Septembar 20, 2024, 10:32:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Saveti za pocetnika  (Pročitano 9781 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #30 poslato: Mart 08, 2016, 07:30:55 posle podne »
Vala u pravu si Slobodane, zapeo sam sa tom vockom kao nezdrav... od sutra cu je izbaciti.

Ne znam sta je u pitanju ali ja zaista nisam gladan... a to je i posledica prethodnih losih navika, dorucak oko12, 12:30... Sit sam i osecam se ful pun, niti sam gladan, niti imam potrebe za bilo cim, pa taman da mi stave ne znam sta na sto. I to me najvise nervira sto ne mogu da pojedem kalorija koliko je potrebno mom telu.

E sada ova testenina, da li da je ostavim u jelovniku sa smanjenom kolicinom, tipa 100gr u obroku ili da ide out?

Moram da se uhodam i da razradim stomak da pojede tih 5-6 obroka

Nisam neki fan testa,ja bih to izbacio.. :)

Pa znas kako,2-3 dana jedes na silu,posle ce biti lakse.. :)

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #31 poslato: Mart 08, 2016, 07:47:01 posle podne »
Slobo a sto ne jedna jabuka ?

Van mreže Nik

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #32 poslato: Mart 08, 2016, 07:55:42 posle podne »
Ok, izbacicu, nije to problem... a danas izasao na 2000cal, sutra i prekosutra da se poveca malo i da se dodje do zeljene cifre od 2500cal


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #33 poslato: Mart 08, 2016, 08:03:56 posle podne »
Slobo a sto ne jedna jabuka ?

ma dobro
jedna jabuka je skroz OK i tu nije problem,pogtovo kada ulazi u celu ovu pricu

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #34 poslato: Mart 08, 2016, 08:11:19 posle podne »
To sam i mislio, slobo previse duboko ulazis u ovu pricu, ako ti tako mozes da ne pojedes po jednu vocku dnevno, da ne popijes casu jogurta uz kajganu to ne znaci da drugi ne moraju. Podrzavam tvoj trud i zalaganje, ali sto je previse previse je, niko ne prica ovde o tonama jabuka, 1jabuka nece ubiti, jedino ce benefite imati, jer ne unose svi multivitamine itd...
Niko ne prica o takmicarskom bb vec rekreativno. 95% da bude clean i napredak ce biti isti.
Ne kapiram zasto se uvek vodi polemika oko case jogurta i jedne vocke, bolje paznja da se obrati na trening, da se trenira muski, a ne kao bebice.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #35 poslato: Mart 08, 2016, 10:21:38 posle podne »
To sam i mislio, slobo previse duboko ulazis u ovu pricu, ako ti tako mozes da ne pojedes po jednu vocku dnevno, da ne popijes casu jogurta uz kajganu to ne znaci da drugi ne moraju. Podrzavam tvoj trud i zalaganje, ali sto je previse previse je, niko ne prica ovde o tonama jabuka, 1jabuka nece ubiti, jedino ce benefite imati, jer ne unose svi multivitamine itd...
Niko ne prica o takmicarskom bb vec rekreativno. 95% da bude clean i napredak ce biti isti.
Ne kapiram zasto se uvek vodi polemika oko case jogurta i jedne vocke, bolje paznja da se obrati na trening, da se trenira muski, a ne kao bebice.

Ma nisam rekao da ne jede,vise sam sugerisao na njegov nacin razmisljanja iz prethodnih postova "Jao,radim psihicki posao,opadne mi secer strasno,uzecu ja jabuku..." itd.. Na to sam mu skrenuo i dao primer sebe da mu taj nacin razmisljanja nece mnogo dobra uciniti,a jedna jabuka kao 1 jabuka odgovorio je Pedja.. :)

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #36 poslato: Mart 08, 2016, 11:07:47 posle podne »
Sto se tice toga u pravu si. Navika cini cuda.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #37 poslato: Mart 09, 2016, 06:08:12 pre podne »
Sto se tice toga u pravu si. Navika cini cuda.

navike i mentalno stanje (karakter) je najveci OGRANICAVAJUCI FAKTOR
jer signal u mozgu je veoma cudna stvar

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #38 poslato: Mart 09, 2016, 11:47:14 pre podne »
To sam i mislio, slobo previse duboko ulazis u ovu pricu, ako ti tako mozes da ne pojedes po jednu vocku dnevno, da ne popijes casu jogurta uz kajganu to ne znaci da drugi ne moraju. Podrzavam tvoj trud i zalaganje, ali sto je previse previse je, niko ne prica ovde o tonama jabuka, 1jabuka nece ubiti, jedino ce benefite imati, jer ne unose svi multivitamine itd...
Niko ne prica o takmicarskom bb vec rekreativno. 95% da bude clean i napredak ce biti isti.
Ne kapiram zasto se uvek vodi polemika oko case jogurta i jedne vocke, bolje paznja da se obrati na trening, da se trenira muski, a ne kao bebice.

