Septembar 21, 2024, 09:53:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Synthol Freaks !!!  (Pročitano 67878 puta)

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 453
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #75 poslato: Septembar 09, 2010, 02:42:27 pre podne »

ovaj lijevi je najkrvaviji, covjek kamila
Meni lici u faci na Fredi Krugera.
ova dvojica su glumili negativce u hororu Brda imaju oci hahaha

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #76 poslato: Septembar 09, 2010, 11:00:33 pre podne »
Ja stvarno ne mogu da vjerujem da je neko toliko bolestan da uradi ovako nešto od sebe i svog tijela, nastranu da li je zdravo ili ne. Ali ovakvu gadost ne mogu da shvatim.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #77 poslato: Septembar 09, 2010, 12:42:27 posle podne »
Ma nemojte mnogo da ih napadate,mogli bi uskoro  da organizuju neke parade ponosnih SINTOLASA  ;D

Spartak

  • Gost
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #78 poslato: Septembar 09, 2010, 01:40:58 posle podne »
Ja stvarno ne mogu da vjerujem da je neko toliko bolestan da uradi ovako nešto od sebe i svog tijela, nastranu da li je zdravo ili ne. Ali ovakvu gadost ne mogu da shvatim.

jbg, gadost je i silovat malu djecu pa opet to ljudi rade, nastranih ljudi na svaki cosak, ovo je jos i dobro

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #79 poslato: Septembar 10, 2010, 12:31:48 pre podne »
Ma nemojte mnogo da ih napadate,mogli bi uskoro  da organizuju neke parade ponosnih SINTOLASA  ;D
hahahahaha a ludaku presmijah se :)) slazem se !
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #80 poslato: Septembar 24, 2010, 04:26:46 posle podne »
Synthol se upotrebljava u svim manjim misicnim partijama.... Ruke, ramena, listovi...

Jedan do prvih koji je priznao da je koristio S. je bio niko drugi nego Flex Wheeler, i to bas svugdje gdje se i moglo primjeniti.

Nasser je nedavno izjavio da vjeruje da 95% bodybuildera koristi "blagodeti" sinthola (koliko se sjecam osvrnuo se i na PRO i na amatersku USA scenu), i dodao da stvarno pomaze.
Ko dobro pamti bodybuilding desavanja, njega su bas kritikovali i navodno kaznjavali zbog "anomalija" u zadnjim ramenima...

Vjerovanje je da ga esalon najboljih svjetskih bodybuildera koristi iako svi negiraju takvo sto... nazivajuci to sramotom za sport, prevarom etc... Navodno neki nadju odgovarajucu mjeru, pa negativne posljedice primjene ove supstance nijesu uocljive.

Takodje, na netu "experti" redovno "pronalaze" tragove upotrebe, pa su u poslednje vrijeme na tapetu Victorovi listovi.

Sve u svemu po onome sto sam citao ovo ulje je mnogo zajebana stvar, mala greska i moze direktno da vas posalje na Cepurke.
Vjerujem da bi bilo pametno da oni koji zele velike ruke pronadju sigurnije i bezbjednije metode da do njih i dodju.

Vrlo zanimljiv tekst za one koji nisu znali šta je Synthol, ali ono što mi nije jasno je da li je taj Synthol sredstvo za dobijanje mišićne mase, ili običan umetak, kao što su recimo silikoni? Ako mu je cilj samo da ispuni prostor između mišića i kože, to onda dođe nešto kao silikonske grudi i predstavlja običnu prevaru. Šta sve neću saznati...   

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #81 poslato: Septembar 24, 2010, 04:36:46 posle podne »
Obično ulje koje daje vještačku punoću...
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #82 poslato: Septembar 24, 2010, 08:41:01 posle podne »
Pa to je onda najobičnija glupost !  :o  To je kao da se neko slika ispred nacrtane kuće sa bazenom, a želi da veruje da u njoj živi.

Ti Amerikanci su baš skloni da uživaju u svesnim prevarama, kao što su na primer kečeri - svi znaju da se stvarno ne tuku, a opet rulja vrišti i pada u trans. 

Samo, kako to ulje može da opstane u telu, a da se ne razlije kroz krvotok i limfne kanale? Ako sam dobro shvatio, to je najobičnije strano telo, koje čak nije ni homogeno, kao silikonski jastučići, nego teče tamo-vamo....čudo ga sila teže ne privuče na dole...  ???

