Septembar 19, 2024, 03:49:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Plava Srca  (Pročitano 15773 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Plava Srca
« Odgovor #30 poslato: Februar 21, 2016, 06:05:45 posle podne »
A gledajte, uz duzno postovanje, znam da mi zelite pomoci, ali ako sam dobro upratio, procitao sam dosta toga o plavom srcu, uglavnom u forumima, i dosta ih je izjavilo da kao za pocetak plavo srce onda kasnije, testo - depo i ostali .. iskreno malo ste me sada zbunili, jedan kaze ovako drugi onako, tj. većina kaže ovako a vi drugacije, ne znam, iskreno sada ne znam da uopce polazim s tim "ciklusom"
Druze poslusaj momke sta kazu i pamet u glavu.A savete tipa ''tapsanje po ramenu i samo napred'' na ovom forumu neces dobiti vec ces dobiti konstruktivnu kritiku zasto da i zasto ne tako da...

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Plava Srca
« Odgovor #31 poslato: Februar 22, 2016, 12:25:23 pre podne »
Nisam kompetentan da dajem odgovore oko kure(nisam nikad uzeo, mada ni 99% kardiohirurga leci od srca a nije imalo srcani udar) ali posto sam se i sam nosio mislju da uzmem (jos uvek se negde mota po malom mozgu ali je odlozeno) ja bih uzeo 500mg depoa 8-10 nedelja za prvu kuru...prvi ubod 750mg frontl..ne bih stavljao metan zbog kik starta(ako si cekao 33 godine na prvu kuru sacekaj i 3-4 nedelje dok ne pocne da radi depo)cuvaj jetru "zdrava jetra zdrav organizam"posle 10 nedelje isao bih mozda jednu do dve nedelje sa 1 ampulom depoa i zavrsio sa 100mg masterona svaki 3-4 dan uz postepeno uzimanje test bustera tokom uzimanja masterona i zavrsio sa tribulusom ili tako nesto...Dva dobra duga sad rade prvu kuru na ovaj nacin zavrsavaju i nemaju nikakve nuspojave....ne znaci da ih neko drugi nece imati.Pitao si da li se nekom nesto desilo...iz iskustva posto kazem ako si jako drugo u teretani prinudjen si da cujes vidis svasta ali pricam samo od kucnih prijatelja sto su se zalili...uglavnom nikom nista neki su imali povecan pritisak(mozda zbog nezdrave ishrane jer zderu pizze i testa) a mozda....Mene kao pojedinca je uvek mucila jedna misao sto se tice depoa a za koju mi niko nikad nije dao odgovor.Ako se javi pritisak jako visok i ako prekines uzimanje depoa odmah to je dug ester ne znam koliko je vremena potrebno da on izadje iz organizma i da ti se pritisak vrati na normalu.Kontam ako je potrebno 3-4 nedelje da dostigne koncentraciju i da radi ,verovatno i toliko treba da ne radi vise a u medjuvremenu skoro mesec dana borba sa pritiskom...zato mi je i test propionat zvucao uvek kao bolja opcija bas zbog brzeg izlaska iz organizma jer nikad ne znas kako ces reagovati pa ako bas lose reagujes ti ga  brzo prekidas(ali propionat ne pravi galenika nego neke undergr firme i pitanje dal ima svega toga unutra i koliko). Nemoj da te moj post ohrabri to je samo moje misljenje sta bih ja i kako,pitanje oko uzimanja hemije uvek shvatim kao onu foru iz vidimo se u citulji"Il imas m.da il ides u skolu" ja cu jos uvek u skolu za sada :)
posto te je mrzelo da prelistaš forum a imao si info na dohvat ruke

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plava Srca
« Odgovor #32 poslato: Februar 22, 2016, 06:12:57 pre podne »
A gledajte, uz duzno postovanje, znam da mi zelite pomoci, ali ako sam dobro upratio, procitao sam dosta toga o plavom srcu, uglavnom u forumima, i dosta ih je izjavilo da kao za pocetak plavo srce onda kasnije, testo - depo i ostali .. iskreno malo ste me sada zbunili, jedan kaze ovako drugi onako, tj. većina kaže ovako a vi drugacije, ne znam, iskreno sada ne znam da uopce polazim s tim "ciklusom"

mislis da je bitnije STA prica/pise ili KO prica/pise?

