Septembar 17, 2024, 04:15:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prodavnice za kupovinu namirnica  (Pročitano 1857 puta)

Van mreže Lakijanos

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Prodavnice za kupovinu namirnica
« poslato: Jul 12, 2016, 06:22:55 posle podne »
Potrebne su mi informacije gde u Beogradu kupovati namirnice na jednom mestu. Znaci bilo bi pozeljno da je veliki izbor i naravno pristupacne cene... Povrce i voce kupujem u obliznjoj prodavnici a pilece meso u jednoj zivinskoj radnji , zivim pored maksija i tempa ali ni u jednom od ta dva marketa nemaju neki izbor ma koliko to cudno zvucalo ... primetio sam da su u maksiju tanki sa sirom , smrznutim povrcem i raznim zacinima i sosevima koji realno mnogo olaksavaju zdravu ishranu  ;D sto se tempa tice nemam komentar stvarno kupio sam basmati pirinac , nekoliko kutija , platio papreno i na kraju sve bacio jer je propao ( ne znam kako da se izrazim ali nije bio ni prijatnog mirisa ni ukusa , kao da je stajao zajedno sa necim i poprimio miris ) , takodje me zanima koji pirinac vi uzimate i sta bi ste preporucili kao i kako ga spremate ( nikako ne mogu da ga spremim da bude onako razdvojen i vazdusast uvek se nekako istopi i prosto mi je muka da ga jedem pa ga zbog toga izbegavam i jedem ovsene i krompir)  .. eto nadam se da nisam udavio sa tekstom i nadam se da takodje nisam postavio vec postojecu temu ali nisam uspeo da nadjem inormaciju na forumu ... Hvala unapred drugari  8)

Van mreže Janethor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Prodavnice za kupovinu namirnica
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2016, 12:55:04 pre podne »
Pozdrav deugar

Pirinac kao pirinac nista soecijalno, ja kupujem koji stignem sto se marke tice, sto se klase tice to je klasa jedan ili dva, tebi je kasast zbog prekuvavanja jer moras orobati kad je gotov jer ako je gotov a nastavi se sa kuvanjem onda ce postati kao sutlijas. Sto se ostalih pitanja tice neka nasi clanovi odgovore ako znaju jer nisam iz BG-a

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Prodavnice za kupovinu namirnica
« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2016, 11:59:38 pre podne »
Ako si uzimao Delhaize-ov (365) basmati pirinac, nista cudno... neke stvari koje oni prepakuju su skroz OK (musli su mi odlicne recimo), ali pirinac... nema veze sa basmatijem maltene.

Nesto punije od Tempa neces naci, osim Mercatora, ako ti je blizu. Ali poznato je da u Tempu malo oskudevaju sa ribom i sto kazes izborom zamrznutog, pa za takve stvari ja idem u Alosno Maxi (kao i uopste za hranu, pogotovu sada kada im je junece najzad opet OK, jedno godinu dve nakon sto su preuzeli Maxi, bilo je uzas)

Koji si deo grada, jer sigurno neces ici na NBG za bilo sta ako si na Vracaru ili Zvezdari ili obratno :)
Idea nema izbor, sem onih Super Idea po Uscu i slicnim centrima. Ove ostale su sve neke malecne.

Van mreže Lakijanos

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prodavnice za kupovinu namirnica
« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2016, 05:01:23 posle podne »
Pazi sto se pirinca tice nisam uzimao delhaize nego benlian food koji je ako se dobro secam bio skoro 300 din 500 gr  i kupio sam cini mi se pet kutija , sa svakom ista prica nikad gori pirinac nisam probao , strasno .... doticni pirinac

vidi ja sam sa cukaricke padine , to ti je kod ade , bio u tempu na adi , meso preskupo , povrce i voce takodje vecinom i plus je u ocajnom stanju u vecini slucajeva ( uvela salata npr itd ) , drugo smatram da je sramota za toliki market da nema neki izbor ribe , i soseva i zacina , sto se toga tice ocaj zivi iskreno , takodje tunjevina preskupa , ali ajd tunjevina je svuda skupa , jeo bih je ali ne daju mi se pare , pa zato jedem piletinu samo vecinom ... imam maksi pet minuta od stana isto prilicno lose sto se snadbevenosti tice a i deru sa cenama jer u celom naselju postoje tri marketa od kojih su dva maksi  >:(

no dobro sta da se radi , ispada da se samo zalim ali ajd  , nijee meni problem da odem negde i malo dalje do marketa ako ima sve sto mi treba , ionako preferiram da neke stvari kupujem jedanput dvaput mesecno a ostalo se uglavnom nabavlja na nedeljnom nivou osim svezeg mesa

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Prodavnice za kupovinu namirnica
« Odgovor #4 poslato: Jul 18, 2016, 07:42:32 posle podne »
Uhhhh i ja sam uzeo dve kutije ovog na nekoj ackiji nista odvratnije nisam jeo :D