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #83 poslato: Septembar 24, 2010, 10:46:00 posle podne »
Nije bas....to ulje izaziva upalu na mjestu uboda i oteklinu, pa kao povecava misic.
A objasnice neko ko zna, nadam se, ja sam to samo negdje preletio...i ova dvojca su idioti, a inace koliko znam koriste da, preko, top bilderi, da ne bude zabune, da poprave i istaknu neke misicne partije

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #84 poslato: Septembar 25, 2010, 10:53:25 pre podne »
Chemically the drug is composed of 85% medium-chain triglyceride oils (a fatty acid), 7.5% lidocaine (painkiller), and benzyl alcohol. The oil is injected straight into the muscle where it becomes trapped between the muscle fibers. With each injection, a larger volume of oil builds up, and the muscle swells up just like a balloon. It is estimated that about 30% of what is injected is broken down by the body while the remaining 70% breaks down slowly over three to five years. Users report incredible muscle pumps during training, but this could be a result of the extra pressure generated by the trapped oil.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #85 poslato: Septembar 25, 2010, 01:04:29 posle podne »
Znači, drugim rečima, to mora stalno da se dosipa.    ;D    Samo, ovi odozgo su se izgleda zabrojali...   :D 

"The oil is injected straight into the muscle where it becomes trapped between the muscle fibers."

- ovo mi zvuči odvratno.   :-X  To je u svakom slučaju strano telo, kome tu mesto nije, a organizam se uvek trudi da odstrani strana tela, zato se onima kojima se transplantiraju organi daju razni imunosupresori, kako bi se sprečilo odbacivanje organa, a mogu misliti kako se organizam oseća kad je tu u okolini neko ulje koje još vrši pritisak na mišiće. Sad mi je jasna ona slika sa trulom otpalom nogom, slikovitije nisu mogli da prikažu.   :( 

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #86 poslato: Septembar 25, 2010, 11:36:46 posle podne »
Sintol je kod svih top takmičara našao primenu ali ne tako vidljivu iz aviona kao nekada...
Naime,on je sa još nekim stvarčicama osnov "revolucionarnog treninga" FST7 Hani Ramboda koji je koristio Jay Cutler u pripremama za prošlu Olympiu.

Yes, the protocol calls for about 7 high rep pump sets isolating a muscle group at the end of the workout. But there is a lot more to it. The key to the FST-7 protocol of expanding the muscle fascia involves regular site injections of a mixture of site enhancement oils and anabolics, injected into the specific muscle - usually a relatively high cc quantity. This is the primary mechanism of what actually causes the stretching of the muscle fascia - the high rep pump sets to induce blood volume are for site specific nutrient shuttling and secondarily, to increase long term expansion already induced by the large quantity of oil.

Furthermore, another key component ot FST-7 is localized IGF-1 injections as well as very high dose insulin usage immediately after the muscle has been completely engorged."

Spartak

  • Gost
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #87 poslato: Septembar 26, 2010, 12:59:54 pre podne »
Sintol je kod svih top takmičara našao primenu ali ne tako vidljivu iz aviona kao nekada...
Naime,on je sa još nekim stvarčicama osnov "revolucionarnog treninga" FST7 Hani Ramboda koji je koristio Jay Cutler u pripremama za prošlu Olympiu.

Yes, the protocol calls for about 7 high rep pump sets isolating a muscle group at the end of the workout. But there is a lot more to it. The key to the FST-7 protocol of expanding the muscle fascia involves regular site injections of a mixture of site enhancement oils and anabolics, injected into the specific muscle - usually a relatively high cc quantity. This is the primary mechanism of what actually causes the stretching of the muscle fascia - the high rep pump sets to induce blood volume are for site specific nutrient shuttling and secondarily, to increase long term expansion already induced by the large quantity of oil.

Furthermore, another key component ot FST-7 is localized IGF-1 injections as well as very high dose insulin usage immediately after the muscle has been completely engorged."


wtf man ? :)

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #88 poslato: Septembar 26, 2010, 11:16:58 pre podne »
Ja se ne razumem previše u ovaj sport, mimo onoga što mi je potrebno u rekreativne svrhe, ali mi se čini da je popravljanje nedostataka Syntholom zaista preterano. Štaviše, ispada da je razlika između takmičara koji ga koriste "da poprave nedostatke" i kreatura sa vrha strane jedino u malo izraženijem smislu za estetiku, tj. u osećaju mere ovih prvih.  ???

Po meni je OK da neko vežbanjem razvije svoje telo, da koristi suplemente, pa čak i steroide, ali ako se, povrh svega, takmičari budu doterivali i Syntholom, onda je sledeći korak da napravimo bidera od plastelina ili od gline, pa će biti najsavršeniji koga je svet video. Ima određene draži i u manama, ali pretpostavljam da je na tom nivou ipak reč o velikom biznisu i industriji koja je preuzela sve, i teži savršenstvu ne pitajući za cenu.   :-\

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: Synthol Freaks !!!
« Odgovor #89 poslato: Januar 15, 2011, 11:37:59 posle podne »
kako je ovo jbt odvratno.. oce li mi neko objasniti ako postoji objashnjenje,poshto vidim da je poklonika sintola svakim danom sve vishe,koje su dobre stvari ovog kretenluka.. ako ih ima naravno,a nadam se da nema..