Van mreže Vojvoda

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Plava Srca
« Odgovor #33 poslato: Februar 22, 2016, 12:44:48 posle podne »
A iskreno ni ja nisam siguran sta zelim, ali moram priznati da ste me malo opametili, dok se ne mislim natjecati u bb mislim da nema smisla da ista uzimam, a ako se i nekad odlucim onda to sigurno nece biti plavo srce vec cu se prvo konzultirati s adekvatnim bb trenerom.. Toliko od mene i pozz

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Plava Srca
« Odgovor #34 poslato: Februar 22, 2016, 01:07:19 posle podne »
A iskreno ni ja nisam siguran sta zelim, ali moram priznati da ste me malo opametili, dok se ne mislim natjecati u bb mislim da nema smisla da ista uzimam, a ako se i nekad odlucim onda to sigurno nece biti plavo srce vec cu se prvo konzultirati s adekvatnim bb trenerom.. Toliko od mene i pozz
Dobra odluka..Pozz..

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #35 poslato: Februar 22, 2016, 10:25:29 posle podne »
konzultirati s adekvatnim bb trenerom

Pazi da nadjes pravog coveka,jer u danasnje vreme ima svakakvih...

PS: Ne bi bilo lose da naucis sam osnovne stvari,cisto da znas da prepoznas da li covek zna sta prica ili samo baca gomilu 'strucnih' pojmova a ne zna ni on sam gde udara.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Plava Srca
« Odgovor #36 poslato: Februar 22, 2016, 10:33:25 posle podne »
konzultirati s adekvatnim bb trenerom

Pazi da nadjes pravog coveka,jer u danasnje vreme ima svakakvih...

PS: Ne bi bilo lose da naucis sam osnovne stvari,cisto da znas da prepoznas da li covek zna sta prica ili samo baca gomilu 'strucnih' pojmova a ne zna ni on sam gde udara.. :)
A Slobce ko malo prati fejs ili pricu oko bodibildinga trebalo bi da zna kome da se obrati..Da me ne shvatis pogresno  hocu da kazem da ima par ljudi koji svoj posao rade i vise nego odlicno..

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #37 poslato: Februar 22, 2016, 10:46:38 posle podne »
konzultirati s adekvatnim bb trenerom

Pazi da nadjes pravog coveka,jer u danasnje vreme ima svakakvih...

PS: Ne bi bilo lose da naucis sam osnovne stvari,cisto da znas da prepoznas da li covek zna sta prica ili samo baca gomilu 'strucnih' pojmova a ne zna ni on sam gde udara.. :)
A Slobce ko malo prati fejs ili pricu oko bodibildinga trebalo bi da zna kome da se obrati..Da me ne shvatis pogresno  hocu da kazem da ima par ljudi koji svoj posao rade i vise nego odlicno..

Ne Vojo brt,daleko od toga da NEMA ljudi koji su tu i vise nego dobri,ali ipak je poplava gurua i trenera koji ne znaju gde udaraju,pa klijentima prave zivi haos,imao sam priliku da vidim par 'trenera' koji nisu sposobni ni trening da isplaniraju a ne da im poveris telo u ruke da te sopaju sa lekovima... :) Razumem i ti sta pricas,ali sam napisao samo preventivno da se ne zalepi za prvog 'fensi-smensi' trenercica koji kao nesto radi sa 2-3 devojke itditd.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Plava Srca
« Odgovor #38 poslato: Februar 22, 2016, 11:05:35 posle podne »
Ma razumemo se u potpunosti, razumem o cemu pricas..;)