Ma nisam rekao da ne jede,vise sam sugerisao na njegov nacin razmisljanja iz prethodnih postova "Jao,radim psihicki posao,opadne mi secer strasno,uzecu ja jabuku..." itd.. Na to sam mu skrenuo i dao primer sebe da mu taj nacin razmisljanja nece mnogo dobra uciniti,a jedna jabuka kao 1 jabuka odgovorio je Pedja.. :)

to ume da bude jako zajebano jer kada radis nesto psihicki dva sata , ucis itd... to nije problem ali ako radis nesto preko 5 sati dnevno skroz skoncentrisan mozak itekako ume da da istrosi i kiseonik i glikogen , ukolik onisi mislio na vrme da ga snabdes sa uh mnogo jako utice na glad... mislim da je tu kljuc tajming jer nikome se ne desi napad gladi ili tolika zelja za nekim junkom ukoliko je redovno unosio tokom dana obroke... najbolji nacin da se odupres zelji je da redovno jedes...

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #39 poslato: Mart 09, 2016, 01:22:48 posle podne »
I da radis nesto. Uposlena glava nema vremena za glad.

Cim nastupi dokonost, samo bi se nesto grickalo...
suck it up, buttercup

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #40 poslato: Mart 09, 2016, 01:28:53 posle podne »
I da radis nesto. Uposlena glava nema vremena za glad.

Cim nastupi dokonost, samo bi se nesto grickalo...

bravo
ili zasto ta "gladna" glava ne psoegne za npr lesnikom,orahom ili necim slicnom,vec gle cudo,tacno zna da mu treba cokolada :)

Van mreže Treniram_roletne

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
  • Nindza dijeta 😂
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #41 poslato: Mart 10, 2016, 10:22:34 pre podne »
Evo i ja se borim sa slicnim problemom i hocu da ti kazem da dok god ne odlucis da oslobodis tih suvisnih namjernica nikada neces smrsati, i to da ti nedostaje cokolada ili jabuka potpuna je laz, mozes ti i da radis i da ucis bez cokolade, jetra ima mogucnost da proizvede dovoljno Uh za normalno funkcionisanje.
Ja radim smjenu od 32 sata 2 puta nedeljno sa jedva 40-50g Uh i to samo iz sejka.
Ne skodi ta jabuka na nacin da ces da umres od nje, al psiha moze da te ubije, jer gdje je parce cokolade tu ce biti i drugo.
Iskreno i u fazi odrzavanja bih ogranicio Uh jer realno ako imas zivotni problem sa viskom kilograma, ne trebas drzati dijetu 2-3-5 mjeseci, vec tvoj life style mora biti podredjen pravilnoj ishrani.
Ne spadamo mi u grupu naprednih vjezbaca koji ce i staklo da sagore ako ga pojedu.
Vise se trenutno brinem sto moram da kupim nove farmarice nego sto svi oko mene jedu slatko svaki dan od 8 kad dodjem na posao, samo nauci da kazes ne. Ja im uglavnom kazem da postim jer ne mogu da tetkicama od po 50god objadnjavam da kupus dijeta nije iz raja izasla:)
I workaut out because its good for me.
Also, because I like to eat. A lot.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Saveti za pocetnika
« Odgovor #42 poslato: Mart 10, 2016, 10:55:49 pre podne »
I onda kazu ja rigorozan kad kazem nemoj jogurt,nemoj PARCE hleba,nemoj voce itd..
Evo decko sam rekao,da ne bude posle kako ja pricam i kako nece parce hleba ubiti itd.. :)

Jednostavno najlepse je kad teskim radom i odricanjem postignes nesto pa posle i dozvolis sebi nesto JER SI ZASLUZIO I JER TI SE MOZE,doterao si liniju,sredio se,postigao sta si hteo,i u svakoj sferi zivota se zna kako stvari stoje samo se u bb izmislja topla voda.. Ali polako doci ce iz dupeta u glavu,samo da ne bude kasno.. :)