Septembar 20, 2024, 08:48:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Rotacije, keto  (Pročitano 4758 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Rotacije, keto
« Odgovor #15 poslato: Februar 15, 2016, 06:15:14 posle podne »
Da napises mozda visinu,TEZINU,pa da otprilike vidimo koliko nutrijenata ti treba,kako na slepo da znam da li je 200g carbsa za tebe puno,malo ili taman ?
186-187 visina mozda, tezina oko 85 , nisam se odavno mjerio, ali pretpostavljam

Jesi ti siguran da imas sta da izgubis,mislim ipak 187 i 85kg.

Nije to neka kilaza na tu visinu ?

Van mreže ekakoje?

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Rotacije, keto
« Odgovor #16 poslato: Februar 15, 2016, 06:24:38 posle podne »
Da napises mozda visinu,TEZINU,pa da otprilike vidimo koliko nutrijenata ti treba,kako na slepo da znam da li je 200g carbsa za tebe puno,malo ili taman ?
186-187 visina mozda, tezina oko 85 , nisam se odavno mjerio, ali pretpostavljam

Jesi ti siguran da imas sta da izgubis,mislim ipak 187 i 85kg.

Nije to neka kilaza na tu visinu ?

4-5 kilograma, salo sa stomaka i salo sa nogu, mada mislim da je to do genetike.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Rotacije, keto
« Odgovor #17 poslato: Februar 15, 2016, 06:46:29 posle podne »
Jel imas neki fon nesto da opalis sliku da vidim,jer meni se vise cini da tebi treba masa ?

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Rotacije, keto
« Odgovor #18 poslato: Februar 15, 2016, 08:13:23 posle podne »
Ali zbog cega? :)
Ako je cilj hipertrofija grudi...

Bas iz razloga koje si naveo,aktivacija ramena,tricepsa itd itd.. neko lakse kontrolise bench a neko bucice,bilo kako bilo ako tebi lakse ide bucicama ne znaci da je to slucaj i za nekog drugog ili ovog momka konkretno.. :)

Kao sto sam napisao, ako je cilj hipertrofija i da se grudi pogode onda ne vidim bas mesta za bp. Nisam ni rekao da treba skroz da se izbaci i da nikad vise ne uhvati sipku. :)

Glupo vise da postujemo i raspravljamo ovde nas dvojica da li je bolji bp ili bucke, a decko otvorio temu. :D :D

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Rotacije, keto
« Odgovor #19 poslato: Februar 15, 2016, 08:15:02 posle podne »
Ali zbog cega? :)
Ako je cilj hipertrofija grudi...

Bas iz razloga koje si naveo,aktivacija ramena,tricepsa itd itd.. neko lakse kontrolise bench a neko bucice,bilo kako bilo ako tebi lakse ide bucicama ne znaci da je to slucaj i za nekog drugog ili ovog momka konkretno.. :)

Kao sto sam napisao, ako je cilj hipertrofija i da se grudi pogode onda ne vidim bas mesta za bp. Nisam ni rekao da treba skroz da se izbaci i da nikad vise ne uhvati sipku. :)

Glupo vise da postujemo i raspravljamo ovde nas dvojica da li je bolji bp ili bucke, a decko otvorio temu. :D :D

Ma odgovaram ja i njemu nije tu problem,nego me bas zaintrigiralo misljenje da se da prednost bucicama u odnosu na bp,meni konkretno prija i jedno i drugo i nista lepse nego kad iskombinujem bp i razvlacenja.. ihaa ;D