Oktobar 06, 2024, 07:19:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Operacija Ginekomastije.  (Pročitano 7094 puta)

Van mreže Winston

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Operacija Ginekomastije.
« poslato: Februar 21, 2016, 03:41:50 posle podne »
Molim Vas ako ima neko da zna ko je najbolji hirurg kod nas za operaciju ginekomastije moze mi poslati u pp, da ne reklamiramo ovde. U pitanju je prava pubertetska ginekomastija koja se nije spontano povukla posle 3 godine, tako da mi je preostala jedino ta opcija hirurskog zahvata. To je stvarno veliki problem, zelim da ga otklonim na najbolji moguci nacin, kod nekog ko je iskusan u tim operacijama i ko ce ostaviti zadovoljavajuci estetski rezultat, a ne vise stete nego koristi... Takodje ako je neko imao iskustva sa operacijom ginekomastije ranije ili ako zna nekoga ko je to vec obavio, molio bih ga da mi se javi na pp. Hvala Vam ljudi unapred...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2016, 04:14:12 posle podne »
Pa niko ovde sigurno nece preuzeti tu odgovornost da preporuci nekog pa da te ne daj boze iskasapi pa da kukas ovde posle..

Ono sto ja znam je da je po privatnim ordinacijama izmedju 1500-2000 eura a postoji opcija na VMA da se odradi to navodno osiguranje pokriva.

E sad posto je to 'genetski' tj nisi ti kriv,najsigurnije ti je da odes kod lekara da se posavetujes. :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #2 poslato: Februar 24, 2016, 10:46:16 posle podne »
Ja bih rekao da decko vec ima diagnozu i dozvolu da ode pod noz, vec hoce da zna ko je najbolji hirurg za taj problem, ili sam pogresno razumeo? Nije valjda lud da bez dozvole diagnoze i doktora sam trazi ko ce da ga operise?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2016, 08:11:10 pre podne »
Ja bih rekao da decko vec ima diagnozu i dozvolu da ode pod noz, vec hoce da zna ko je najbolji hirurg za taj problem, ili sam pogresno razumeo? Nije valjda lud da bez dozvole diagnoze i doktora sam trazi ko ce da ga operise?

Pa ne znam,bilo je dosta slucajeva gde doktor posalje na VMA i sve se odradi i bude odlicno kroz par dana,ne vidim sto bi se raspitivao ovako ako je bio kod doktora.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.618
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2016, 09:33:25 pre podne »
pa zato sto mu je frka... i decko nece da ide sto puta pod noz...
@Winston
pitaj na doktorskom forumu , cini mi se tako i zove , procesljaj tamo teme ... trazi u google doktor.rs

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2016, 09:47:32 pre podne »
pitaj na doktorskom forumu , cini mi se tako i zove , procesljaj tamo teme ... trazi u google doktor.rs

Bas su tu ljudi pisali da su radili na VMA i da je sve odlicno proslo.. :) E sad..

Van mreže Winston

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #6 poslato: Mart 13, 2016, 06:58:39 posle podne »
@Dominikanac
Upravo tako. Pre tri godine sam bio obavio sve pretrage i kontrole koje su relevantne za dati problem kod endokrinologa. Sve analize su bile dobre, pa je endokrinolog mogao samo da preporuči da se javim nekom estetskom hirurgu ukoliko želim da se operišem iz estetskih razloga. Sačekao sam dovoljno i sad je vreme da se operišem.
Samo želim da saznam ko je najbolji hirurg za taj problem. Jer ona preporuka koju može dati neko ko je već imao istu operaciju kod nekog hirurga je najbolja preporuka. Opet sa druge strane, teško da jedan estetski hirurg odlično radi bas sve estetske korekcije, pa ja trazim najrelevantnijeg za pomenuti zahvat.

@SlobodanS
Slažem se sa tim što kažeš, otićiću na pregled uskoro. Raspitao sam se dobro ko je najbolji u Novom Sadu. Prvo ću otići tamo sledeće nedelje na zakazan pregled, pa posle toga ću zakazati i na VMA i na još jednom mestu privatno u Beogradu.

@pirat
Tako je, želim da to obavim kako treba, da ne idem posle na korekciju i reviziju jer je neko loše uradio, mada ako bude potrebe šta da se radi, tako je kako je. Zato ću pre da platim koliko treba da mi neko ko je najbolji operiše, da ne moram da se maltretiram ponovo da neko drugi popravlja tuđe greške. Otišao bih i preko negde samo kad bih čuo za vrhunskog hirurga.

@SlobodanS
Kad obavim te preglede, sam ću da odlučim ko će me operisati. Tako je odgovornost za tu odluku na meni i niko mi neće biti kriv za ishod intervencije. Hvala ti na savetu.



Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Operacija Ginekomastije.
« Odgovor #7 poslato: Mart 13, 2016, 07:09:49 posle podne »
Druze shvatam tvoju zabrinutost oko zahvata a takodje i zelju da to bude odradjeno kako treba sto je sasvim normalno jer opet, ipak se ide pod noz..Moje licno misljenje da kod nas mora da postoji neko ko to moze da odradi i vise nego dobro tako da mislim da nece biti potrebe da se ide preko....Raspitaj se dobro..