Jul 04, 2024, 01:53:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Rotacija UH  (Pročitano 11588 puta)

Van mreže Bladest

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #15 poslato: April 16, 2016, 12:24:52 pre podne »
posni sir? Po tebi nema ? Svaki dan pojedem skoro pola kila to je 60gr samo u njemu Grah? Ni to ti nema?

Pa nije svaki sir isti,ajde i to da uzmemo uzmemo u obzir.
A sto se tice "graha" vec je bila prica da se protein iz biljnih izvora ne racuna jer nema kompletan AK lanac tako da to otpada :)

U svakom slucaju nije ni bitno,ja ti napisao da je ishrana losa,ti ako hoces poslusaj pa menjaj,ako neces hvala sto si procitao moje misljenje i to je to.. :)

EDIT: Stevan brzi :)

    Puno hvala decki evo i tebi posebno da se zahvalim sad mi je jasnije, probat cu slozit jelovnik na osnovu ovoga sta ste mi rekli :)
« Poslednja izmena: April 16, 2016, 12:28:15 pre podne Bladest »

Van mreže Bladest

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #16 poslato: April 18, 2016, 12:47:20 pre podne »
Pozdrav decki,zadnja dva dana sam malo sredio jelovnik pa sam vam htjeo pokazat kako to izgleda al prije toga moram rec da nije niti malo jednostavno ko sta sam mislio i da svim bodibilderima treba dignit spomenik za disciplinu i kontinuitet jer taj trening koji je izuetno naporan nije ni upola tezak ko sta je tesko ovu prehranu drzat kroz cjeli dan i jest svako 3 sata i ne preskakat obroke.😊😊😊

Da ne duljim , danasnji dan je izgledao ovako 1.obrok 150gr zobenih i pola litre mlijeka + konzerva tunnjevine(pokusat cu izbacit to mlijeko ali zobene su mi odvratne s vodom ili mozda neki jogurt probat? Neznam vidit cu)
2.obrok .100gr riže (pirinac) i 200gr piletine
3.obrok. 3 kuhana jaja + 50gr bajama
4.obrok. 500gr posnog sira 1,5 masnoce na 100gr

Jeli ovo nedovoljno ili moze proc?

Van mreže Lule_93

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
  • ''Jutro je pametnije od večeri''...
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #17 poslato: April 18, 2016, 09:15:58 pre podne »
Mleko izbaci,znam da su ponekad odvratne ovsene,probaj dodati cimeta ili malo kakao praha,ili pak pokušaj sa whey-om da ih pomešaš.Čini mi se da ti je malo proteina,3 kuvana jaja,nisi ptica ?! :) , obzirom na tvoju kilažu,pojačaj proteine,minimum 2g po kg.Zatim zadnji obrok sir + zdrave masti ( orašasti plodovi ),disciplina je no.1...

Van mreže Bladest

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #18 poslato: April 18, 2016, 11:13:47 pre podne »
Mleko izbaci,znam da su ponekad odvratne ovsene,probaj dodati cimeta ili malo kakao praha,ili pak pokušaj sa whey-om da ih pomešaš.Čini mi se da ti je malo proteina,3 kuvana jaja,nisi ptica ?! :) , obzirom na tvoju kilažu,pojačaj proteine,minimum 2g po kg.Zatim zadnji obrok sir + zdrave masti ( orašasti plodovi ),disciplina je no.1...
   moze hvala ispravit cu i dodat jos proteina

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #19 poslato: April 18, 2016, 11:37:54 pre podne »
Sto se ovsenih tice,probaj da ih naguras u usta,i da zaboravis na ukus,jer ovakva hrana je sve samo ne ukusna :)

Problem je sto smo navikli kad jedemo,da sednemo i meracimo,e pa probaj da to samo natrpas u sebe u roku 5-10 min i idemo dalje,pomoci ce ti ;)

Van mreže Bladest

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #20 poslato: April 18, 2016, 11:41:35 pre podne »
Sto se ovsenih tice,probaj da ih naguras u usta,i da zaboravis na ukus,jer ovakva hrana je
Problem je sto smo navikli kad jedemo,da sednemo i meracimo,e pa probaj da to samo natrpas u sebe u roku 5-10 min i idemo dalje,pomoci ce ti ;)
  u pravu si probat cu
« Poslednja izmena: April 18, 2016, 11:43:53 pre podne Bladest »

Van mreže Bladest

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #21 poslato: April 18, 2016, 11:43:00 pre podne »
Sto se ovsenih tice,probaj da ih naguras u usta,i da zaboravis na ukus,jer ovakva hrana je sve samo ne ukusna
 Hahahaha U pravu si probat cu :)

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #22 poslato: April 18, 2016, 11:44:36 pre podne »
Meni su ovsene super tako da ne razumijem tu patnju.  :) Probaj noć prije da ih natopiš sa skroz malo vode, tipa na 100g oko 100ml i ostavi do ujutro da razmekšaju. Meni su tako ekstra a malo mi je teže pojesti kad plivaju u vodi.

Van mreže Bladest

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #23 poslato: April 18, 2016, 11:47:38 pre podne »
Meni su ovsene super tako da ne razumijem tu patnju.  :) Probaj noć prije da ih natopiš sa skroz malo vode, tipa na 100g oko 100ml i ostavi do ujutro da razmekšaju. Meni su tako ekstra a malo mi je teže pojesti kad plivaju u vodi.
    jojjj zasto krafna i dzem ne hrani misice 😂😂😂

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #24 poslato: April 18, 2016, 01:09:19 posle podne »
Meni su ovsene super tako da ne razumijem tu patnju.  :) Probaj noć prije da ih natopiš sa skroz malo vode, tipa na 100g oko 100ml i ostavi do ujutro da razmekšaju. Meni su tako ekstra a malo mi je teže pojesti kad plivaju u vodi.
    jojjj zasto krafna i dzem ne hrani misice 😂😂😂
bolje jer ja ih ni ne volim :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #25 poslato: April 18, 2016, 03:39:49 posle podne »
Ajde ajde maloo,stegnite zube... :D ;D

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #26 poslato: April 18, 2016, 06:43:08 posle podne »
Ja ovsene jedem bez vode, moras biti hardcore!!!!
Dok mi prodavacica stavlja poslednji gram ovsenih, ja nervozno uzimam saku ovsenih i guram u usta, a zatim i celu kesu gurnem. Kada vidi koliko sam gladan i lud ona mi i ne trazi pare, samo istrcim iz prodavnice. No pain no gain!!! Moje telo ne sme da ceka!
Znaci nista step sokovi, cimet, kakao i ostala sranja!

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #27 poslato: April 18, 2016, 07:29:08 posle podne »
Nadam se da se salis Perune...:D

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #28 poslato: April 18, 2016, 08:47:38 posle podne »
Nadam se da se salis Perune...:D

Sali se na moj racun naravno,samo sto je smesno kao sahrana,ali par poena za trud ;)

A ti Perune slobodno udri po palenti,step soku i ostalim zajebancijama,ako tebi to odgovara i srecan si kako napredujes ko sam ja da se bunim,ali ja ne atakujem tvoj ugao gledanja na te stvari pa bi bilo idealno kad bi uzvratio uslugu..

Naravno,i vise si nego dobrodosao da ostavis decku komentar kako da "ulepsa" ovsene,jer to je tvoje misljenje,ali nemoj da napadas mene ;)

Peace..

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Rotacija UH
« Odgovor #29 poslato: April 18, 2016, 08:51:12 posle podne »
A jbg precice ce se uvek traziti...