Septembar 19, 2024, 10:17:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Miris glutamina  (Pročitano 5466 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Miris glutamina
« poslato: Jul 08, 2016, 08:02:16 posle podne »
Zdravo svima,

Uzeo sam glutamin od Dymatizea. Dugo nisam nisam uzimao nikakav glutamin, ali ne sećam se da je prethodni imao bilo kakav miris. Ovaj ima neki jak, čudan miris. Ne bih znao sa čim da ga uporedim.

Treba li mikronizovani glutamin da ima bilo kakav miris?

Hvala

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2016, 09:08:47 posle podne »
Daj neku sliku ? Rok trajanja ? Glutamin je glutamin,ne moze nista drugo biti u kantici pogotovo ako si kupio u PS
Shut the f*ck up and squat

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #2 poslato: Jul 08, 2016, 10:49:33 posle podne »
Daj neku sliku ?

Želiš fotografiju ambalaže?

MFC: 01/15
EXP: 01/17

Kupljeno u Pansportu

Van mreže Ljubinko1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #3 poslato: Jul 08, 2016, 10:53:40 posle podne »
Ja sam pio glutamine od Dymatuze-a, Twin lab-a i od Ultimate-a i 100% su isti. Cak imam neku teoriju zavere da je to isti proizvodjac koji pakuje u tri razlicite kutije jer mi je slicnost neverovatna. Sva tri su bez ukusa ali kao da ima neki ukus kuhinjske soli, ali jako razblazene da se jedva oseca, ali miris nikakav. Proveri rok trajanja za svaki slucaj.

P.S. Pio sam i glutamin od Sci-Muscle i nikad vise. Nemojte nista uzimati od njih.

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #4 poslato: Jul 08, 2016, 11:20:55 posle podne »
Daj neku sliku ?

Želiš fotografiju ambalaže?

MFC: 01/15
EXP: 01/17

Kupljeno u Pansportu

To je onda to,nema potrebe za slikom.Sve je ok sa glutaminom sigurno.
Shut the f*ck up and squat

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2016, 07:58:32 pre podne »
Mozda ima neki ukus (tj. dodatke za ukus), pa odatle i miris?
Dymatize Recoup recimo bas ima primetan ukus/miris, a u pitanju je mesavina BCAA, Glt i ... valjda bese Citrulina. (mada se ukus koristi zbog BCAA, ne zbog GLT)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2016, 10:44:05 pre podne »
Ma, ovo je onaj običan glutamin, bez ikakavih dodataka za ukus.
Mislim da ću uzeti još jedan, isti takav, pa ćemo videti. Međutim, ovog puta ću tražiti da mi donese jedan iz magacina, a ne onaj koji je mesecima stajao na polici (barem godinu dana sam ga gledao u prodavnici, i baš mi taj dade).

Ovaj koji sam uzeo:
MFC: 01/15
EXP: 01/17

Dakle, izašao s trake još u januaru 2015.

Van mreže Ljubinko1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2016, 03:15:58 posle podne »
Samo pazi da ti ne donese niki iz magacina koji je stajao u cosku 7 godina.  ;D ;D ;D
Kreni sa njim u magacin za svaki slucaj.  :P

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2016, 06:59:32 posle podne »
Mozda ima neki ukus (tj. dodatke za ukus), pa odatle i miris?
Dymatize Recoup recimo bas ima primetan ukus/miris, a u pitanju je mesavina BCAA, Glt i ... valjda bese Citrulina. (mada se ukus koristi zbog BCAA, ne zbog GLT)

citrulin moze da da onako kiselkast ukus onako bajato kiselkast ako smo kod ukusa...

@champloostef

jedan prijateljski savet, to sto je mikronizovan znaci da je samo malo vise samleven , i btw svi su ti danas mikronizovani ... nemojt ed abacate pare na glm pobogu
za manju cenu dobijes vise bre:
glm 500 g
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/glutamin/91-the-glutamin-500-g.html
koji ce ti jebeni dymatize , ajde razumem da neko ganja marku za protein pa je i to suludo , ali glutamin covece... pokrali su te vec prvi put za 200 g i jos koji dinar pride.. sad ces opet da uzmes nesto sto je verovatno pokupilo vlagu negde pa je dobilo cudan miris...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #9 poslato: Jul 14, 2016, 10:15:03 pre podne »
Ja sam pio glutamine od Dymatuze-a, Twin lab-a i od Ultimate-a i 100% su isti. Cak imam neku teoriju zavere da je to isti proizvodjac koji pakuje u tri razlicite kutije jer mi je slicnost neverovatna. Sva tri su bez ukusa ali kao da ima neki ukus kuhinjske soli, ali jako razblazene da se jedva oseca, ali miris nikakav. Proveri rok trajanja za svaki slucaj.

P.S. Pio sam i glutamin od Sci-Muscle i nikad vise. Nemojte nista uzimati od njih.

nije teoprija zavere nego ljudi NE zele da slussaju
BREND NIJE PROZIVODAJAC vec rade PUNJENJE
sto znaci da uzimauju SIROVINU na globalnom trzistu
npr u eu postoje 2 najjaca PROIZODJACA sirovine tipa vollack ili brentag i SVI uzimaju od ova dva PROIZVODJACA
tako je verovanto i u USA gde postoji mogucnost da BRENDOVI koje si naveo uzimaju npr SIROVINU od ISTOG prozvojdaca itd itd itd itd ;) :)

Van mreže Ljubinko1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2016, 11:48:55 pre podne »
Je l to vazi za glutamin ili i za ostale proizvode. Ako vazi i za ostale proizvode onda ne postoji razlika u brendovima, svi su isti...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2016, 12:26:59 posle podne »
pa postoji razlika... naravno da postoji ali cena stvarno nije neki pokazatelj, to je poenta price...recimo za neki brend koji izdaje da u mesavini ima izolata, mozes po prahu da vidis da tu nema ni trunke izolata d aje obican koncentrat, mozda ga ima u tragovima, dok recimo aminowhey je pre svega vrlo kvalitetan jer se vidi po prahu da je tu fina koncentracija hidroizolata...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Miris glutamina
« Odgovor #12 poslato: Jul 18, 2016, 08:10:33 pre podne »
Je l to vazi za glutamin ili i za ostale proizvode. Ako vazi i za ostale proizvode onda ne postoji razlika u brendovima, svi su isti...

pa u 60 % prozivoda DA ;)