Jun 30, 2024, 09:33:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Trening za masu  (Pročitano 17207 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: Trening za masu
« Odgovor #60 poslato: Februar 18, 2016, 09:01:01 posle podne »
Zalosna je ta cela prica u globalu
naravno-NE MISLIM NI NA KOGA OD VAS
vec sam imao npr jucer siutaciju,gde dete,pre svega vaspitano,kulturno itd
Skupio je za kreatin
Kupio,odnesao kuci i roditelji su napravili haos.
Decko je dosao prostojno,zamolio da li moze da vrati,sto je naravno normalno i onda krenuo da se jada
I kaze:
zamislite sada situaciju,da je normalno da ja sa svojim vrsnjacima izadjem (inace,97 godiste je) i da se napijem,da me odvezu na hitnu na ispumpavanje i da posle toga,roditelji kazu..ma dobro je,desilo se
I onda tako nekoliko puta za redom,kao na kraju da kupim neka plava zrnca (tako ih nazvao,posto se sve odnosi na razgovro izmedju njega i njegovih drugara u skoli i opisuje desavanja njihova) i to je u redu.
Ovako
odlican sam ucenik.retko izlazim,zelim da se malo bavim sportom (ne intresuje me bodi bilding) i otac mi kaze,bolje da si mi doneo drogu u kucu nego to!

toliko

Zato je potrebna edukacija, i neki vid prenosenja znanja(jedini nacin borbe protiv takvih razmisljanja), nazalost ovde je sve naopako , sto se tice vrednosti , a ovo je jedan od tih primera... Roditelji takvim ponasanjem teraju decu u propast...

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Trening za masu
« Odgovor #61 poslato: Februar 18, 2016, 10:07:02 posle podne »
Zalosna je ta cela prica u globalu
naravno-NE MISLIM NI NA KOGA OD VAS
vec sam imao npr jucer siutaciju,gde dete,pre svega vaspitano,kulturno itd
Skupio je za kreatin
Kupio,odnesao kuci i roditelji su napravili haos.
Decko je dosao prostojno,zamolio da li moze da vrati,sto je naravno normalno i onda krenuo da se jada
I kaze:
zamislite sada situaciju,da je normalno da ja sa svojim vrsnjacima izadjem (inace,97 godiste je) i da se napijem,da me odvezu na hitnu na ispumpavanje i da posle toga,roditelji kazu..ma dobro je,desilo se
I onda tako nekoliko puta za redom,kao na kraju da kupim neka plava zrnca (tako ih nazvao,posto se sve odnosi na razgovro izmedju njega i njegovih drugara u skoli i opisuje desavanja njihova) i to je u redu.
Ovako
odlican sam ucenik.retko izlazim,zelim da se malo bavim sportom (ne intresuje me bodi bilding) i otac mi kaze,bolje da si mi doneo drogu u kucu nego to!

toliko
čitam ovaj post sa velikim razočarenjem u naš narod
ali ovo "bolje da si doneo drogu nego to".............. lepo ga uči otac, zato nam je omladina ovakva kakva jeste

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Trening za masu
« Odgovor #62 poslato: Februar 18, 2016, 10:52:57 posle podne »
Kada čitam ove probleme sa roditeljima svatam koliko su moji OK, naravno nije išlo lagano ali neveujem da ti neko uzme i prospe ceo whey u wc solju ili te tera da vratiš kreatin u prodavnicu (ako si već takva faca uzmi ti pa vrati nemoj slati njega nazad), i to primenjuje kao neku "vaspitnu meru" e to je ono što je kritično!!!!

I šta se onda tu ustvari dešava roditelji su istresli svoje frustracije na detetu a dete svoje na ulici, diskoteci ili fudbalskoj utakmici, i ko je onda kriv, dete, društvo i država ne, nego su baš ti roditelji krivi koji se na ovakav način istresaju po deci!!!

Zaključak ove "gluposti"potrudi se da budeš što prosečniji i sve super imaš podršku većine (ovo je naravno ironično), a naravno opšte je poznato da baš ti kalupljeni da budu prosečni ostanu samo prosečni i ništa više...

Uvek me iznenade/pogode/ ovakve priče iako sam se naslušao svih mogućih verzija :/

Van mreže Petar The Rock

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Trening za masu
« Odgovor #63 poslato: Mart 07, 2016, 09:04:18 posle podne »
Pozdrav. Zanima me da li je neko imao bolove u grudima? Posto mene boli u levom delu grudi. Isao sam prosle godine kod lekara radio ekg i krv sve bilo u redu,ali opet mi se to javlja. Ja msm da je u pitanju misic. Ali opet moram otici kod doktora da vidim sta je. Bojim se da cu prestati da treniram,ako me bude ovako stalno bolelo.Ako je neko imao bolove u grudima,neka odg.

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Trening za masu
« Odgovor #64 poslato: Mart 07, 2016, 09:27:28 posle podne »
Idi kod lekara, bolje spreciti nego leciti!

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening za masu
« Odgovor #65 poslato: Mart 07, 2016, 09:55:29 posle podne »
Pozdrav. Zanima me da li je neko imao bolove u grudima? Posto mene boli u levom delu grudi. Isao sam prosle godine kod lekara radio ekg i krv sve bilo u redu,ali opet mi se to javlja. Ja msm da je u pitanju misic. Ali opet moram otici kod doktora da vidim sta je. Bojim se da cu prestati da treniram,ako me bude ovako stalno bolelo.Ako je neko imao bolove u grudima,neka odg.

Stvarno ne kapiram zasto ovo pisete ovde,pa nije niko ovde doktor da vam kaze sta i kako..

Lepo lekar,za to sluzi,odradis testove i amin.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Trening za masu
« Odgovor #66 poslato: Mart 07, 2016, 10:35:07 posle podne »
Kao sto rekose momci, odmah kod lekara..Naravno, nemoj da mislis da te plasimo jer mi nismo kompetentni da govorimo o tome ali lekar zato i sluzi...Javi sta je bilo..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: Trening za masu
« Odgovor #67 poslato: Mart 08, 2016, 11:46:56 pre podne »
trazi da radis produzeni EKG i test opterecenja obavezno , tj predlozi lekaru , ovo prvo mozes da trazis a ovo drugo on donosi odluku o tome...