Septembar 29, 2024, 12:18:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Ogranicavajuci faktor -VAS TELESNI TIP  (Pročitano 1317 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Ogranicavajuci faktor -VAS TELESNI TIP
« poslato: Maj 31, 2016, 12:04:24 posle podne »
 
Sto puta sam u teretani cuo kako je: „jedini nacin kako bi napredovali i nabili jos koju kilu misica-samo ovako,tako i nikako drugacije.“ Po sistemu:“Sta vazi za mene,mora i za tebe.“ Znaci,ako ja treniram na jedan nacin i to ima pozitivan ucinak svi koji me upitaju za savet moraju da treniraju po mom sistemu da bi videli napredak.Vec znate sta ce uslediti:razocaranje.

Ne slusajte svakog u teretani ko vam pridje i ponudi bas svoje resenje! Svi su razliciti! Vi morate da pronadjete svoj trening i svoju varijaciju ishrane,strogo postujuci OGRANICAVAJUCI FAKTOR- svoj telesni tip!
 Ili jos bolje,ukoliko Pera jede pola kilograma ugljenih hidrata dnevno ne goji se i raste „ko lud“- i ti moras da jedes isto toliko i telo ce ti reagovati na isti nacin.U pravu ste,umesto dobre napumpanosti i rasta vas ce vrlo verovatno napasti 2-3 kilograma sala vec u prvih nekoliko nedelja takve ishrane.

 Takodje,simpaticno,vidimo dva bodibildera koji se spremaju za takmicenje po potpuno istom receptu.Jedan se menja i napreduje a drugi luduje,jer uz potpuno istu ishranu,trening i suplementaciju ne postize nikakve rezultate.Zvuci poznato?

 Sigurno ste primetili i takav ekstremen slucaj da neka ocajna individua posegne za steroidima kako bi popravila svoj izgled.Uzme 3-4 dianabola dnevno i navuce 10 kilograma u samo par nedelja(uglavnom vode).Dok neka druga,jos ocajnija individua uzme 4 „suste“ nedeljno i 15 oxandrolona dnevno i ne uspe u 8 nedelja da dobije tri kilograma.


 Zasto je to tako? Zasto za svakog ne vazi isto?Zasto jos niko nije pronasao idealan recept po kom bi svi mogli da treniraju,jedu,uzimaju suplemente?
 Malo razmislite kako su vas zvali dok ste bili mali?Debeljko? Masni?Ili „vreco kostiju“? Zgoljo?Ili ste bili normalan uvek skladan tip?


 Radi se o prirodjenom telesnom tipu.Telesni tip je ustvari vrlo slozen pojam.On zavisi od citavog niza prirodno nasledjenih ali STECENIH osobina......

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2013/04/ogranicavajuci-faktor-vas-telesni-tip.html