Jun 20, 2024, 01:26:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)  (Pročitano 10477 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)
« Odgovor #45 poslato: April 02, 2016, 11:04:46 pre podne »
Izgleda kao deda sa stomačićem, ali trenira baš dobro

Sve si sama rekla,a svaka cast za coveka u tim godinama.. :)
Ovde je problem sto bi ljudi da treniraju kao babe,jedu kao svinje,a izgledaju kao Phil Heath,e pa zamalo..

Ono sto ja pokusavam da kazem jeste da je rezultat=zalaganje,i ako vec ides "postepeno" neces da meris hranu,neces ovo neces ono,onda nije red ni da cmizdre tipa "Jao dosao sam do 90kg ne ide dalje" , "jao jedem a nikako da se ugojim" , "stagnirao sam sta sada.." i slicno.. Jel neces da jedes 100% cisto,da meris koliko cega,da jedes kao navijen svaka 2-2.5h,odlicno,NE MORAS,ali nemoj ni ocekivati bog zna koji rezultat :) Cela prica.. :)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)
« Odgovor #46 poslato: April 02, 2016, 03:07:48 posle podne »
Ljudi,vama je sreet workout shit jer je nama/vama u cilji samo izgradnja misicne mase,bolji izgled,zdravlje itd. Street Workout sam po sebi je zabavan,progresivan,a i veoma lepse sam se osecao dok sam ga trenirao. Da vidis taj osecaj kad cepas zgibove,a ne mozes ruski,tj. muscle-up da odradis.. pa posle par meseci uradis prvi,pa taj osecaj.. neverovatno.. isto i za mnogo kompliovanije vezbe.. Mislim nema sad vajde raspravljati o ukusima i gledati sta je bolje,a sta ne. Slobo,za street workout mu je sasvim dovoljno 130g unosa proteina dnevno,al' opet kao sto kazu, i vise ne skodi. Najpoznatiji street-workouteri unose otprilike tu kolicinu,cak i manje. M'da nije ni bitno,da ne skrecem sa teme.

Blacklight,taj trening je sam po sebi perfektan za street-workout za prvih,recimo pola godine,samim tim sto ces ti povecavati broj ponavljanja u zavisnosti kako tebi odgovara. Jedino sto sada preostaje je da sredimo ishranu,ali to je na tebi,mi smo ti dali sav potreban info koji ti treba,a i imas ga koliko oces na ovom forumu,bukvalno riznica znanja,da covek postane nutricionista od citanja :D

Van mreže Blacklight

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)
« Odgovor #47 poslato: April 02, 2016, 10:00:29 posle podne »
samo sto u vecini slucjaeva,a usled tvrdgolavosti pojedinca,rezulati naravno nisu nikakvi i onda dolazi do: pa sta da se mucim,kada i onako nemam genetiku,nisam rdojen za to itd itd itd...

Genetika je zapravo vrlo dobra i napretka ima, jak sam ko konj i imam misica prirodno (skoro 6 god plivanje trening), samo sto sam uzasno lenj bio u zadnjem periodu (period od 4 god vise manje) :)

Naravno da ne,svakako on nema ni znanja ni iskustva da radi ne znam kakav hardcore,ali svoje limite mora da gura ako hoce da napreduje,a ne kao danasnjih 90% vezbaca mlati bucicama a vamo mu dosadno pa broji neonke po plafonu.. :D

Pa radim svaki dan do otkaza misica nekoliko puta pa mi je receno da ne valja :) Napretka ima, ramena i tricepsi su se bas dobrano stvrdnuli, listovi isto i dosta sam izdrzljiviji.. Trbusnjaci i grudi takodje ali jos ne toliko, ni blizu. Prvo moram skinuti sloj sa njih (opet dolazimo na ishranu).

To je to, on ce da odlucuje koliko brzo ce koji rez da ubacuje
ubacuje. Ja prva ne mogu mic po mic, ali mogu da razumem da je to nekom komfuzno.

Hvala na podrsci, ti si dobra. Ovi mi vredjaju paprikas i maminu kujnu :(

Ljudi,vama je sreet workout shit jer je nama/vama u cilji samo izgradnja misicne mase,bolji izgled,zdravlje itd. Street Workout sam po sebi je zabavan,progresivan,a i veoma lepse sam se osecao dok sam ga trenirao. Da vidis taj osecaj kad cepas zgibove,a ne mozes ruski,tj. muscle-up da odradis.. pa posle par meseci uradis prvi,pa taj osecaj.. neverovatno.. isto i za mnogo kompliovanije vezbe.. Mislim nema sad vajde raspravljati o ukusima i gledati sta je bolje,a sta ne. Slobo,za street workout mu je sasvim dovoljno 130g unosa proteina dnevno,al' opet kao sto kazu, i vise ne skodi. Najpoznatiji street-workouteri unose otprilike tu kolicinu,cak i manje. M'da nije ni bitno,da ne skrecem sa teme.

Blacklight,taj trening je sam po sebi perfektan za street-workout za prvih,recimo pola godine,samim tim sto ces ti povecavati broj ponavljanja u zavisnosti kako tebi odgovara. Jedino sto sada preostaje je da sredimo ishranu,ali to je na tebi,mi smo ti dali sav potreban info koji ti treba,a i imas ga koliko oces na ovom forumu,bukvalno riznica znanja,da covek postane nutricionista od citanja :D

Naravno, citacu.. Samo sto sad drugo stivo ima prednost pa kad to odradim bacam se na forum :D Nisam inace hteo da pisem za teretanu nista, diplomatija.. :) Ali cinjenica je da me teretana uopste ne interesuje, ni to okruzenje ni sprave, a da ne pricam o hem.. rostilju, kao sto rece Pirat :D To sto kazes da je street W zabavan je istina i puno me vise interesuje i taj tip vezbi i varijacije i to sto mogu sam komotno u prirodi da vezbam, opusta me :D

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)
« Odgovor #48 poslato: April 03, 2016, 01:33:02 posle podne »
To je to, on ce da odlucuje koliko brzo ce koji rez da ubacuje
ubacuje. Ja prva ne mogu mic po mic, ali mogu da razumem da je to nekom komfuzno.

Hvala na podrsci, ti si dobra. Ovi mi vredjaju paprikas i maminu kujnu :(

Ja sam moju mamu naučila da kuva bb. :P
suck it up, buttercup

Van mreže Blacklight

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)
« Odgovor #49 poslato: April 03, 2016, 08:43:31 posle podne »

Ja sam moju mamu naučila da kuva bb. :P

Jel :P

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik ovde, mislim da vam je sve vec jasno.. :)
« Odgovor #50 poslato: April 03, 2016, 08:52:16 posle podne »
Hvala na podrsci, ti si dobra. Ovi mi vredjaju paprikas i maminu kujnu :(

Niko ti ne vredja paprikas,samo je cinjenicno da ti on nece pomoci u ostvarenju cilja.. :)