Septembar 29, 2024, 05:36:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Sta se desilo sa Lazicem?  (Pročitano 6287 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Sta se desilo sa Lazicem?
« poslato: Januar 10, 2007, 10:20:33 posle podne »
Evo ovo pitanje sam postavio na YU-Fitness-u a sada vidim da se moj topic obrisao.
Pitao sam sta se desilo sa Lazicem jer mu nema nijednog posta tamo, niti mu se moze poslati PM. Jebiga, koliko ja znam, a izgleda da Lazic nije tamo vise, a dok je bio ovakvi topici se nisu brisali, narocito gdje nema psovanja i uvreda. Malo sam se iznenadio ovakvim postupkom od strane moderatora koji je obrisao moju temu.
Bar da mi se obratio na PM i objasnio mozda ne bi nista rekao ali ovakav postupak moze imati negativne utiske kako na mene koji je vec ostavljen, pa tako vjerovatno i na mnogo drugih forumasa.
Nadam se da je neka greska, ali ako je Lazic otisao mislim da je forum izgubio na kvaliteti jako puno a posebno sto se tice moderatorskih duznosti.


Ako moderatori sa ovog foruma misle da ova tema ne treba biti ovdje i da je treba obrisati ja necu imati nista protiv da se to uradi.

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2007, 10:31:41 posle podne »
Evo ovo pitanje sam postavio na YU-Fitness-u a sada vidim da se moj topic obrisao.
Pitao sam sta se desilo sa Lazicem jer mu nema nijednog posta tamo, niti mu se moze poslati PM. Jebiga, koliko ja znam, a izgleda da Lazic nije tamo vise, a dok je bio ovakvi topici se nisu brisali, narocito gdje nema psovanja i uvreda. Malo sam se iznenadio ovakvim postupkom od strane moderatora koji je obrisao moju temu.
Bar da mi se obratio na PM i objasnio mozda ne bi nista rekao ali ovakav postupak moze imati negativne utiske kako na mene koji je vec ostavljen, pa tako vjerovatno i na mnogo drugih forumasa.
Nadam se da je neka greska, ali ako je Lazic otisao mislim da je forum izgubio na kvaliteti jako puno a posebno sto se tice moderatorskih duznosti.


Ako moderatori sa ovog foruma misle da ova tema ne treba biti ovdje i da je treba obrisati ja necu imati nista protiv da se to uradi.
Manimal potpuno si u pravu za sve navedeno....Evo i ja cu ukratko...Lazic je bio najkvalitetnji izvor i organizator rada Yu-Fitnes foruma ali vise sile neki na forumu su ucinile svoje da on ode odande....Treba ga podrzati u svemu sto odluci i dati mu punu podrsku za sve,,,Btw,ja sam isto bio asistent ali odlaskom Lazica sajt je izgubio vrednost pa sam i ja otisao i pridruzio se vama jer je i Lazic ovde...Inace ja sam BEGINER sa yu fitnesa i nadam se lepom druzenju i da cu biyi od koristi oko nekih stvari

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2007, 10:34:24 posle podne »
Hvala na odgovoru! :D

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2007, 10:39:48 posle podne »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2007, 01:37:26 pre podne »
Ovde je ionako ekipa mala ali odabrana, zato smo najbolji!  :D

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #5 poslato: Januar 11, 2007, 01:42:08 pre podne »
Ovde je ionako ekipa mala ali odabrana, zato smo najbolji!  :D

Bas tako.

I tamo se upisao "Vedran Jaksic", isti onaj koji je baniran sa ovog foruma. E, pazi sada. Ja tamo napisem da je taj "Vedran" fake a oni pobrisu moj post. :D

Go figure?

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #6 poslato: Januar 11, 2007, 02:53:54 pre podne »
Dosta se brisu postovi tamo, bez ikakvog upozorenja. Tako forum gubi nakvalitetu i sa njega odlaze clanovi, pa i moderatori. Ne znam o cemu se raedi, necu da zalazim u politiku rada Yu-Fitnessa, ali definitvno je veliki gubitak sto Lazic nije vise tamo. Manje vise i ako izuzmemo svo ogromno znanje koje Lazic poseduje o BB, on je bio jedan pravi domacin koji je svakog novog clana srdacno docekao, i svakom pomogao.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #7 poslato: Januar 11, 2007, 03:02:01 pre podne »
Ljudi, zašto pričate o drugom forumu kako je šteta da nije više tamo,
bolje da budete zadovoljni što imamo nekvog takvog čoveka ovde.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2007, 03:08:11 pre podne »
Dobro je Corey...

