Septembar 19, 2024, 06:03:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Kupovina suplemenata online preko interneta !  (Pročitano 35396 puta)

Van mreže Erdal82

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Kupovina suplemenata online preko interneta !
« poslato: Januar 07, 2007, 10:40:24 pre podne »
Pozdrav svima...

Htio sam vas pitati, da li iko od vas ima iskustva o nabavci suplemenata putem neta ?
Htio bih kupiti whey protein preko neta, 100% sigurna transakcija kada places kreditnom karticom (www.bodybuilding.com), moj drug je uzeo bez problema,  a i cijene su jako primamljive...

Evo npr. dvoumim se da uzmem OPTIMUM 100% WHEY PROTEIN (Isolate) , 5 Lbs. , to je 74 porcije, za SAMO $28 (to je malo vise od 20 EUR) + shipping koji je najskuplji (oko $30)...ali sve kad saberes...opet je isplativo...a 10Lbs - 155 porcija za $55 dolara,,,

Druga stvar je BIOPLEX-ov PURE WPI (whey protein isolate) , 5Lbs - 102 porcije za $56 + shipping za Bosnu)....ovaj je Bioplex-ov dakle skuplji...za ovu istu cijenu bih mogao uzeti duplo vecu kutiju Optimum whey-a...

Sta je po vama bolje, ovaj prvi je jeftiniji, i da li je ovo isplativo ? Posto znam da su cijene dosta visoke kod nas u Sarajevu...

Kontaktirao sam online service za narudzbu, i voljni su slati u Bosnu...
Ako neko ima drugu stranicu preko keje je sigurno i isplativo narucivati, bio bih zahvalan da je navede...

THX, stranica je MRAK !!! Svaka cast moderatorima !

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2007, 03:06:31 pre podne »
Ovo me je stvarno zesce zainteresovalo! Pitao sam i na drugoj temi nesto oko ovoga... Koliko se dugo ceka dok ne stigne? Kako ide oko placanja? U stvari ne znam ni kako precizno pitanje da postavim jer nikad nista nisam narucivao iz inostranstva a kamoli preko neta.

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2007, 10:02:28 pre podne »
da i mene to interesuje pravo,tek sam sad vidio da nismo imali temu sa ovim online narucivanjem,mislio sam da je imamo tu negdje....kako erdal rece cijene u sarajevu su katastrofa stvarno.....

Van mreže Lucky :)

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2007, 02:04:12 posle podne »
Ovo me je stvarno zesce zainteresovalo! Pitao sam i na drugoj temi nesto oko ovoga... Koliko se dugo ceka dok ne stigne? Kako ide oko placanja? U stvari ne znam ni kako precizno pitanje da postavim jer nikad nista nisam narucivao iz inostranstva a kamoli preko neta.

čekaš nekih tjedan dana. plaćaš karticom za kupovinu preko neta. i računaj da na naručene stvari cca. na 50 % od njihove vrijednosti plaćaš porez,carinu i troškova otpremnika(špeditera). npr. da ti je vrijednost narudžbe 100 $,ukupno ćeš platit cca. 150$.

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #4 poslato: Januar 10, 2007, 05:36:20 posle podne »
Ako je tako onda ne znam da li mi se to isplati...  :(
Nemam ni karticu, tu bi mi isto trebale neke informacije oko kartica kako,sta,gde,...

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2007, 05:57:45 posle podne »
Pa mozda bi se isplatilo kad bi vise vas narucilo together  pa delilo troskove carine. . .or not. . ? ?

