Jun 21, 2024, 10:36:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic  (Pročitano 4246 puta)

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic
« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2007, 03:53:31 posle podne »
Ne mogu da prepoznam ko je ko na snimku. Kresa je demolirao Peleta?

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic
« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2007, 04:50:21 posle podne »


ne sjecam se dobro al mislim da je bilo pocetkom prosle godine u rijeci
da da kreso je demolirao peleta i to dobro i overema iz pride-a je demolirao isto u prvoj rundi
link kreso overem

http://www.nokaut.com/videos/kreso-overeem1.wmv

cijeli meč je trajao ravno 1 minutu.
« Poslednja izmena: Januar 16, 2007, 08:15:37 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic
« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2007, 05:30:07 posle podne »
Koliko znam ovaj mec Bogdanovic-Petkovic je bio makar prije 3-4 godine... Godinu poslije ovog meca su Kresu doveli Mirka Vlahovica i taj je mec radio nerjeseno... e sad kako nerjeseno evo i price...

Manje vise Kreso je pokusaovao da nesto ucini na parteru sa Vlahovicem kojem je to ako se ne varam prvi mma mec u zivotu... U tim pokusajima je Kreso izgledao dosta lose, medjutim mec je nastavljen na nogama, tada Vlahovic ulazi u seriju i baca znatno veceg Bogdanovica u klasican nokaut, sudija pored njega gleda i ne prekida, jbg domaci teren, medjutim Kreso gotov i Mirko ipak staje i gleda u sudiju, znaci ovaj dolje nokautiran, a Mirko stoji i pokazuje sudiji da prekine mec... I u tome ulijecu iz Kresovog ugla i udara kroz konopce da li trener da li neko drugi Mirka, nastaje opsta pometnja... Dje je tuca sa jedne strane izmedju Mirka Vlahovica, Ivana Strugara (koji je bio u Mirkovom uglu) Bobana Nikica, Mirkovog menadzera i ugla Bogdanovica...

Ipak strasti se smiruju, i mec se nastavlja (!!!???) iako je Kreso bio gotov... ali ajde te priredbe po Balakanu i nisu nesto dobro organizovane i to vrlo cesto... Moram napomenuti da je obezbjedjenje reagovalo korektno (a ako se ne varam to su bili ljudi iz Cikaticeve firme za obezbjedjenje ) i da iako je publika bila nezadovoljna i naravno navijala gromoglasno za svoga nije se nekorektno ponasala, tj nije se "zalijecala" na CG expediciju...

Kada je mec nastavljen, Mirko, kako je sam rekao, je uglavnom bio pasivan,kruzio oko Bogdanovica, kao i Kreso koji je bio i dalje vidno uzdrman, tako da je doslo do sudijske odluke... e sad dolazi interesantno... Sva trojica sudija su dali pobjedu Vlahovicu... znaci ipak su odradile posao fer... ali posto je atmosfera u publici bila pregrijana, covjek iz organizacije koji je se obracao sa rezultatima je dosao do Vlahovica i pokazao mu liste, i pitao ga da li moze da prenese da je ipak bilo nerjeseno da bi se strasti smirile... Mirko u svom maniru mu je rekao... ma daj mu pobjedu samo da se  izvlaciomo odavde, ali ipak ostalo je "nerjeseno"...

Ako se ne varam to je bilo u Splitu, pa ce mozda neko ko je bio tamo i potvrditi ili demantovati moje navode... da dodam da sam mec gledao vise puta i apsolutno se odigrao kako sam i naveo, ove detalje o "nerjesenoj pogodbi" sam cuo od Vlahovica tako da tu ne mogu biti siguran...

Sto se tice Kresa, on je sad Cro uzdanica, i po nekim clipovima koje sam gledao izgleda bolje nego tada protiv Vlahovica, cini mi se da je bilo govora o ugovoru sa nekom americkog organizacijom pa cemo ga vidjeti sa vjerovatno jos boljim borcima...

Sto se tice Pela nazalost u zadnje vrijeme mu bas i ne ide najbolje, mozda godine cine svoje, ali svakako opet po prici i po nekim stvarima koje sam gledao u ringu je ipak korektan borac i sportista tako da nemam tu zamjerki, evo i njegovih meceva po sherdogu (koji mozda i nije najprecizniji, hvali borba sa Kresom)...



Petkovic vs...

