Oktobar 05, 2024, 03:14:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.334 poruka u 18.767 tema - 20.974 članova - Poslednji član: Alokin97
X3MShop banner

Autor Tema: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija  (Pročitano 256 puta)

Van mreže Marko922

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« poslato: Septembar 30, 2024, 04:17:41 posle podne »
Postavni da li je iko imao susret sa ovim?Tokom koriscenja odredjenih supstanci zaradio sam kuglicu u bradavici koja je rasla ,da bi potom bila uklonjena.Analiza je pokazala da je ta kuglica ovo gore u nazivu .Tako da su se moje sumnje oko ginekomastije pokazale neotcnim .Takodjer pise da je uzor progesteron.Tako da bi zelio da podjelimo iskustva ,te sa saznam da li je iko imao sa takvom slicnom situacijom iskustva lp

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2024, 05:16:32 posle podne »
Postavni da li je iko imao susret sa ovim?Tokom koriscenja odredjenih supstanci zaradio sam kuglicu u bradavici koja je rasla ,da bi potom bila uklonjena.Analiza je pokazala da je ta kuglica ovo gore u nazivu .Tako da su se moje sumnje oko ginekomastije pokazale neotcnim .Takodjer pise da je uzor progesteron.Tako da bi zelio da podjelimo iskustva ,te sa saznam da li je iko imao sa takvom slicnom situacijom iskustva lp

Radjena je biopsija i istom je utvredjeno da je u pitanju PSH?

Ne znam tacno nje jasno. Upotrebom "nekih supstanci" kako si ih ti imenovao postoji mogucnost konverzije u progesteron i to je to.

Van mreže Marko922

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2024, 05:30:19 posle podne »
Radjeno je vise ciklusa ,kroz 8 godime svake godine 12 tjedana ciklusi koristene su susta deka t bol masteron sve u normalnom dozama .Tijekom ciklusa nisam radio nalaze ,ali jesam poslje sve u granicama normale.Nikakvih neuspojava nisam imao.Zanima me kako sprijeciti konverziju u progesteron ?Da li na to treba paziti kao na estogen ?Takodjer blokatore estrogena nisam korostio iti provioron

Van mreže Marko922

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2024, 05:33:56 posle podne »
Nakom operacije ,poslana je ta nakupima na patalogiju da bi se otkrilo da je to to .Ja sam bio uvjeren da je u pitamju ginekomastije ,jer j3 u toku ciklusa rasla.Tocnije pwr godina sam je vukao,nakon deke se pojavila .Nakon ciklusa bi se smanjila a tokom ciklusa narasla,da bi ov3 godine nakon 500 duste od 13 tjedana buknula ,tako da pokusavam otrkiti gdje sam zakazao i u cemu je problem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2024, 06:28:33 posle podne »
Radjeno je vise ciklusa ,kroz 8 godime svake godine 12 tjedana ciklusi koristene su susta deka t bol masteron sve u normalnom dozama .Tijekom ciklusa nisam radio nalaze ,ali jesam poslje sve u granicama normale.Nikakvih neuspojava nisam imao.Zanima me kako sprijeciti konverziju u progesteron ?Da li na to treba paziti kao na estogen ?Takodjer blokatore estrogena nisam korostio iti provioron

Ne POSTOJE "normalne" ili "nenormalne" doze kao sto sam mozes da vidis, postoji samo VECI ili MANJI hormonalni odaziv.
Spreciti konvereziju nije oguce tj JESTE ali  postoji rpoblem ako uzimas blokatore, a nisu ti potrebni, onda pravis jos vecu stetu. Proviron NIJE blokator estrogena (on propusta odredjenu dozu E na celiji itd itd itd).
Blokator je novlade ili tamoxifen ali to je druga tema

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #5 poslato: Septembar 30, 2024, 06:32:03 posle podne »
Nakom operacije ,poslana je ta nakupima na patalogiju da bi se otkrilo da je to to .Ja sam bio uvjeren da je u pitamju ginekomastije ,jer j3 u toku ciklusa rasla.Tocnije pwr godina sam je vukao,nakon deke se pojavila .Nakon ciklusa bi se smanjila a tokom ciklusa narasla,da bi ov3 godine nakon 500 duste od 13 tjedana buknula ,tako da pokusavam otrkiti gdje sam zakazao i u cemu je problem

Pa otkrio si
Imas problem sa progetsternom
To resi hirurski ako ti smeta, posto drugacije se ne moze i batali se igre sa lekova za sva vremena
dobroanmeran savet ako zelis da ga prihvatis tako, posto obicno ovakvi saveti zavrse onako kako ne treba jerbo, niko ne voli da mu se "pametuje" ili sta ja qc znam o tome i slicno......ne ja, nego bilo ko na forumu ili bilo gde, a da napise savet ovog tipa

Van mreže Marko922

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #6 poslato: Septembar 30, 2024, 09:14:02 posle podne »
Vec sam rijesio to operiran sam ,tek kad su izvadili tu nakupinu su vidjeli sta je to ,tako da zato sam se i pitao zasto sam zavrsio pod nozem.A svakako se vise necu igrati ,jer sam naucio na greskama kod kirurga.Ali eto da podjelim iskustva jer nisam nigdjr nisza slicno nasao ,niti cuo znao da ljudi popuse gyno sta sam i ja orddpostavljao da je u pitanju ali eto ocito se moze i nesto drugo popobrati od kemije tipa te nekancerogene izrasline.I takodjer dojka uopce njje mjenjala oblik ,evo sad je 15 dana od operacije proslo oporavak je dosta brz.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.618
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #7 poslato: Septembar 30, 2024, 09:41:07 posle podne »
PASH je benigan, i pitanje je koliko to vuces. Ne mora da znaci da je od testa, verovatno i nije. Medjutim to ne znaci da ne mozes popasati gyno u nekoj buducnosti. Ali slazem se sa Pedjom sto je sigurno sigurno je. Jer UKOLIKO ti test nekim slucajem mozda trigeruje neke promene celijske deobe, ZAJEBI, previse je ljudi odneseno na takav nacin. To je hod po tankom ledu. I to ih ono poklopi u vrhuncu snage.... uzas bude kako organizam moze da podivlja i nema izlaska iz toga ..

Van mreže Marko922

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #8 poslato: Septembar 30, 2024, 09:53:34 posle podne »
Slazem se moje me samopuzdanje dovelo u takvu situaciju ,bilo je tu svakakvih ciklusa.Takodjer i neurednog nocnog ziovta izlazaka gdje u nekim trenutncima je to bilo daleko od sportskog zivota.Dosta godina sam to uspio i tajiti da bilo sta uzimam ,tako da je to sad izaslo sve na vidjelo i kod roditelja cure. Sad i tu imam osude ,ali eto ocito nisam mogao stati dok se nesto nije desilo tako da i u tome ima ovisnosti.Skidao sam se ali sam se uvijek vracao na kemiju

Van mreže Marko922

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Pseudoangiomatozna stromalna hiperplazija
« Odgovor #9 poslato: Septembar 30, 2024, 10:14:02 posle podne »
Je je od testa je prijatelju ,jer u ciklusu raslo .I u nalazu pise radi neravnoteze hormona.Tu sam mozda i ja kogao reagirati na vrijeme ,da sprijecim to sa armidexom ili da sam u zadnjoj kuri kad je buknulo isao masteron ili proviron.Ali ko ce ga sada znati gotovo je ,a i ne bi mi bilo svejedno uzimati ljek za karcinom na dvoju ruku