Vojislav

  • Gost
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #9 poslato: Januar 11, 2007, 03:40:34 pre podne »
Ako moderatori sa ovog foruma misle da ova tema ne treba biti ovdje i da je treba obrisati ja necu imati nista protiv da se to uradi.

Ja nemam nista protiv sto je ova tema pokrenuta ovde i ne vidim zasto bi je bilo ko obrisao, osim ako Lazic ne bude insistirao da se uradi tako nesto, mada sad sam i njemu poslao PM pa se nadam da ce nam i on dati vise informacija.
Do sada sam razmenio dosta privatnih poruka sa Lazicem i razmenili smo iskustva o stvarima u vezi hostovanja nasih foruma i otprilike smo u isto vreme selili i nase sajtove sa servera  nekih prevarantskih firmi na ove nove servere kod firme sa kojom nemamo problema, pa smo jedno vreme hteli i da se udruzimo i da zakupimo ceo server za nasa dva sajta, ali do toga nije doslo.
Ono sto mogu da kazem jeste da je na Yu Fitness forumu Lazic bio ono sto je Pedjos na X3M Forumu, tako da je Yu Fitness forum sigurno na velikom gubitku odlaskom (ili izbacivanjem) Lazica!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #10 poslato: Januar 11, 2007, 07:06:15 pre podne »
mislim da ce lazic dati sam vise info..

samo bih hteo da kazem da je on jedan feneomenaln momak i pored svih sranja koje smo imali o on i ja sada znamo zobg cega,mi saradjujemo odlicno..

@manimal.

stari..nista se nece brisati

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #11 poslato: Januar 11, 2007, 12:25:19 posle podne »
Druze Lazicu,
necu ulaziti u polemiku zbog cega vise nisi na Yu forumu, samo cu da kazem da mi je iznimno drago sto si dosao i sto te imamo na ovom nasem forumu!
Osoba poput Tebe mnogo vrijedi, jer malo je onih koji imaju znanje kao Ti i Pedja!
Ovim putem Ti zelim dobrodoslicu, nadam se da ce Ti biti ugodno se druziti sa nama na ovom forumu i da ces svoje veliko znanje podijeliti sa nama, jer mnogima je potrebno!?
Veliki pozdrav!
Dijan

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #12 poslato: Januar 11, 2007, 01:14:35 posle podne »
Jednom prilikom sam vec izrazio svoje mishljenje o takvim stvarima, ali nema svrhe da nagadjamo shta i kako dok se Lazic ne javi. Poznajem ga samo koliko njegove postove na tri foruma koje posecujem i zaista imam izuzetno mishljenje i krajnje poshtovanje prema choveku, a nisam prochitao bilo shta shto bi trebalo sankcionisati na ovakav nachin, ali opet...sachekajmo njega.
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #13 poslato: Januar 11, 2007, 02:11:15 posle podne »
Ljudi, zašto pričate o drugom forumu kako je šteta da nije više tamo,
bolje da budete zadovoljni što imamo nekvog takvog čoveka ovde.
Upravu si potpuno sa ovom recenicom...Sta se desilo na forumu ili ne to samo Lazic zna,da li ce otkriti ili ne i to je njegovo.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Sta se desilo sa Lazicem?
« Odgovor #14 poslato: Januar 11, 2007, 02:17:00 posle podne »
Ne bih da iznosim razloge zbog kojih sam napustio jufitnes, odluka je bila moja.
Da tom pricom ne ispadnem gori od dvoje ljudi tamo, zbog kojih sam otisao.
Hvala vama svima koji ste pisali a i vama koji  niste,jer sto kaze pedja mi svo uspeli da izgladimo neke odnose koje mi  nismo ni zategli,
tako da sve ostalo nije ni bitno.
Ja sam tu i a o udjem u neku novu pricu sa sajtom ,opet bicu tu i pisacu samo kada,nema moderatora u momentu da vam kazu nesto a u isto vreme da bude pametno to sto kazem.

"nista ne traje vecno,"tako kaze jedan moj prijatelj :wink: