Septembar 21, 2024, 09:42:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak  (Pročitano 9220 puta)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« poslato: Mart 01, 2016, 12:04:07 posle podne »
Po naslovu svi će pomisliti ovo je karta za smrt, ali eto karta je i dalje tu kao i ja. Pretraživao sam forum i nitko nije naznačio, ni spomenuo da je koristio u kombinaciji brzi inzulin i igf lr3, a pogotovo nigdje nisam našao da je još i spori ubačen u cijelu priču. Sjećam se samo kada sam se educirao o materiji igf-a da je netko napisao da je kombinacija igf- i brzog insa moguća i jako opasna, ali ako se uspije rezultati bi mogli biti zapanjujući. Odlučio sam se poigrati s navedenim supstancama, prvenstveno da vidim kako ću reagirati, ali opet ne i po cijenu života. S brzim sam imao iskustva i znao sam ga iskorištavati najbolje u svoju korist. Igf i spori ins su bili za mene nepoznanica. Malo sam eksperimentirao s njim i otkrio najbolju formulu koja mi odgovara. Sa sporim insom sam bio jako oprezan, educirao se i postepeno sam dizao ui da vidim koliko mi odgovara. Na sreću, našao sam odgovarajuću jedinicu i za njega. Prije toga sam se savjetovao s određenim ljudima koji su ga koristili za fazu punjenja pa sam od skupa informacija i eksperimenta došao do vrijednosti koje meni odgovaraju.
Kako je to izgledalo (o dozama ne želim pričati prvenstveno jer se na forumu o tome ne priča, a i opet to je nešto do čega sam ja došao eksperimentom): dizanje je bilo oko sedam. Po ustajanju odmah je išao spori ins, spremanje obroka, jedenje, pola sata-45 min igf. Pošto sam trenirao navečer obroci su išli po mojim potrebama i precizno mjereni. Odlazak na trening, ubod brzog insa. Tokom treninga pijenje bcaa, poslije treninga opet brzi i šejk. Odlazim kući gdje me čeka spreman obrok (hvala mojoj dragoj). Sat poslije igf, još jedan obrok i spavanje ili još jedan ovisno o vremenu i treningu. Uh tempirao sam kad i koliko prije poslije treninga, ujutro... Masti sam unosio samo zdrave, to me bilo malo strah zbog sporog insa, ali pokazalo mi se da strah nije bio opravdan. Moram reći da jako dobro poznajem svoje tijelo i osjetim kad mu treba, kad mogu uzeti. Imam izuzetno brz organizam. Prehrana je bila tip top. Samo primjer meso se penjalo i do 1,5 kg dnevno, ovisno kako se osjećam. Ne znam da li i drugima koji su koristili spori ins, ali meni je ubacivanjem njega apetit otišao u nebesa. Mogao sam jesti i jesti i ništa u salo nije otišlo. Čak sam i oborio bf. Treninzi su bili brutalni, krcala se kilaža, a snaga je rasla. Moji max bp 200 sq 220 dl 200.
Ovaj ciklus je trajao 4 tjedna. Sad će mnogi reći ostatak injektiva je odradio dobar dio. Ne bih se složio. Tu je bio test prop i parabolan (tren hexa) i vjerujte smiješne doze. Ciklus je ubačen u 8 tjedan kure i završen u 12 tjednu.
Sad ono što sve zanima su dobici. Dobitak na masi je 9 kg. u osam tjedana sam dobio 8 kila, a u 4 tjedna već sam naveo koliko, znači od početka do kraja 16 kg. Mjerio sam i bf-7,6. Početak ciklusa bio je 9,9%. Naravno, sve vas zanima da li je to moguće i da popratim to i slikama. Pa nije problem. Ako itko ima želju postaviti ikakvo pitanje slobodno.
Početak 85kg
88kg
91
94 završno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2016, 12:12:30 posle podne »
Dobar "napredak" ali sa obizrom na ARSENAL to je ono....da ne kazem
sa tim da su slike gore prilicno posvetljenje i ne vidi se realno stanje,osim da je na slici 3 vidan pocetak gyno,sto bi trebalo da te zabrine iz razloga,a ako kazes da si korostio smesne doze sterosa (sto je po meni jos smesnije) ako si krenuo ovako hazarderski da se bombradujes sa inuslinom i igf,onda je trebalo to da podrzis onako kako treba jer ovako i nije neka logika tia,ovamo cu do korica,a ovamo necu da se trujem bas jako:O) itd itd Da li je doslo do problema sa prolaktinom,kortizolom,pa da su povoklu estr ili ti tako reagujes i na male doze trena kako kazes..jbg..pojma nemam
sve u svemu
korketno,ali kao sto rekoh,S obizrom na asrensal-nista fascinatno.
Paznju obratiti na PANREKAS ,posto na slici zadnjoj se vidi evidetno uvecanje stomaka i to je logicna posledice te hrane,hrane hrane kako si naveo i sam.verovatno ti ne primecujes ali postavi fotke ili jos jednom sam kuci preispitaj
naravno
bez bilo kakve uvrede i bilo cega.
Moje misljenje i razmisljanje
ps
noge kao ni da nisi trenirao i to je moglo mnogo mnogo bolje
« Poslednja izmena: Mart 01, 2016, 12:25:49 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2016, 12:19:59 posle podne »
I ja iskren da budem ovakav izgled si mogao i bez toga
Moje misljenje..bez uvrede

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2016, 01:22:00 posle podne »
Sto se tice gyn-oa nije sigurno,jer nisam imao nikakvih nuspojava tipa svrbez,bol u bradavicama,ali isto mi je iskomentirao jedan frend i nakon toga sam otisao endokrinilogu,rekao mu na cemu sam pogledao i rekao da mena sanse da se radi o icemu nego takva mi je bradavica,i onda sam pogledao slike mojih pocetaka ista stvar na slikama.tako da sigurno nije,jedino ako doktor nezna onda vas lazem jbg.stomak-pozing je rađen na dan varanja s hranom i neposredno odlaska treneru na provjeru forme sam se natrpao hrane.
Noge e sad od svega toga stvar je sto slika dosta krade,moram priznati da mi loze fali ali noge su mi jaca misicna skupina.
Doze-nije problem reci ako dobijem dopustenje
Sad dali je moglo vise uvjek moze vise,ja samo zelim naglasiti da je ovo u 4 tjedna,ja neznam vasa ocekivanja i dobitke u 4 tjedna ali za mene 9 kg je cisto pristojno,16 kg sve ukupno.neznam meni se to cini ok,ali opet da je moglo bolje moglo je.ali ja sam zadovoljan.
Slike nisu obrađivane nego svijetlo je negdje upaljene negdje nije.
Ja sam probao uvjerio se da te tri stvari mogu skupa,cemu trpanje veliih doza kad se i na malim moze napredovati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2016, 01:25:43 posle podne »
Sto se tice gyn-oa nije sigurno,jer nisam imao nikakvih nuspojava tipa svrbez,bol u bradavicama,ali isto mi je iskomentirao jedan frend i nakon toga sam otisao endokrinilogu,rekao mu na cemu sam pogledao i rekao da mena sanse da se radi o icemu nego takva mi je bradavica,i onda sam pogledao slike mojih pocetaka ista stvar na slikama.tako da sigurno nije,jedino ako doktor nezna onda vas lazem jbg.stomak-pozing je rađen na dan varanja s hranom i neposredno odlaska treneru na provjeru forme sam se natrpao hrane.
Noge e sad od svega toga stvar je sto slika dosta krade,moram priznati da mi loze fali ali noge su mi jaca misicna skupina.
Doze-nije problem reci ako dobijem dopustenje
Sad dali je moglo vise uvjek moze vise,ja samo zelim naglasiti da je ovo u 4 tjedna,ja neznam vasa ocekivanja i dobitke u 4 tjedna ali za mene 9 kg je cisto pristojno,16 kg sve ukupno.neznam meni se to cini ok,ali opet da je moglo bolje moglo je.ali ja sam zadovoljan.
Slike nisu obrađivane nego svijetlo je negdje upaljene negdje nije.
Ja sam probao uvjerio se da te tri stvari mogu skupa,cemu trpanje veliih doza kad se i na malim moze napredovati.

ja sam sigurno pobrnik price oko malih doza itd itd itd
ali to i nije bitno aposlutno sada u ovoj prici
ali dobro
ako si ti zadovoljan onda ok.
mislim
na sve i jedan moj koment imas odgovor sto je super :)
ja sam ti rekao samo misljenje
a da slike varaju..ooooooo i te kako
jer ako si ti na prvoj imao 16 kg manje nego na zadnjoj-onda....pa ako nista drugo.baci aparat :D

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #5 poslato: Mart 01, 2016, 01:55:37 posle podne »
Peđa ja prihvađam svaku kritiku,i neljutim se ni na jedan komentar.objavim ja sliku sa 77 kg nije bed.tu se vidi razlika u 16 kg.ali htio sam reci da netko i radi sa ovim stvarima odnosno pokusava,jer nitko na forumu nije pisao o tome.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #6 poslato: Mart 01, 2016, 02:12:55 posle podne »
Peđa ja prihvađam svaku kritiku,i neljutim se ni na jedan komentar.objavim ja sliku sa 77 kg nije bed.tu se vidi razlika u 16 kg.ali htio sam reci da netko i radi sa ovim stvarima odnosno pokusava,jer nitko na forumu nije pisao o tome.

ma naravno
nisam ni mislio da se ljutis niti da bi trebalo
e sad oko stvari koje si uzimao
veoma veoma opasna igra drugar i hod po tankom ledu
mislim,rekao sam da aplikacija sporog insa (pisano je o tome i te kako) je igra koju treba razumeti zasto se radi,a ne zato sto je neko rekao da to koristi ili neko to upraznjava na ovaj ili onaj nacin
I jos na to "dosoliti" sa fast acting isnulinom + igf je defitivno veliki veliki stres na pankreas i supersija prirodne produkcije insa je definitvno shutdown!
Sporo dejstvujuci ins je veoma tesko kontrolisati i bez obzira sto ti mislis da jesi (po tvom pisanju nije bilo problema) ali to nikako ne znaci da su "rupe" u toku dana postojale i da ih ti tj tvoje telo nije osecalo u vecoj ili manjoj meri.U trenutku kada je produkcija prirodnog taman oslobodjena,ti mu dodas gas sa brzo dejstvujucim i nakon veoma kratkog perioda,jednostavno ispada da pankreas nema sta tu vise da trazi/radi.
Doduse,period uzimanja jeste "kratak" ali opet sa druge strane je bio prilicno i veoma agresivan u smislu slow/fast + igf
Ponavljam i da ne duzimo bzzz
ako si ti zadovljan,naravno da tu nema sta da se prica,
Misljenje je samo za sam sistem,razlog (drzavnog prvenstvo HRV),dobici i potencijalni gubici na kraju balade
o tome sam hteo

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #7 poslato: Mart 01, 2016, 02:18:08 posle podne »
Jedna od retkih stvari (horminskih) sa kojim se ne bih nikada igrao jeste insulin (mozda sto mi pola familije ima secer, pa i to utice na moju svest o tome)...to je moje licno misljenje...da ne obrazlazem...sumnjam da ikoga zanima.
Ali svakako interesantno je videti sve ovo...i jos lepo propraceno sa slikama...super i hvala ti sto si podelio ovo.
Imam samo jedno pitanje...nisam razumeo, 1-4 nedelja si isao insulin combo...pa 4-8 nista...pa od 8-12 nedelje insulin combo ponovo plus propionat i parabolan?  A i doze bi bilo interesantno videti :-)
P. S. Iskreno pravo osvezenje tema u moru tema: sta uzeti za prvi put i kupio 100 tableta metana...sta da ocekujem i kako ih popiti. Bilo bi lepo kada bi vise ljudi objavljivalo (inkognito makar) svoje kure i propratne pozitivne i negativne efekte, ljudi bi dosta naucili iz toga. Taman da se primeni onaj citat: Pametan se uci na tudjim greskama, glup na svojim :-)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2016, 02:26:49 posle podne »
Ovako je islo,1-4 test parabolan i malo dianabola
4-8 test dianabol 8-12 test parabolan spori brzi i igf pisem sa moba pa neda mi se nasiroko cim uhvatim komp poblize opisem ako nekoga nesto zanima.

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #9 poslato: Mart 01, 2016, 02:33:56 posle podne »
Mene zanima...interesantna kura, pogotovo jos ako bi mogle kolicine da se vide (msm da je dozvoljeno o tome, cene nisu dozvoljene)...ali iskreno msm da je dobitak ovde vise od aas-a nego od insa, tako da bas kao sto Pedja rece...hod po tankom ledu je bilo ovo sa insulinom...bas si imao srece sto ti nije pukao pod nogama :-)
I ne bi bilo lose videti jos neku pozu...ovo je po meni nekako poza iz koje se najmanje vidi :-)
Svako iskustvo je pozitivno...tako da...sto vise detalja....to bolje...veruj mi da ima ljudi koje zanima i koji citaju :-)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #10 poslato: Mart 01, 2016, 02:43:09 posle podne »
Evo pa ako admin misli da nije ok neka obrise
500 mg propa
150 mg parabolana
Spori 10 ui
Brzi prije treninga 5, poslije ovisno o misicnoj skupini ali vrh je bio 10ui
Igf ujutro i navecer 30 mcg

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #11 poslato: Mart 01, 2016, 02:47:21 posle podne »
Uff...bas kao sto sam i mislo...druze ovo nikako nisu male doze :-) Pogotovo na 12 nedelja :-)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #12 poslato: Mart 01, 2016, 03:17:45 posle podne »
Velike doze cega ti je onda?

Edit:sad bas razmisljam koje su to doze velike,ako je inzulin brzi u pitanju onda po meni su ovo male doze.ako je spori u pitanju ni on nije previsoko.a da ne govorim o igf-u
« Poslednja izmena: Mart 01, 2016, 03:46:26 posle podne T.A.T.A. »

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #13 poslato: Mart 01, 2016, 05:35:45 posle podne »
Nisam rekao velike...vec sam rekao da ovo nisu male doze...a tek nikako nisu smesne kao sto si ti napisao (na prop i parabolan se odnosi). Neka normalna...preporucljiva doza prop je 300mg nedeljno...a parabolan na 225 vec cini cuda....i to jos u kracim kurama. U svakom slucaju...nista ne umanjuje tvoj rezultat vec ono sto zelim reci je da ti je najveci deo rezultata zapravo proizvod anabolika...a ne insulina, i da (moje misljenje) bespotrebno si se igrao sa vatrom sa dodatnim insulinom. Ali najbitnije je da nije bilo posledica i da su rezultati svega zadovoljavajuci :')

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #14 poslato: Mart 01, 2016, 05:55:30 posle podne »
Samo se cudim zasto onda nisu dali rezultat prvih 8 tjedana.isti kao i zadnja 4 tjedna.
A doze vjeruj male su.navedene su na tjednoj bazi.ali eto neka i netko drugi potvrdi dali sam u pravu ili ne