Septembar 20, 2024, 05:44:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: hormoni rasta  (Pročitano 3333 puta)

Van mreže bojan.1995

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
hormoni rasta
« poslato: Jul 07, 2016, 08:14:27 posle podne »
pozdrav svima,

ukratko, idem u teretanu par godina, do sada sam koristio uglavnom mass proteine, ali nisam bas nesto mnogo porastao (171cm)
i imam male ruke. hteo bih da kupim neki od ova tri preparata:



Zanima me da li imaju nezeljena dejstva i brine me ovaj deo:

"Tribulus Terrestris povećava nivo testosterona tako što podiže nivo luteinizirajućeg hormona (LH), hormona hipofize.
U slučaju unošenja testosterona , ljudski organizam prestaje da ga proizvodi, ovo dejstvo kod uzimanja tribulusa ne dolazi do izražaja, stoga tribulus nema štetne efekte."

Sta se desava onda kada organizam prestane da proizvodi testosteron zbog uzimanja ovih proizvoda? moram stalno da uzimam ove proizvode??
Da naglasim, kada sam bio u osnovnoj, zbog bolesti sam uzimao Pronizon (mislim da spada u kortikosteroide, sto je izazivalo neke infekcije na kozi  tada...
« Poslednja izmena: Jul 14, 2016, 10:16:07 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: hormoni rasta
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2016, 10:03:02 posle podne »
Sve to sto si stavio pod navodnike tj. sto pise na tribulusu je tacno.Procitaj jos jednom jer ocigledno nisi razumeo sta je napisano.Unosenjem sintetickog testosterona se gasi proizvodnja prirodnog (tj. naseg,sto ga telo proizvodi),a tribulus stimulise proizvodnju prirodnog testosterona.Mlad si,ne treba ti tribulus,testosteron ti je preko krova..trosis novac bez razloga.

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: hormoni rasta
« Odgovor #2 poslato: Jul 08, 2016, 01:25:15 pre podne »
ako hoces ruke , radi noge !!! jedi vise..ne treba ti nista to za sada..
koje si godiste ?
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: hormoni rasta
« Odgovor #3 poslato: Jul 08, 2016, 10:11:51 pre podne »
pozdrav svima,

ukratko, idem u teretanu par godina, do sada sam koristio uglavnom mass proteine, ali nisam bas nesto mnogo porastao (171cm)
i imam male ruke. hteo bih da kupim neki od ova tri preparata:

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-testosterona-prohormonski-preparati.html

Zanima me da li imaju nezeljena dejstva i brine me ovaj deo:

"Tribulus Terrestris povećava nivo testosterona tako što podiže nivo luteinizirajućeg hormona (LH), hormona hipofize.
U slučaju unošenja testosterona , ljudski organizam prestaje da ga proizvodi, ovo dejstvo kod uzimanja tribulusa ne dolazi do izražaja, stoga tribulus nema štetne efekte."

Sta se desava onda kada organizam prestane da proizvodi testosteron zbog uzimanja ovih proizvoda? moram stalno da uzimam ove proizvode??
Da naglasim, kada sam bio u osnovnoj, zbog bolesti sam uzimao Pronizon (mislim da spada u kortikosteroide, sto je izazivalo neke infekcije na kozi  tada...

-Tribulus ti nece zaustaviti tvoj prirodni test.Kada su rekli ''U slucaju unosenja testosterona,ljudski organizam prestaje da ga proizvodi...'' oni su mislili na I.M. (intramuscular) odnosno unosenje testa injekcijom.Sto se tice tribulusa svi hvale ''X3m Terminator'' imas ga na ogistri i licno cu uzeti za 10ak dana tako da ono...

''Sta se desava onda kada organizam prestane da proizvodi testosteron?''
-U vecini slucajeva desi se pojava atrofija testisa odnosno jaja ti se smanje ko klikeri :D haha ali nece te to zadesiti sa tribul ne brini :D
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: hormoni rasta
« Odgovor #4 poslato: Jul 08, 2016, 10:14:07 pre podne »
I jos nesto,ovo nije tema za ''steroide'' vec za suplements...gh max i tribulus nisu sterkici niti hormoni tako da,probably prebacice temu na odgovarajuce mesto
Shut the f*ck up and squat

Van mreže bojan.1995

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: hormoni rasta
« Odgovor #5 poslato: Jul 08, 2016, 01:47:04 posle podne »
95 sam, 171cm, 75kg kad sam u nekoj formi, trenutno ne treniram pa sam nekih 68, iscitao sam negde podatke da su ljudi dobijali na visini u 20im zbog ovih suplemenata  :o

ruke mi bas idu sporo,mali zglobovi a i sake nisu nesto, nije da se ne pumpa biceps, ali nervira.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: hormoni rasta
« Odgovor #6 poslato: Jul 08, 2016, 02:41:06 posle podne »
GLUPOSTI.

Tribulus ne radi nista do dizanja prirodnog testosterona,tacnije stimulacija tela na povisenu proizvodnju,a ti sa 20-21 godinom nemas potrebe to da uzimas jer bi trebalo da ti je test u najmanju ruku visok.. :)

Tako da ne bacaj pare kao sto su ti vec rekli i obrati paznju na ishranu i trening ako nesto zaostaje.. :)