Septembar 20, 2024, 01:27:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ripped Fuel 5x  (Pročitano 2321 puta)

Van mreže Stewdza

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Ripped Fuel 5x
« poslato: Septembar 27, 2016, 11:15:51 pre podne »
Pozdrav.
Imam malu nedoumicu...  ???

Na kutiji Twinlab Ripped Fuel 5x mogu da primetim da je nacin konzumiranja 2x dnevno pre obroka.
Sve sagorevace koje sam koristio tokom zivota sam iskljucivo pio pre treninga, pa me zanima da li bi bilo mnogo da uzmem 2 kapsule pre treninga i time zavrsim dnevni unos ovog sagorevaca? Sa obzirom da je ultra concentrate formula...

Po sastavu ne bih rekao da je mnogo, ali hajde da se posavetujem i sa zajednicom ovog foruma. Imam 87 kg.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Ripped Fuel 5x
« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2016, 11:35:42 pre podne »
pa gledaj po kofeinskom unosu , mislm da bi trebalo da probas sa jednom tab pre tr , i recimo jednu uz dorucak , tako bih ja

Van mreže Stewdza

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Ripped Fuel 5x
« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2016, 02:28:40 posle podne »
Po tableti ima 99mg kofeina, sto i nije toliko strasno, mislim da toliko ima limenka Red Bulla.
Pokusacu ujutru jednu uz dorucak, pa pre treninga jos jednu, ali bi mi mnogo lakse bilo kada bih obe popio pre treninga. Inace treniram boks - ozbiljan kardio trening :)

Van mreže vriskoza

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Ripped Fuel 5x
« Odgovor #3 poslato: Septembar 27, 2016, 04:03:50 posle podne »
Pozz druze, ja sam do skoro koristio ovaj sagorevac.
Pio sam jedan ujutru pre dorucka i jedan pre treninga bas kao sto si i rekao, a na dan pauze jedan pre dorucka i jedan pre rucka. To mi se cinilo kao najbolja opcija ;)