Ramon Pisciotta Loss  by TKO (Verbal Tapout) WFC-World Free Fight Challenge 2 9/30/2006 2 
Rafael Feijao  Loss by KO WFC-Europe vs Brazil 5/20/2006 2 
Mark Burch  Loss  by TKO IC 10-Tempest 4/29/2006 3 
Alessandro Coelho Win by Submission (Guillotine Choke) JF 5-Jungle Fight 5 11/26/2005 2 
Sanjin Kadunc  Loss by Decision UN 2-Ultimate Nokaut 2 7/29/2005 3 
Igor Pokrajac  Win by TKO UN 1-Ultimate Nokaut 1 3/11/2005 2 
Igor Pokrajac   Win by KO UFD-Ultimate Fight Dubravc 4/4/2004 2 
Nenad Djuric  Win by Submission (Kimura) SMMA FC 1-Serbian MMA Fighting Championships 1 12/13/2003 1 
Edin Strmanja  Win by Submission IFT 2-International Fighting Tournament 2 11/2/2003 1 
Rodney Faverus  Loss by TKO DF-Durata World Grand Prix 2 8/10/2003 1 
Dave Dalgliesh  Win by Decision DF-Durata World Grand Prix 2 8/10/2003 1 5:00 
Travis Fulton  Win by Decision DF-Durata World Grand Prix 2 8/10/2003 1 5:00 
Igor Kolakusic  Win by Submission (Guillotine Choke) DF-Durata Fights 6/28/2003 N/A 
Alexander Arambasic  Win by KO DF-Durata Fights 6/28/2003 N/A 
Slaven Planinic  Win by TKO DF-Durata Fights 6/28/2003 N/A 
Miroslav  Nikolich Win by Submission (Americana) SVT-Serbian Vale Tudo 3/6/2003 N/A 
Patrick Pricl  Win by Submission SVT-Serbian Vale Tudo 11/30/2002 N/A 
Milomir Markovic  Win by Submission (Neck Crank) NOMA 2-Night of Martial Arts 2 4/28/2002 N/A
« Poslednja izmena: Januar 14, 2007, 08:15:19 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ShooterMMA

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic
« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2007, 06:20:42 posle podne »
Vladareva prica je tacna i za Mirka i za Peleta  :)

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic
« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2007, 08:57:21 posle podne »
Koliko znam ovaj mec Bogdanovic-Petkovic je bio makar prije 3-4 godine... Godinu poslije ovog meca su Kresu doveli Mirka Vlahovica i taj je mec radio nerjeseno... e sad kako nerjeseno evo i price...

Manje vise Kreso je pokusaovao da nesto ucini na parteru sa Vlahovicem kojem je to ako se ne varam prvi mma mec u zivotu... U tim pokusajima je Kreso izgledao dosta lose, medjutim mec je nastavljen na nogama, tada Vlahovic ulazi u seriju i baca znatno veceg Bogdanovica u klasican nokaut, sudija pored njega gleda i ne prekida, jbg domaci teren, medjutim Kreso gotov i Mirko ipak staje i gleda u sudiju, znaci ovaj dolje nokautiran, a Mirko stoji i pokazuje sudiji da prekine mec... I u tome ulijecu iz Kresovog ugla i udara kroz konopce da li trener da li neko drugi Mirka, nastaje opsta pometnja... Dje je tuca sa jedne strane izmedju Mirka Vlahovica, Ivana Strugara (koji je bio u Mirkovom uglu) Bobana Nikica, Mirkovog menadzera i ugla Bogdanovica...

Ipak strasti se smiruju, i mec se nastavlja (!!!???) iako je Kreso bio gotov... ali ajde te priredbe po Balakanu i nisu nesto dobro organizovane i to vrlo cesto... Moram napomenuti da je obezbjedjenje reagovalo korektno (a ako se ne varam to su bili ljudi iz Cikaticeve firme za obezbjedjenje ) i da iako je publika bila nezadovoljna i naravno navijala gromoglasno za svoga nije se nekorektno ponasala, tj nije se "zalijecala" na CG expediciju...

