Jun 26, 2024, 10:23:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Da li treba legalizovati steroide?  (Pročitano 5598 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #15 poslato: Januar 29, 2018, 10:12:15 posle podne »
Sve je u edukaciji ljudi. Aas nisu psihoaktivne supstance (ako izuzmemo tren koji ume da ti se zahebava sa neurotransmiterima😂). Indija, Kostarika, Ekvador, Meksiko, Tajland su neke od zemalja gde je proizvodnja i upotreba legalizovana. I pored toga svako koriscenje aas kod zdravog coveka kome ih lekar nije prepisao iz zdravstvenih razloga je zloupotreba. E sad da se vratimo na realnost, ubrizgaj 10 ml (ceo vial) testa od jednom ili primobolana i vidi sta ce da ti se desi. Nista. Popij saku vitamina c, saku brufena ili bromica i nema te vise. Sve ove supstance mozes kupiti ko pez bombone, a da ne pricam o nolvadexu, cabergolinu itd, odnosno lekovima koji se takodje zloupotrebljavaju a koji mogu izazvati ozbiljne posledice po kardiovaskularni sistem (cabergolin posebno) a koji su dostupni bez lekarskog recepta tj kontrole. Sustina je da ce se aas upotrebljavati ili zloupotrebljavati svakako, ali da bi neko kontrolisano, neanatemisano koriscenje uz pravilnu organizovanu edukaciju bilo mnogo korisnije. Naravno za sve ovo je potrebna organizacija itd. za sta u ovoj zemlji nema ni vremena, ni resursa...ali koga je briga za zdravlje. Smesno mi je u Danskoj gde imas teretane sa smalijem (drug free) i bez smajlija (nekontrolisane). Imaju organizovane timove koji udju u teretanu sa smalijem i nasumicno rade doping kontrolu. Ako nadju da si pozitivan zabranjen ti je ulaz u svaku teretanu sa smalijem. Po meni je ovo zesca diskriminacija, al jbg zakon je zakon... Moje misljenje je da je legalizacija i davanje coveku legalnog izbora uvek prava stvar.
Mislim da dosta njih nije ni procitalo tekst ( jeste podugacak) sto i nije bitno ajde, ko nece ne mora ali upravo ovo u vezi vitamina c, paracetamola itd sam bas naveo u tekstu i napravio poredjenje.Tekst nikako nije favorizovanje steroida vec se kroz neko poredjenje sa supstancama koje su legalne  ajde da kazemo daje neka slika sta anabolici predstavljaju, za sta ih ljudi 'krive' a ne mora znaciti da su odgovorni itd... Ovo za Dansku znam, bas ovako kako si opisao, sa sve smajlicima.

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #16 poslato: Januar 29, 2018, 10:12:25 posle podne »
I zaboravih, Vojo izbor tekstova do sada fenomenalan👏👏👏
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #17 poslato: Januar 29, 2018, 10:44:44 posle podne »
I zaboravih, Vojo izbor tekstova do sada fenomenalan👏👏👏
Hvala drug.
Kao sto rekoh cilj je pisati malo o necemu sto nije ishrana,trening a opet je ponekad bitno, ponekad zanimljivo...

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #18 poslato: Januar 30, 2018, 12:09:51 pre podne »
Trebalo bi legalizovati, vise ce pomoci legalizacija nego odmoci.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #19 poslato: Januar 30, 2018, 05:21:21 pre podne »
Tekst je nebitan
bitno je da smo saznali da se Pirat raume o u anabolicke sterose, opijate, alkholol, travu i kada se na to nabaci jos polje jedrilicarstva, peradrastva i svega ostalog.....ides bre.....jedino malo kaska u drvno preradjivackoj inudstriji, madaaaaaaaa niko nije pokrenuo temu, pa iz tog proizlazi...:D :D

Inace, kada cujem rec IMAM SVOJE MISLJENJE
ne..nemas misljenje nego PAMETOVANJE o necemu  sta s razuzmes kao Marica u kriv q...c
Misljenje je kao guzica
svako je ima, i svako misli da tudje vise smrdi

SERE mi se o ljudima koji imaju misljenje o SVEMU,a ne rauzmeju se ni u sta...uglavnom, misljenje imaju preko neta - zaboravih da dodam...
i ovo kada cujem - podizanje svesti ljudi....ccccc svejdani ili finac ili danac je siugrno svestan...NIJE i zabole ga kurac za grize savesti, vec ako sedne za volan sa dva piva, ide kazna od 3000 eu i 9 meseci bezz vozakce.- O TOME BRINE, a ne da je njemu sazorila svest o tome da je on drustveno odgovran jer ga zxaoble kurac, i vikednom se napije kao stoka i usere i zapovraca se na sred Hudinge vagena - bio i video hahahha
« Poslednja izmena: Januar 30, 2018, 05:32:30 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #20 poslato: Januar 30, 2018, 09:29:17 pre podne »
Zasto su svi toliko zapeli za alkohol, i zasto se na njega ovde gleda kao na heroin? Ja uzivam u alkoholu i nikada glupost na njemu nisam napravio t. Svi smo mi zavisnici od necega, ali je samo bitno naci umerenost
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže teleci

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #21 poslato: Januar 30, 2018, 01:12:35 posle podne »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #22 poslato: Januar 30, 2018, 01:15:32 posle podne »

Van mreže teleci

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Da li treba legalizovati steroide?
« Odgovor #23 poslato: Januar 30, 2018, 01:16:29 posle podne »
pustite na 37:00