Septembar 20, 2024, 01:37:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Da li mi treba Kreatin  (Pročitano 1985 puta)

Van mreže Zajeban_mali

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Da li mi treba Kreatin
« poslato: Avgust 24, 2016, 12:04:42 pre podne »
Pozdrav, nisam bio aktivan dugo ovdje ali mi treba pomoc. Mlad sam pa i ne znam puno, a citanje po forumima ne pomaze jer vise volim licno dobiti savjet.
Bavim se kalisteniksom, ako niste culi, znate sta je street workout, pa taj sport ima i kalisteniks u sebi, znaci sklekovi,zgibovi,propadanja cucanj al sve sa opterecenjem. Posto sam do sad radio bez tereta, zelim da se spremim za takmicenje sledece ljeto 32kg pull ups i 48kg dips, za sad mogu po 2x oba, tako da sam los. Zanima me koji kreatin bi mi pomogao? Koliko dnevno, da li treba punjenje, koliko uzimati pa onda prestati? I da li ce mi pomoci oko snage, ja sad radim sa manjim tezinama sto je i logika da bi dosao do te kilaze, radim niska ponavljanja 6x, a gledam serija da radim 5-6, a sve vise razmisljam da radim viseserija na ono sto mi treba, npr ako hocu pull ups radim 10x6 i tako dips, a ubacio sam i biceps curls 5x6, i chin ups 5x6, a ne znam sta mi je bolje, vise vjezbi a manje serija ili obrnuto da se fokusiram na ono gdje zelim snagu, al opet zelim nastaviti i masu nabacivati jer mi fino ide, visina 184, tezina 70kg, 17g. Hvala.
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2016, 12:07:23 pre podne Zajeban_mali »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li mi treba Kreatin
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2016, 06:12:26 pre podne »
kao i sto sam ti na FB odgovrio
nema nikakvog razloga da ne koristis kreatin
a doze i sve ostalo...kao sto napisah