Septembar 20, 2024, 11:46:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: No reaktor - istekao rok trajanja  (Pročitano 4382 puta)

Van mreže explosion

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
No reaktor - istekao rok trajanja
« poslato: Januar 28, 2016, 06:50:51 posle podne »
Uzeo sam dve kesice No reaktora i posle dva treninga nikakav kick nisam osetio vec samo peckanje beta alanina par minuta nakon uzimanja i to je to posle toga nista. Slucajno nisam bacio kesice i pogledam, a ono pise da je rok istekao jos avgusta 2015-e (exp 08 . 2015)....za sad nisam imao nikakve zeludacne smetnje pa me zanima da li ti suplementi kojima istekne rok jednostavno prestanu da funkcionisu i to je to ili moze da uz to bude nesto i gore kao trovanje npr i slicno ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2016, 06:52:54 posle podne »
Uzeo sam dve kesice No reaktora i posle dva treninga nikakav kick nisam osetio vec samo peckanje beta alanina par minuta nakon uzimanja i to je to posle toga nista. Slucajno nisam bacio kesice i pogledam, a ono pise da je rok istekao jos avgusta 2015-e (exp 08 . 2015)....nisam imao nikakve zeludacne smetnje pa me zanima da li ti suplementi kojima isteknu rok jednostavno prestane da funkcionisu i to je to ili moze da bude ensto i gore kao trovaje npr i slicno ???

pa ovisno sta si uzeo,a kako vidim poznajes znakove kako bi sto trebalo da radi,pa onda moguce i po asamom sastavu da i nije trebalo da nista uradi,osim tog "peckanja" od BA kako ti kazes,posto su obicno uzorci ili "semplovi" uvek uradjenu u "boljoj" opciji nego sam orginal (kazem obicno),tako da bi se kupci sto pre i lakse odlucili na uzrokovan prozivod.

Van mreže explosion

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #2 poslato: Januar 28, 2016, 06:59:59 posle podne »
Peckanje je bilo bas izrazeno maksimalno ali osim toga nista kao da sam uzeo samo beta alanin....u pitanju je asault punch i po sastavu sa kesice se i ne razlikuje od kutije....bar tako pise.....ostalo mi jos dve kesice nekako se nadam da ce bar jedna da radi xD al opet ne bi rizikovao ako nesto moze da krene naopako....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2016, 07:07:10 posle podne »
Trovanje moze da ti se desi samo ako je kontaminirano necim , nekom bakterijom ili parazitom ali ako je bilo dobro ocuvano , da ambalaza nije ostecena onda ne moras da brines... uostalom do sada bi ti nesto sigurno bilo , povracao bi u najmanju ruku. Uzmi The Beast sledeci put , odnos cena kvalitet je vrhunska , nije reklama , stvarno je na nasem trzistu najbolji NO. Takodje ono sto je najbitnije je da uvek dobijes od Ogistre svezu robu, tako da nema frke sa datumima (nesto sto mene licno isto nervira kada nesto kupis  pa juris da popijes da ne prodje rok...jos ako ti uvale preko online naruzbine, racunaj da si bacio pare)...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2016, 05:42:43 pre podne »
Peckanje je bilo bas izrazeno maksimalno ali osim toga nista kao da sam uzeo samo beta alanin....u pitanju je asault punch i po sastavu sa kesice se i ne razlikuje od kutije....bar tako pise.....ostalo mi jos dve kesice nekako se nadam da ce bar jedna da radi xD al opet ne bi rizikovao ako nesto moze da krene naopako....

naravno
nisam ni rekao da moze,sme i da pise drugacije nego na kutiji itd itd
ali nije sada ni bitno.
Ako je u pitanju "novi" assault" (posto se stari ne uvozi dosta dugo),onda je moguce,posto se mnogi zale na taj novi.
Ja sam ga probao,meni je kao i stari-ono..:D...
usvakom slucaju
starog nema ,a taj novi je moguce da se razcoaran kao i mnogi koji su probali..
pirat je objasnio

Van mreže explosion

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2016, 11:51:04 pre podne »
Stari je u pitanju....izgleda da je bas u pitanju ono da suplement izgubi dejstvo posle isteka roka...jedino se beta alanin dobro drzi :) Jutros sam popio i osim beta alanina, koji i dalje po malo pecka, mogu da kazem da su mi misici posle treninga bili malo vidno "napumpaniji" nego inace ali neko bilo kakvo povecanje snage, izdrzljivosti ili psihoaktivni efekat - ne, bas nista, nikakva razlika u odnosu na prosle treninge.....prvom prilikom cu probati taj novi asault nameracio sam se na njega al nikako da nadjem priliku...
Znam da reaktori treba da se piju kratko i sa pauzama da se ne bi stekla navika na njih pogotovo na te psihoaktivne sastojke pa me zanima da li je ovaj nacin uzimanja dobra pretpostavka u tom pravcu - 2 nedelje pijem pa onda 2 nedelje pauza....ponovo posle toga 2 ned pijem pa onda 3 ned pauza i tako u krug?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2016, 12:04:35 posle podne »
Citat
izgleda da je bas u pitanju ono da suplement izgubi dejstvo posle isteka roka

ma kakvi...aposlutno NIJE tacno
rok moze da bude i 3 god,ako je preparat otvoren i nije adekvatno skaldisten-mozes da ga bacis
preparati,ako je rok istekao,a sve vreme je adekvatno drzan/cuvan--to je to
googlajte malo ljudi o rokovima trjanja,koja je svrha,smisao,za cega sluze,kome,itd itd itd.

Van mreže explosion

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2016, 10:17:26 pre podne »
Da ne otvaram novu temu.....da li, u teoriji, tusiranje hladnom vodom nakon treninga moze negativno da utice na uticaj NO reaktora ???   .......S obzirom da NO siri krvne sudove, a hladna voda ima suprotan efekat....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: No reaktor - istekao rok trajanja
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2016, 01:12:18 posle podne »
Da ne otvaram novu temu.....da li, u teoriji, tusiranje hladnom vodom nakon treninga moze negativno da utice na uticaj NO reaktora ???   .......S obzirom da NO siri krvne sudove, a hladna voda ima suprotan efekat....

ma ne..
a i zasto bi NO trebalo da ima bilo kakvu rekaciju POSLE treninga
ako i ima,onda znaci samo jedno-NISI trenirao kako treba i tragovi su ostali (cof,taruin.ba,arg itd itd)