Jun 28, 2024, 08:41:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol  (Pročitano 31656 puta)

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #15 poslato: Februar 15, 2016, 11:08:28 posle podne »
U redu je, kao sto sam rekao prihvacam kritiku i tudja misljenja, zato sam i dosao ovdje :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #16 poslato: Februar 15, 2016, 11:10:12 posle podne »
Naravno,svako dobro...

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #17 poslato: Februar 16, 2016, 01:10:39 pre podne »
Mozes li neku fotkicu da izbacis da vidimo trenutnu formu?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #18 poslato: Februar 16, 2016, 06:19:15 pre podne »
Zasto ne winstrol u prvoj?
Pa nabavio sam za svaki slucaj ako mi zatreba ne znam ni koliko se sustanon aromatizira, bolje imati pri ruci za svaki slucaj nego dobiti gyno..
Jel ima tko kakva iskustva sa sustanonom?

cao and dobro dosao  :D
a zasto DA winstrol u prvoj? siguran sam da je odgovor  da ti susta daje masu,dok ce wins sa druge strane da "definise" gejnove kako ti kazes  ;D....ali evo,ako ovo nije razlog,onda te ja pitam:
zast winstrol npr  u 5 kuri

i momak te pitao-KAKO znas da ce ti trebati AI i kako znas da ti je potreban PCT raditi sa lekovima? I zasto nisi npr uzeo arimidex umesto novladexa ( znam,znam..cena ) ali to nije opravdanje ni za jedno ni za drugo npr,a ti se se vodio sa tim

-ti frendovi koji su doboijali "gejnove  ;D" bi iste dobili i sa mnogo razumnjim opcijima,a s obzirom da sste klinci (da ne ulazim u to sta radite sami sebi,posto ste punoletni pa samo rokajte), ali zbog tih par kg "gejnova" je uzeo arsenal koji koiste ljudi koji su npr na zavidnom takmciarskom nivou,a posto nikada i niko od vas ne zeli da postavi sliku,siguran sam da ste daleko od toga.U tom slucaju,pokusaj onda da zamislis sta ce tim frendovima i tebi,trebati za sledecu kuru i "gejnove" kada su sada vec ispucali arsenal za svako postovanje. Stari narod bi rekao-KOLJETE KRAVU zbog jedne snicle  ;) --kako zelite

LEKOVIMA da porpavljas stetu koju si nanneo LEKOVIMA--kapiras? pitanje za 1 mil -KAKO znas da li si naneo stetu i kolika je ona tacno i da li si svestan POSLEDICA upotrebe TIH i TAKVIH lekova ,a ako nisu potrebni?
ili da ti olaksam
zamisli sada da 8 ned pijes antibiotike,a da ti nisu potrebni! Mislis da posledica nema?
« Poslednja izmena: Februar 16, 2016, 06:27:16 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #19 poslato: Februar 16, 2016, 10:38:19 pre podne »
Winstrol mi se svidio jer ne aromatizira i daje dobru smagu i "tvrdocu"
Ali ako mi to ne preporucate necu uzeti
A za pct sam mislio da uvijek trebaju "lijekovi", nisam upoznat s ostalim nacinima
Koje je onda vase stajaliste?
Da ne uzimam nista, da sacuvam to kada budem educiraniji sto se tice u tom pogledu i za sad treniram i dalje natural?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #20 poslato: Februar 16, 2016, 10:43:22 pre podne »

Da ne uzimam nista, da sacuvam to kada budem educiraniji sto se tice u tom pogledu i za sad treniram i dalje natural?
Druze najbolje ce biti da ovako uradis.Siguran sam da mozes jos dosta da napredujes sa sredjenom ishranom,dobrim treningom i suplementacijom.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #21 poslato: Februar 16, 2016, 11:00:21 pre podne »
Delim Vojino misljenje.

Jer jednostavno nisi edukovan,i ne daj boze i najmanja sitnica da krene naopako a ti nemas pojma sta ti se desava ili kako da odreagujes...

