Septembar 20, 2024, 12:30:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Celulit kod muskarata  (Pročitano 7043 puta)

Van mreže Nemanja 85

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2016, 12:05:24 pre podne »
Ja i kad skinem skroz salo meni se vidi celulit. Isto tako i nemam mnogo energije, misici kao da mi uopste nisu prokrvljeni, bas tesko dobijam misicnu masu. Ne znam da li bih trebao neku kuru sa AAS da odradim?

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #16 poslato: Februar 16, 2016, 12:25:24 pre podne »
Kuru zbog tvog,, celulita"?

Van mreže Nemanja 85

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #17 poslato: Februar 16, 2016, 12:40:34 pre podne »
Zbog opsteg ovog stanja koje mi je ceo zivot.
Zato sto mi je ceo organizam uzasan po tom pitanju

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #18 poslato: Februar 16, 2016, 12:43:15 pre podne »
Jel toliko tesko druze da se slikas da vidimo mi koliko je to sala ?

Posto ne znam muskarca da nema masti a da ima celulit...

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #19 poslato: Februar 16, 2016, 12:55:45 pre podne »
Deluje mi kao da je poenta posta da se uzme aas.
Posavetovao bih te pre da izvadis krv, proveris krvnu sliku, uradiš analizu hormona... Zatim da pratiš određenu ishranu duži period...

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #20 poslato: Februar 16, 2016, 01:17:01 pre podne »
Mozda da izbacis sliku pa zamaskiraj glavu ako je to problem. Bas nema logike ovo sta pricas ili se ne pridrzavas bas te ishrane...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #21 poslato: Februar 16, 2016, 06:15:08 pre podne »
Mozda da izbacis sliku pa zamaskiraj glavu ako je to problem. Bas nema logike ovo sta pricas ili se ne pridrzavas bas te ishrane...

upravo sam i ja ovo hteo da pitm..

Van mreže Ragnar Lothbrok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #22 poslato: Februar 19, 2016, 12:49:32 pre podne »
To što ti se dešava je posledica niskog nivoa testosterona i visokog nivoa estrogena u krvi, najverovatnije čim teško dobijaš mišići i gojiš se u "ženskim" predelima. Najbolje je da odeš na analizu krvi i proveriš nivoe testosterona i estrogena, i onda ćeš znati šta je problem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #23 poslato: Februar 19, 2016, 05:35:05 pre podne »
To što ti se dešava je posledica niskog nivoa testosterona i visokog nivoa estrogena u krvi, najverovatnije čim teško dobijaš mišići i gojiš se u "ženskim" predelima. Najbolje je da odeš na analizu krvi i proveriš nivoe testosterona i estrogena, i onda ćeš znati šta je problem.

nemoj donositi ovakve zakljucke na ovaj nacin drugar
mislim
siguran sam da nisi lekar kao ni ja i onda je ovo bas hardocre jbg..
mislim,
uzrok moze da bude MILION stvari a kao POSLEDICA to sto se njemu desava-AKO SE DESAVA posto ni ti ni ja niti znamo ko je covek niti smo ga ikada videli niti imas ovde neke slike
Ne znam da li me kapiras?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #24 poslato: Februar 19, 2016, 07:00:18 pre podne »
Hoće čovek da se zvekne, pa okoliša malo :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #25 poslato: Februar 19, 2016, 02:16:53 posle podne »
Hoće čovek da se zvekne, pa okoliša malo :D

Zato je on startovao temu u "steroidi" a ja kao fin reko nov covek ne zna,pa prebacim u nutrition hahahah ;D

Van mreže Ragnar Lothbrok

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #26 poslato: Februar 19, 2016, 05:47:41 posle podne »
To što ti se dešava je posledica niskog nivoa testosterona i visokog nivoa estrogena u krvi, najverovatnije čim teško dobijaš mišići i gojiš se u "ženskim" predelima. Najbolje je da odeš na analizu krvi i proveriš nivoe testosterona i estrogena, i onda ćeš znati šta je problem.

nemoj donositi ovakve zakljucke na ovaj nacin drugar
mislim
siguran sam da nisi lekar kao ni ja i onda je ovo bas hardocre jbg..
mislim,
uzrok moze da bude MILION stvari a kao POSLEDICA to sto se njemu desava-AKO SE DESAVA posto ni ti ni ja niti znamo ko je covek niti smo ga ikada videli niti imas ovde neke slike
Ne znam da li me kapiras?

Kapiram te skroz i daleko od toga da sam ja doneo zaključak, ipak je tako nešto nemoguće uraditi preko interneta, već sam mu baš zato i napisao da je najverovatnije to, a ne da je sigurno to. I zaista je najbolje da ode na jednu analizu krvi da to proveri jer će tako imati odakle da počne, ne vidim šta bi drugo moglo da bude razlog s obzirom da on kaže da čak i kad skroz skine salo da idalje ima taj celulit, iako mu baš i ne verujem najviše jer čak i sad on ima ogroman bf i takođe ogroman bf može biti razlog visokog estrogena i slabog napretka i lakog gojenja u predelu dupeta i butina.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Celulit kod muskarata
« Odgovor #27 poslato: Februar 19, 2016, 07:08:13 posle podne »
To što ti se dešava je posledica niskog nivoa testosterona i visokog nivoa estrogena u krvi, najverovatnije čim teško dobijaš mišići i gojiš se u "ženskim" predelima. Najbolje je da odeš na analizu krvi i proveriš nivoe testosterona i estrogena, i onda ćeš znati šta je problem.

nemoj donositi ovakve zakljucke na ovaj nacin drugar
mislim
siguran sam da nisi lekar kao ni ja i onda je ovo bas hardocre jbg..
mislim,
uzrok moze da bude MILION stvari a kao POSLEDICA to sto se njemu desava-AKO SE DESAVA posto ni ti ni ja niti znamo ko je covek niti smo ga ikada videli niti imas ovde neke slike
Ne znam da li me kapiras?

Kapiram te skroz i daleko od toga da sam ja doneo zaključak, ipak je tako nešto nemoguće uraditi preko interneta, već sam mu baš zato i napisao da je najverovatnije to, a ne da je sigurno to. I zaista je najbolje da ode na jednu analizu krvi da to proveri jer će tako imati odakle da počne, ne vidim šta bi drugo moglo da bude razlog s obzirom da on kaže da čak i kad skroz skine salo da idalje ima taj celulit, iako mu baš i ne verujem najviše jer čak i sad on ima ogroman bf i takođe ogroman bf može biti razlog visokog estrogena i slabog napretka i lakog gojenja u predelu dupeta i butina.

sve si rekao za poslednjom recenicom