Septembar 29, 2024, 08:20:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: SAVETI ISKUSNIJEG (starog lava) ZA MLADJEG (napaljenog)  (Pročitano 1363 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
SAVETI ISKUSNIJEG (starog lava) ZA MLADJEG (napaljenog)
« poslato: Decembar 28, 2017, 04:47:01 posle podne »
Mnogi od vas sigurno vole SF filmove, pogotovu one gde se govori o putovanju kroz vreme, menjanju prošlosti, budućnosti itd. Sigurno ste se nekad zapitali šta biste sebi rekli, koju poruku biste poslali i tako sprečili greške koje ste napravili. Šta je to što ste u vezi sa treniranjem naučili na teži način, šta je to na šta ste utrošili sate i sate treniranja, umesto da ste znali sve od prvog momenta.

Nimalo nije jednostavno. Treba biti kritičan prema sebi, videti gde ste, da li ste uopšte nešto postigli, da li ste neko vredno znanje stekli. Bilo kako bilo, jedna objektivna, samokritična provera sebe ne škodi!


,,Ćao! Evo pišeš sam sebi pismo, vidiš da je putovanje kroz vreme ipak moguće. Prva šta ću ti reći jeste da si idalje živ. Otprilike je sve na svom mestu, još uvek. Ono što će te razočarati jeste da nisi uspeo kao fitnes model. Niti si bio u vezi sa nekim fitnes modelom. Niti si upoznao nekog fitnes modela. Niti si postao doktor, niti astronaut. 


Upravo zato, rešio sam da ti ispišem par saveta i pošaljem nazad, čisto da probaš da ispraviš stvari i napraviš boljeg sebe.

Evo kako stoje stvari: odlučio si da dižeš tegove otprilike sad. Odgledao si Pumping Iron i oduševio se što su i u tvom detinjstvu neki ljudi izgledali poput heroja iz stripova koje si obožavao.  Prilično je razumljivo što vrlo malo znaš o dizanju tegova. Evo šta bi trebalo da uradiš ili naučiš:


Ne misli da si poseban i da znaš sve. Ukoliko umeš da radiš par stvari kvalitetno, to te čini dobrim. Možeš i moraš još. Svako od nas ima polje u kojem je dobar, stvar je samo da li se to ’’polje’’ trenutno vrednuje u društvu ili ne. Ne dozvoli da se zbog trenutne mode osetiš manje vrednim.

Krenimo dalje. Ne bi bilo loše da ne veruješ slepo svemu što pročitaš po internetu. Sa svih strana samo sevaju razne metode, tehnike, treninzi koji će ostvariti tvoje snove.



Zatim, svakodnevni treninzi? Burazeru, potrošićeš mnogo vremena! Bolje da si više vremena posvetio radu, čitanju, muvanju,  ljubavi itd.

Olimpijske vežbe? Znam da je to nešto što jedva pogledaš na svake četiri godine, ali ipak bi trebalo da ih naučiš. Izvođenje će ti poboljšati eksplozivnost i nabacivanje mesa.


Posveti više vremena osnovnim vežbama! Zaboravi na neke ’’fensi ’’ vežbe za izolaciju. Svi mi bismo mnogo više napredovali za mnogo kraće vreme, ukoliko bismo se skoncentrisali na osnovne vežbe!


Dalje, nauči da muvaš ribe! Onda više nećeš kukati kako si usamljen, kao što sad radiš.

Znam da ti se ovo neće svideti, ali nauči da igraš uz muziku! Devojke vole pokretljive momke.

Ne laži o svojim godinama, ponašaj se u skladu sa njima, ne maštaj o stvarima koje nisu uobičajene za tvoj uzrast. Sve će doći na svoje mesto. ..

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2012/04/saveti-iskusnijeg-starog-lava-za.html