Septembar 27, 2024, 09:19:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Brinem se za drugaricu :(  (Pročitano 5706 puta)

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Brinem se za drugaricu :(
« poslato: Februar 06, 2007, 03:22:13 posle podne »
Stvar je sledeca.
Drugarica 180cm tezina 87kg, zeli da smrsa 20kg za dva meseca a ako moze i vise.
Nju ne interesuje dal je to sto ona radi zdravo ili ne pa posto nisam uspeo da je odgovorim od te ideje da joj barem pomognem samo se nadam da se nece ubiti.

Njen karido trening se sastoju u trcanju,  zapravo veooooma sporo dzogiranje ali sobzirom na njenu tezinu to je odlicno.
Trci dva puta dnevno, odma posle skole znaci oko 3h i uvece oko 10h,  trci u proseku svaki put po 6-7km.
Po meni ovo je super ali se brinem da ce se preforsirati to jest siguran sam u to pogotovo sto joe ne jede kako treba. Mislim da bi joj bila bolja duga setjna ujutru, pa opet poslepodne, i predvece. Ima vremena na pretek tako da to nije problem.
Mene ne zeli da slusa ali ako bi Pedja stavio post siguran sam da bi ga poslusala :)
Stavicu detalje i o njenoj ishrani na podforumu nutrition.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2007, 03:31:14 posle podne »
ZASTO JE OVO ZAKLJUCANO??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2007, 03:34:10 posle podne »
Ne znam ko je zakljucao...Evo sad je ponovo otkljucano...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2007, 03:35:36 posle podne »
Hajime,pokusaj da nagovoris drugaricu da dodje na forum i procita teme i postove vezane za njen problem.Ako to ne uspe,postavi ovde njen dnevni jelovnik pa cemo da vidimo sta ne valja i kako to da ispravi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2007, 04:07:13 posle podne »
Postavio sam u nutrition, ali ukratko nista jem malo vaca i integralnih oko 100g ili malo pirinca.
Problem je sto to funkcionise pa njoj se sada ne moze utuviti u glavu da to sto radi nikako ne valja.
Inace ona ce citati sve sto napisete zato sam i postavio ove teme ja da joj pricam je uzaludno.

Van mreže jakuza

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2007, 06:41:12 pre podne »
Nemoj slučajno da joj dozvoliš da naglo mršavi i da koristi nekakve glupe dijete iz ne znam ni ja kojekavih časopisa kojih ima mali milion !
Time će sebi više štete naneti nego koristi.
Imam jednu prijateljicu koja je bila dosta jake građe i počela da drži dijetu i jela je samo neke salate i nište više. I šta je bilo posle toga,
pa totalno joj je ogranizam oslabio, pao imunitet, izgubila čvrstinu kostiju.
Što se bavi sportom OK, ali ako se do sada nije bavila ne treba da preteruje, znači sve umereno....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #6 poslato: Februar 07, 2007, 07:22:54 posle podne »
Mozemo mi svi ovde da udaramo glavom o zid, drugarica ce uraditi kako je resila! POTPISUJEM!

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #7 poslato: Februar 08, 2007, 11:05:33 pre podne »
Znam jednog decka koji bukvalno omrsavi 20kg za 2 meseca, a narednih 2 meseca vrati 30. Znaci, bukvalno nikad nisam sigurna kako ce izgledati kad ga ponovo vidim. To su nenormalne varijacije u tezini. E jedino da joj kazes...da ce sigurno uspeti u tome, jer je glupo destimulisati nekog ko se trudi, ali reci da je nacin pogresan i da ce mozda vratiti duplo ako se vrati njenoj normalnoj ishrani. Ne treba vezbati da bi za 2 meseca skinuli 10.,15,20kg... treba vezbati uvek, stalno..i shvatiti to kao potrebu, a ne moru i obavezu.

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #8 poslato: Februar 08, 2007, 02:23:14 posle podne »
Sto se odustajanja tice to nema sanse da se dogodi. Izgurace ona ovo do kraja i drzace ovakvu ishranu ili slicnu ovoj jos duuugo vremena.
Ne brinem se ja zbog toga dal ce ona odustati vec da ce unistiti zdravlje.
Tvrdoglava je kao MAZGA. Danas cu da pokusam da je odgovorim od ove njene ideje i da je nateram da malo prelista forum.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #9 poslato: Februar 08, 2007, 02:37:29 posle podne »
poshtovana drugarice nadam se da ces tu tvoju tvrdoglavost iskoristit na najbolji moguci nachin.
dobro bi bilo da poslusas ove savjete odje i da ne glumis mnogo Margaret Tacher!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Brinem se za drugaricu :(
« Odgovor #10 poslato: Februar 17, 2007, 05:57:52 posle podne »
Ako je toliko tvrdoglava, onda nema svrhe pricati joj ... Nadam se da ce uspeti u svom cilju.  A kasnije ce i sama osetiti da nije bilo zdravo, pa ce joj doci pamet.