Kada je mec nastavljen, Mirko, kako je sam rekao, je uglavnom bio pasivan,kruzio oko Bogdanovica, kao i Kreso koji je bio i dalje vidno uzdrman, tako da je doslo do sudijske odluke... e sad dolazi interesantno... Sva trojica sudija su dali pobjedu Vlahovicu... znaci ipak su odradile posao fer... ali posto je atmosfera u publici bila pregrijana, covjek iz organizacije koji je se obracao sa rezultatima je dosao do Vlahovica i pokazao mu liste, i pitao ga da li moze da prenese da je ipak bilo nerjeseno da bi se strasti smirile... Mirko u svom maniru mu je rekao... ma daj mu pobjedu samo da se  izvlaciomo odavde, ali ipak ostalo je "nerjeseno"...

Ako se ne varam to je bilo u Splitu, pa ce mozda neko ko je bio tamo i potvrditi ili demantovati moje navode... da dodam da sam mec gledao vise puta i apsolutno se odigrao kako sam i naveo, ove detalje o "nerjesenoj pogodbi" sam cuo od Vlahovica tako da tu ne mogu biti siguran...

Sto se tice Kresa, on je sad Cro uzdanica, i po nekim clipovima koje sam gledao izgleda bolje nego tada protiv Vlahovica, cini mi se da je bilo govora o ugovoru sa nekom americkog organizacijom pa cemo ga vidjeti sa vjerovatno jos boljim borcima...

Sto se tice Pela nazalost u zadnje vrijeme mu bas i ne ide najbolje, mozda godine cine svoje, ali svakako opet po prici i po nekim stvarima koje sam gledao u ringu je ipak korektan borac i sportista tako da nemam tu zamjerki, evo i njegovih meceva po sherdogu (koji mozda i nije najprecizniji, hvali borba sa Kresom)...



Petkovic vs...

Ramon Pisciotta Loss  by TKO (Verbal Tapout) WFC-World Free Fight Challenge 2 9/30/2006 2 
Rafael Feijao  Loss by KO WFC-Europe vs Brazil 5/20/2006 2 
Mark Burch  Loss  by TKO IC 10-Tempest 4/29/2006 3 
Alessandro Coelho Win by Submission (Guillotine Choke) JF 5-Jungle Fight 5 11/26/2005 2 
Sanjin Kadunc  Loss by Decision UN 2-Ultimate Nokaut 2 7/29/2005 3 
Igor Pokrajac  Win by TKO UN 1-Ultimate Nokaut 1 3/11/2005 2 
Igor Pokrajac   Win by KO UFD-Ultimate Fight Dubravc 4/4/2004 2 
Nenad Djuric  Win by Submission (Kimura) SMMA FC 1-Serbian MMA Fighting Championships 1 12/13/2003 1 
Edin Strmanja  Win by Submission IFT 2-International Fighting Tournament 2 11/2/2003 1 
Rodney Faverus  Loss by TKO DF-Durata World Grand Prix 2 8/10/2003 1 
Dave Dalgliesh  Win by Decision DF-Durata World Grand Prix 2 8/10/2003 1 5:00 
Travis Fulton  Win by Decision DF-Durata World Grand Prix 2 8/10/2003 1 5:00 
Igor Kolakusic  Win by Submission (Guillotine Choke) DF-Durata Fights 6/28/2003 N/A 
Alexander Arambasic  Win by KO DF-Durata Fights 6/28/2003 N/A 
Slaven Planinic  Win by TKO DF-Durata Fights 6/28/2003 N/A 
Miroslav  Nikolich Win by Submission (Americana) SVT-Serbian Vale Tudo 3/6/2003 N/A 
Patrick Pricl  Win by Submission SVT-Serbian Vale Tudo 11/30/2002 N/A 
Milomir Markovic  Win by Submission (Neck Crank) NOMA 2-Night of Martial Arts 2 4/28/2002 N/A

kreso ce se borit ako potpisu za king of the cage ja ipak mislim da je bila borba kreso vs pele rijeka ili zadar ma nije ni toliko bitno
jest kreso je sad dosta napredovao vrata su mu se otvorila kad je ko overema vidjet cemo dokle ce dogurat u kotr ja mu zelim puno uspjeha

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: miodrag petkovic pele vs kresimir bogdanovic
« Odgovor #6 poslato: Februar 22, 2007, 02:40:57 pre podne »
trenutno je prele radio bodog fajt,ako si cuo za to .nadamo se da ce i kreso da dogura do tako jakog turnira.inace 14 aprila na istom turniru se bore FEDOR EMELIANENKO I MATT LINDLAND