Septembar 23, 2024, 01:18:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: snaga-izdrzljivost  (Pročitano 12902 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2007, 08:24:48 posle podne »
ZNAM DA NISAM MERODAVAN ZA SAVETOVANjE,tako da ovo nije savet pokretacu teme vec pitanje za ostale-
Zar mu ne bi pomoglo po pitanju snage i izdrzljivosti E/C/A stack,a time ne bi dobio na masi?

Ponavljam: ovo nije predlog pokretacu teme jer ja NE SPADAM u iskusne korisnike hemije,vec pitanje za ostale!!!

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2007, 09:28:31 posle podne »
ZNAM DA NISAM MERODAVAN ZA SAVETOVANjE,tako da ovo nije savet pokretacu teme vec pitanje za ostale-
Zar mu ne bi pomoglo po pitanju snage i izdrzljivosti E/C/A stack,a time ne bi dobio na masi?

Ponavljam: ovo nije predlog pokretacu teme jer ja NE SPADAM u iskusne korisnike hemije,vec pitanje za ostale!!!
Rekao je covek da nesme efedrin zbog pritiska i krvarenja nosa........ :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #17 poslato: Februar 08, 2007, 06:53:50 pre podne »
Pedja primetio sam da si ti ovde jedan od najobrazovanijih i hvala ti unapred sto si odvojio i malo vremena za mene. Ja nemam neko pred znanje u svemu ovome ali voleo bih da znam.
 Kad kazem da se hranim ispravno mislim meso,mleko, jaja,zitarice + kupujem proteine,aminokiseline,kreatin,L-karnitin kad se spremam za takmicenje.Pred takmicenje "hazrderski" uzmem po ampulu DEXAMETASONA  tri dana pred takmicenje jednu, dva dana pred takmicenje jednu i jos jednu dan pred takmicenje.Neznam koliko je to stetno ali mi pomaze u pogledu forme izdrzljiviji sam.
Meni bi puno pomogao ako bi mi reko neku kuru gde bi pojacao snagu i izdrzljjivost anebi nabacio vodu i nebi bio sporiji
takodje ako pored svega navedenog koristim recimo samo metan ili samo anavar dali bi bilo nekog pomaka ili su stvari mnogo kompleksnije
. ja se spremam uvek za odredjen datum i tad bi moja forma trebala da bude vrh. nemam potrebe da budem 3meseca u top formi nego samo 1dan normalno znam da moram redovno da vezbam .
znam da ima uvek puno podpitanja ali bih ti bio zahvalan da napises npr. da si na mom mestu koristiom bi to za to u toj kolicimi i tom intervalu.
 hvala unapred
..

enznam priajtelju sta da ti akzem..

ocigledan si u nameri da nastavis ono sto si poceo..a to je lose...i tu je problem.

dakle..deeks koji si uzimao ej stvano..da ne kazem sta..

nije mi jasno ko ti je to preprucio.

drugo..koliko ti rece da se bavis boxom..

nije mi jasno o kakvoj ti formi onda pricas...misim..nisi ti tamo mankeken pa da se setas po ringu i pozujes stomak..kvadse..buicepse..jeste to leo za videti..ali mislim da je tvoja uloga gore svasvim druga..bar ja tako razyumem box...

dalje..niej mi jasno..kako mozes da izdrzis i 1 min meca posto ti je telo poptuno dehidrirano....stvarno mi to nije jasno..

ma us tvari mnogo toga mi nije jasno..

ja sam taj sport zamiljsao kao nesto drugo..dakle..gde je potrebna snaga i izdrzljviost tokom citavog nmeca..
e sada..ovo sto ti radis je poptuno kontradiktorno..i zato mi nie jasno..i veruj  da nista ne shvatam..

jbg

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #18 poslato: Februar 08, 2007, 09:06:16 pre podne »
zao mi je sto nisam shvacen. pred mec ja stajem na vagu i zaro moram da sam suv(nesmem preci kilazu). znam da to nema veze sa bodiboldingom. nisam rekao da sam u pravu mego da sam to uradio par puta. e sad iz iskistva. mnogo bolje disem u mecu!!!! jaci sam (bar mi se tako cini) svestan sam da bi dehidrirao da mec nije limitiran. u svakom slucaju izvinite sto sam vas maltretirao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #19 poslato: Februar 08, 2007, 10:36:04 pre podne »
zao mi je sto nisam shvacen. pred mec ja stajem na vagu i zaro moram da sam suv(nesmem preci kilazu). znam da to nema veze sa bodiboldingom. nisam rekao da sam u pravu mego da sam to uradio par puta. e sad iz iskistva. mnogo bolje disem u mecu!!!! jaci sam (bar mi se tako cini) svestan sam da bi dehidrirao da mec nije limitiran. u svakom slucaju izvinite sto sam vas maltretirao
..

nisi nas maltretirao...

nego..stari..ti ulazis u mec sa dehidriranim telom.....to ej cinjenica!!

sto se tice vagae i merenje..

veruj da ja imam sigruno vece oscilacije nego ti..

recimo sa 95 skidam na 87.500kg....za jednu noc..

pa ksinem imzerim se i drugi dan izadjem an takmicenje u ludackoj formi..

ali tu onda zalzimo u domen price..IPSRAZNI PA NAPUNI..sto ne verujem da bi tebi bas bila dobra ideja..

i jos samo ovo..licno mislim da ti ne odstupas mnogo od svoje kategroije..i da se tos ve moze resiti sa mnogo prirodnijim priostupom..

ja za sv prvenstvo u opste nsiam koristio diuretike a izasao sam u ludackoj formi...

postoje stvari koje ljudski orgnizam zahteva i treba ih postovati..

veruj mi na rec....stvarno neznam zasto si prihvatio savet od nekoga ko kako vidim zna jos manje od tebe..

na taj ancin sto radis..veruj mozes samo da si nanesnes ogrnmmnu stetu..

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #20 poslato: Februar 08, 2007, 11:38:53 pre podne »
pedja hvala.
 dali mi mozes reci sta bi koristio da si na mom mestu. znaci ime preparata (kako deluje), doza preparata, vremenski interval( molim te da izmes u obzir datom takmicenja). neocekujem da mi das tajnu formulu da budem duplo bolji nego da jednostavno osetim pomak nabolje. znaci meni treba snaga i izdrzljibost (najveci mi je neprijatel nedostatak kisenika u finisu meca) a moram izbegavati visak vode i u slucaju povrede obilna krvarenja.