Jul 01, 2024, 05:01:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Problem oko vezbi  (Pročitano 5705 puta)

Van mreže Smeker

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Problem oko vezbi
« Odgovor #15 poslato: Novembar 24, 2016, 07:15:45 pre podne »
I ona glavna stvar
kako mogu da primetim,da govoris/pises o grudima i ledjima itd,sto je razmiljivo i vidjao sam to
Samo sto nikako da se dohvatimo dela ISHRANE,posto misic ne raste u teretani ,te si nas skorz prebacio na trening,dok je mozda glavna posledica tvog nezadovljstva u napredovanju ISHRANA,a ti si trazio greske u treningu,menjao,povecavo i smanjivao..
Nisam se lepo bio izrazio malo pre, pa sam promenio, to je bilo pre :), isto sam se vise pre fokusirao na trening nego na ishranu, bilo je 7 dana u nedelji da treniram a da jedem svasta jer kad sam tek krenuo sa prijateljima u teretanu svi su pricali samo treniras i mozes da jedes svasta sve to misici povuku, vidjao sam da nema nekog napretka al se stvaralo salo, sve dok nisam otisao u drugu teretanu gde je fitnes instruktor, sada se gledam da bude sto bolja ishrana, trening i odmor

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem oko vezbi
« Odgovor #16 poslato: Novembar 24, 2016, 07:21:47 pre podne »
Citat
sada se gledam da bude sto bolja ishrana, trening i odmor

ovo je broj 1!

a u ovome je 100% problem

Citat
bilo je 7 dana u nedelji da treniram a da jedem svasta jer kad sam tek krenuo sa prijateljima u teretanu svi su pricali samo treniras i mozes da jedes svasta sve to misici povuku

i onda obicno bivla sl korak,od nekog genijalca: PLAVA SRCA  :-X :-X

Van mreže Smeker

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Problem oko vezbi
« Odgovor #17 poslato: Novembar 24, 2016, 07:31:41 pre podne »

Citat
bilo je 7 dana u nedelji da treniram a da jedem svasta jer kad sam tek krenuo sa prijateljima u teretanu svi su pricali samo treniras i mozes da jedes svasta sve to misici povuku
i onda obicno bivla sl korak,od nekog genijalca: PLAVA SRCA  :-X :-X

Iskreno da vam kazem uzimao sam ih isto tako na pricu, posto sam ja krenuo na pocetku srednje da treniram, isto je bila prica da kad ih pijes mozes sve da jedes za mesec dana ima da izgledas ko neko ko trenira 2 godine, jos je bilo na nekom sajtu nasem ne mogu da se setim na kojiem da za nedelju dana dobijes 2kg misica, mi klinci jbg napalili se i uzeli ih, sva sreca pa nam nista nije bilo, jedino su nam se akne pojavile na ledjima i to je to, kada sam pricao iskustnijem tj jednom fitnes treneru malo mu je falilo da ode i da mu izlupa te samare, jer to nije prvi put da prodaje klincima metan.  Secam se da su mi roditelji nasli to pa su mislili da se drogiram, to mi je bilo najgore od svega  ;D ;D ;D ;D , al ukratko  da ne skrecem sa teme, nista bez truda krvi i znoja, samo red rad i disciplina :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem oko vezbi
« Odgovor #18 poslato: Novembar 24, 2016, 07:44:02 pre podne »

Citat
bilo je 7 dana u nedelji da treniram a da jedem svasta jer kad sam tek krenuo sa prijateljima u teretanu svi su pricali samo treniras i mozes da jedes svasta sve to misici povuku
i onda obicno bivla sl korak,od nekog genijalca: PLAVA SRCA  :-X :-X

Iskreno da vam kazem uzimao sam ih isto tako na pricu, posto sam ja krenuo na pocetku srednje da treniram, isto je bila prica da kad ih pijes mozes sve da jedes za mesec dana ima da izgledas ko neko ko trenira 2 godine, jos je bilo na nekom sajtu nasem ne mogu da se setim na kojiem da za nedelju dana dobijes 2kg misica, mi klinci jbg napalili se i uzeli ih, sva sreca pa nam nista nije bilo, jedino su nam se akne pojavile na ledjima i to je to, kada sam pricao iskustnijem tj jednom fitnes treneru malo mu je falilo da ode i da mu izlupa te samare, jer to nije prvi put da prodaje klincima metan.  Secam se da su mi roditelji nasli to pa su mislili da se drogiram, to mi je bilo najgore od svega  ;D ;D ;D ;D , al ukratko  da ne skrecem sa teme, nista bez truda krvi i znoja, samo red rad i disciplina :)

jbg
klasicna prica iz svih gradova,teretana itd..