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže OVERLOAD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2007, 10:32:34 posle podne »
Pa mozda bi se isplatilo kad bi vise vas narucilo together  pa delilo troskove carine. . .or not. . ? ?
   Pa sto ih vise narucuje tako raste i vrednost na koju se placa carina  :lol: ali lepo sto zelis da im pomognes   :lol:
"Remember my NAME...you'll be screaming it later..."

http://www.youtube.com/watch?v=Q98Hmx6zTuo

Van mreže OVERLOAD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2007, 10:36:13 posle podne »
 Smisli im nesto i za PDV  :lol:
"Remember my NAME...you'll be screaming it later..."

http://www.youtube.com/watch?v=Q98Hmx6zTuo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2007, 07:15:14 pre podne »
Ako je tako onda ne znam da li mi se to isplati...  :(
Nemam ni karticu, tu bi mi isto trebale neke informacije oko kartica kako,sta,gde,...
...

mazni caletu karticu..tako ce najbmanje da boli

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #9 poslato: Januar 11, 2007, 11:47:31 pre podne »
Koja su kola najbolja?
Firmina i tatina :D
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže OVERLOAD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #10 poslato: Januar 11, 2007, 06:42:16 posle podne »
 Imam ja jedno pitanje samo:
Naruci neko paket u vrednosti 100 EUR-a.Stigne paket i on plati carinu ( za primer 10% ) i PDV i ostale troskove, i za ovaj primer sto sam dao on plati 10 EUR-a carinu.
 Onda isti taj lik procita ovo sto ste pisali i "udruzi" se sa nekim i njih dvojca naruce na primer paket od 200 EUR-a.Stigne paket njih dvojca udruzeno cekaju i plate carinu 20 EUR-a odnosno svako po 10.Zasto su se njih dvojca udruzivali?
"Remember my NAME...you'll be screaming it later..."

http://www.youtube.com/watch?v=Q98Hmx6zTuo

Van mreže Lucky :)

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #11 poslato: Januar 11, 2007, 07:37:46 posle podne »
Imam ja jedno pitanje samo:
Naruci neko paket u vrednosti 100 EUR-a.Stigne paket i on plati carinu ( za primer 10% ) i PDV i ostale troskove, i za ovaj primer sto sam dao on plati 10 EUR-a carinu.
 Onda isti taj lik procita ovo sto ste pisali i "udruzi" se sa nekim i njih dvojca naruce na primer paket od 200 EUR-a.Stigne paket njih dvojca udruzeno cekaju i plate carinu 20 EUR-a odnosno svako po 10.Zasto su se njih dvojca udruzivali?

da plate manje poštarine. :)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #12 poslato: Januar 11, 2007, 10:02:30 posle podne »
Sta znaci cca? Carina...  :?

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #13 poslato: Januar 11, 2007, 10:13:03 posle podne »

Van mreže Erdal82

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Kupovina suplemenata online preko interneta !
« Odgovor #14 poslato: Januar 13, 2007, 03:59:20 pre podne »
Ovako...najisplatnije je ako neko ima neku vezu koja bi mu mogla iznijeti suplemente iz nekog px-a (vojnih baza) gdje su cijene skoro TRI puta jeftinije...jer to je roba za Amerikance, bez ikakvih carina i pdv-a...Ja sam uspio pronaci, i narucio 2kg. proteina, nije mi veza uspjela iznijeti vise, 2,2kg Prolab proteina me košta $31, dakle DZABE !!!...

Preko interneta kada narucujes izgleda vise ne mozes a da ne platis ogromne troskove...sada kazu vrse i neke sanitarne preglede robe, pa carina koja se obracuna na dodatnu vrijednost....skupo...ali kazu ako narucis do 100KM da ne placas nikakvu carinu (za BiH) ! Ja sam narucio preko stranice www.supplementmarket.com Optimum whey protein 2,2 KG ($27), izabrao malo brzu ali skuplju posiljku za $25, pa cemo bas vidjeti za 7-10 dana...ako bude moglo, isplati se tako narucivat, ako ne, onda barem znam da je neisplativo...

Kada se udruzi, isplativije je zbog postarine, jer na svaki dodatni naruceni suplement dobijes dosta manju postarinu, a nekad je i ne moras platiti, ako narucis u vecim kolicinama...