Jun 23, 2024, 05:07:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.209 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura depo  (Pročitano 4371 puta)

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Prva kura depo
« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2019, 11:54:48 pre podne »
Pa sa takvim nepristojnim stavom sa kojim si došao,nećeš dobiti nikakav pristojan odgovor.
Inače bonus savet,sa takvim BF ne bi trebao da krećeš na hemiju,jer ti je salo puno enzima aromataze.Zašto to nije dobro za tebe,informiši se sa forumske arhive sam.

Van mreže nebojsa96

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Prva kura depo
« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2019, 12:02:54 posle podne »
Skinuo sam ja dosta bf s efedrinom cofeinom i aspirinom

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Prva kura depo
« Odgovor #17 poslato: Maj 28, 2019, 02:36:07 posle podne »
Niko odje nije imao namjeru da te provocira. Na saljiv nacin ti je receno da ne mozes da trazis savjet za kuru koju radis SAD na osnovu slika od prije 3 GODINE.

Ako nemas potrebe da trpis necije komplekse i ako ti se ne svdija kako se pise na forumu onda nisi trebao nista da pises. Ovaj podforum je osjetljiv jer ljudi postave pitanje, dobiju odgovor i kad se nesto desi onda kazu rekao je Pedja, rekao je Stevan.

Od Goxija si dobio najbolji odogvor. Sa toliko sala se ne ide na test depo. Samo ces da navuces vodurinu koja ce da izadje cim batalis hemiju, a moguce i da dobijes zenske sise.

10 nedelja po 500mg je ok al moras da pripremis tijelo za to da bi najbolje iskoristilo hormon koji mu dajes. Imas pinovan clanak o prajmingu tj pripremi za ciklus. Odradi to pa onda na kuru.

I nije niko odje ljubomoran i zavidan sto imas kola i kucu i zenu. Ima ih na ovom forumu dosta koji su vlasnici biznisa, i mnogo uspjesni i bogati za nase uslove tako da vjeruj mi nikome nije krivo zbog tog uspjeha. Al ta potreba da odma izlazes svoje uspjehe kao prvu liniju odbrane.... hmm. :)
Meni Vidi Visi

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.574
Odg: Prva kura depo
« Odgovor #18 poslato: Maj 28, 2019, 02:43:15 posle podne »


 Za razliku od nekih kompleksasa sa 24 godine cekam drugo djete imam kucu,auto i teretana mi nije sve u zivotu

kuca poso , poso kuca... :)