nivou nego sada, bar godinu-2. Trenutno ne bih mogao ni kolicinski da jedem kao sto sam nekad radio, i kako zelim... Sad mi je cilj da bar malo udjem u formu, povratim tehniku izvodjenja vjezbi...
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2007, 02:30:52 pre podne »
Citat
Sad mi je cilj da bar malo udjem u formu, povratim tehniku izvodjenja vjezbi...
Taman sam ovo hteo da ti napisem i ono ti na kraju napises.  :D
Nema ti druge, trudi se kolko mozes. Posto kazes da citas vecinu tema onda bi trebalo da si i dovoljno informisan tako da znas sta treba da cinis sto se tice preparata,ishrane itd.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #6 poslato: Februar 16, 2007, 07:04:35 pre podne »
Izvini zbog zareza, nije mi bila namera da te omalovazavam , mada si mi ipak malo nejasan.
Kazes da si na forumu vec dugo a trazis neki trik?
I ja sam na forumu vec dugo, ali netrazim trik, jer znam da ga nema.

Ako imas vremena da odes do kioska blizu fakulteta , imas vremena i da izvadis parce belog mesa iz torbe i da ga pojedes.Trebace ti maximum 14 sekundi sa sve zvakanjem.

U drugom postu si vec bio jasniji i koliko ja kapiram, tebi je potrebno da te neko potapse po ramenu i da te ohrabri pred pocetak predstojece sezone treninga koja tek treba da pocne.

Sam si rekao da nemas vremena zbog fakulteta i da ces ga imati posle ovog semestra.
Zasto se onda opterecujes?Pretpostavljam da ti je fakultet bitniji , tako da nemoj da se opterecujes ako preskocis neki obrok.Ti nisi takmicar....

Prvo pocni da treniras redovno, pa onda pocni da razmisljas o hrani.Ako budes nasao vremena i snage da odradis dobar trening, veruj mi da ces naci snage i da jedes puno a i da nosis hranu.

Nemoj ovo da shvatis kao napad na tebe, jer to stvarno nije poenta mog posta.
Pozdrav i pisi :)



Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #7 poslato: Februar 16, 2007, 10:30:52 pre podne »
I ja sam u školi po 7 sati pa opet nosim hranu, nije teško veruj mi.
Možda će te biti blam u početku ali na kraju se svi naviknu.

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #8 poslato: Februar 16, 2007, 10:46:54 pre podne »
i ja sam u skoli od 13 do 19 i 30 pa ponesem 500g pilecih fileta i to pojedem u dva obroka.
Ponekad nosim i pilecu salamu kad nemam vremena za pecenje mesa.

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #9 poslato: Februar 16, 2007, 11:38:50 pre podne »
Ma opustise...Natrpaj torbu konzervama sa tunom i kuvanim jajima i boli te uvo..Mozda ce te na faksu malo popreko gledati ali boli te uvo, tu preovladava ljubav prema b.b
Ja u skoli izvadim komplet asortiman na sto..(stoljnjak,jaja,konzerve,viljusku,neku salaticu ako ima...flasu od 2 l vode i zabole me,u pocetku su me sve gledali preko k..,valjda sto im je uvek ucionica mirisala na ribu..a sad se ljudi navikli..

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2007, 12:41:37 posle podne »
Možda će te biti blam u početku ali na kraju se svi naviknu.

Kad ostale nije blam da lupaju razne gluposti po fakultetu, ili da doruckuju kokakolu, nece ni mene biti da jedem hranu;). A pod "trik" sam mislio na neki jednostavan, i brz nacin za pripremu solidnog obroka. Jeo bih ja citav dan, i na faxu, i kuci, samo nemam kad da spremam hranu. Kad sam trenirao, znao sam da jedem i po 8 puta na dan. Znam sta znaci ishrana, i zato se hvatam za ove slamkice, tipa "brza hrana". Za sad imam dobar dorucak, dobar obrok sa tunjevinom, pwm, te sendvice sa ribom, a danas cu da smorim majku da mi pokaze kako da spremim pirinac jednostavno:). 

Hvala svima na odgovorima
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #11 poslato: Februar 16, 2007, 06:26:57 posle podne »
Punjeni Pileci Mix ili Punjeno Pilece Belo u DUFF-u..
ako vec jedesh brzu hranu,jedi ko covek..
« Poslednja izmena: Februar 16, 2007, 06:30:53 posle podne SteX »

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #12 poslato: Februar 19, 2007, 11:31:45 posle podne »
Punjeni Pileci Mix ili Punjeno Pilece Belo u DUFF-u..
ako vec jedesh brzu hranu,jedi ko covek..

Jel na konjarniku? :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #13 poslato: Februar 20, 2007, 12:35:03 pre podne »
Punjeni Pileci Mix ili Punjeno Pilece Belo u DUFF-u..
ako vec jedesh brzu hranu,jedi ko covek..

Jel na konjarniku? :)

U 44. i na Autokomandi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Brza hrana ?
« Odgovor #14 poslato: Februar 20, 2007, 12:38:22 pre podne »
Punjeni Pileci Mix ili Punjeno Pilece Belo u DUFF-u..
ako vec jedesh brzu hranu,jedi ko covek..

Jel na konjarniku? :)

U 44. i na Autokomandi...

Znam Sale da ima i tamo Duff, nego ga pitam zato sto mi se negde ucinilo da je rekao da je sa Konjarnika.