Ali u svakom slucaju se edukuj,jer retko ko odustaje od aas,pa tako i ti ces verovatno da 'odlozis' to na odredjen period,i bas iz tog razloga iskoristi pametno to vreme i edukuj se sto vise.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #22 poslato: Februar 16, 2016, 11:15:45 pre podne »
Winstrol mi se svidio jer ne aromatizira i daje dobru smagu i "tvrdocu"
Ali ako mi to ne preporucate necu uzeti
A za pct sam mislio da uvijek trebaju "lijekovi", nisam upoznat s ostalim nacinima
Koje je onda vase stajaliste?
Da ne uzimam nista, da sacuvam to kada budem educiraniji sto se tice u tom pogledu i za sad treniram i dalje natural?

moze neka tvoja fotografija?
posto si rekao,cini mi se,da verzbas vec 3-4 god?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #23 poslato: Februar 16, 2016, 11:40:27 pre podne »
Evo i ja da se ubacim, onako od srca i licnog iskustva bez previse znanja, i nekim razumljivim jezikom.
Poceo sam sa hemijom na zalost veoma mlad. Profesionalno sam se bavio nekim drugim sportom, i ubacivao teretanu samo rekreativno i koristio hemiju, Secam se prve kure, Naposim, Test i deka i Gh (Jintropin)...
Bio sam bas tvojih godina, i daleko daleko od naturalnog max koji bi verovatno (da nisam uzeo hemiju) bio mnogo bolje stanje nego i sto sam danas sa 36 godina i 20tak kura iza sebe.
Na moju srecu, na lekove sam reagovao odlicno, tj do sada nisam imao vidljive i osetljive posledice. Sa 34 god, napravih dete iz jednog shoot-a, test mi se jako brzo vrati u normalu, estrogen ne podiblja posle kure, tj kontrolisem ga nekim prirodnim anti estrogen preparatom itd. Ali isto tako  ne znaci da posledice necu imati za 5 ili 10 godina, ali ja sam svestan toga i ako do toga dodje spreman sam da ih platim.
Ako tvoj misic sada, a nisi ni na pola puta od naturalnog maksimuma naucis na hemiju. Da bi napravio bilo kakav napredak, kure ce poceti da ti bivaju jace i jace i jace. Tako da ako zaista zelis da se takmicis i budes na nivou vrhunskih takmicara, tvoje kure za nekih 3-5 god (koliko bi ti trebalo da dodjes na takav nivo) ce biti tako jake da je pitanje da li ce tvoje telo podneti.
Po meni, najbolja tema za procitati je Vendetha, ako je jos ima na ovom forumu, od njega nismo culi nista vec dugo.
Decko je dosao do prirodnom max-a i explodirao posle toga na hemiji. Jednostavno, pre ulaska u celu pricu naucio je ama bas sve, i kada je usao desila se neverovatna promena :)
To bi po meni trebao da bude cilj svakoga ko ima ambicije da se takmici.
Pozdrav
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #24 poslato: Februar 16, 2016, 11:46:02 pre podne »
moze naravno
evo ovo su slike koje imam, prije par dana

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #25 poslato: Februar 16, 2016, 11:49:48 pre podne »
Ovo je super!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #26 poslato: Februar 16, 2016, 11:54:47 pre podne »
Da
odlicna postavka i odlican materijal za dalje.
Nadam se da su i noge u skladu sa gornjim delom.
U tom slucaju,verovatno bi trebalo da izvuces sam zakljucak sta dalje
a ako se odlucis za ONLINE,onda da nekoliko puta procitas sta je napisano i na ovoj temi,kao i na mnogim drugima ovde,i onda mogu da kazem samo sretno
ono sto sigurno ne bih nikada rekao da uradis,je to sto si planirao sada.
Pokvraiti ces celu pricu do kraja i apsolutno.
da se rauzmemo
iz kure ces izaci sibgurno bolji nego sada,ali sta i kako dalje,sta kasnije...eeeee tu je

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #27 poslato: Februar 16, 2016, 12:10:17 posle podne »
hvala
onda mozda bolje da probam jos natural, ali stvar je zbog koje sam se odlucio na ovo sto vec godinu dana stojim na mjestu i slabo napredujem..
i evo noga

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #28 poslato: Februar 16, 2016, 12:12:27 posle podne »
E bas zato si tu gde si sada, Ako ti ovaj forum, da ne kazem Pedja, ne pomogne savetima da nastavis da napredujes ne znam ko ce.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #29 poslato: Februar 16, 2016, 03:16:53 posle podne »
Citat
onda mozda bolje da probam jos natural, ali stvar je zbog koje sam se odlucio na ovo sto vec godinu dana stojim na mjestu i slabo napredujem

da
sa ovakvim izgledom,i natural way-defitivno je doslo do plataoa ili ce u skorije vreme doci do kraja
e sad...
to je zaista na tebi-ponavljam jos jednom da li ides online ili ne :D
to niko tj bar niko NORMALAN ti nece reci -SAMO GAZI jer je to van pameti
imas 18god + i ta odluka je tvoja
a moj savet je da u tom slucaju,dobro,dobro razmislis STA i kako,ako vec ides online