Septembar 17, 2024, 04:29:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jak trening i zabrinut  (Pročitano 3967 puta)

Van mreže pedjar

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Jak trening i zabrinut
« poslato: Mart 21, 2016, 10:44:07 pre podne »
Primetio sam da mi zadnji nekoliko treninga pogotovo sinoć posle treninga leđa oči su mi krvave.to me sad malo zabrinulo,neznam dali je neko imo ikad nešto slično. Ne osetim nikako promenu na sebi samo oči zakrvave.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2016, 10:46:50 pre podne »
Primetio sam da mi zadnji nekoliko treninga pogotovo sinoć posle treninga leđa oči su mi krvave.to me sad malo zabrinulo,neznam dali je neko imo ikad nešto slično. Ne osetim nikako promenu na sebi samo oči zakrvave.
Druze najbolje bi bilo da odes do ocnog lekara..Iskren da budem, ne znam zasto bi povezivao crvenilo ociju sa ''jakim treningom'' itd.itd..Mozda je neka infekcija ali ,kao sto rekoh, najbolje je da odes kod lekara..

Van mreže pedjar

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2016, 10:51:13 pre podne »
I da to se dešava samo za vreme treninga posle treninga sve se povuče i bude normalno kao i pre treninga.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2016, 11:19:25 pre podne »
Druze ne znam stvarno sta bih ti rekao..Sacekaj nekoga ko bi mogao da ti da adekvatan odogovor, nisam se susreo do sada sa ovim slucajem...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2016, 11:24:14 pre podne »
Svima skače očni pritisak u toku jakih liftova...nije to ništa čudno. Jedino ako radiš "lagane" treninge, a ovo se dešava ima mesta za brigu. U svakom slučaju očni lekar može da izmeri pritisak, to je već forma glaukoma, ali ne moramo ići tako daleko...

Je l možda koristiš halotestin? :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2016, 11:40:35 pre podne »
Ma beast mod covece,jebe keve  ::)

Salu na stranu,ako nisi na gearu idi lekaru,ako jesi vidi da li mozda to pravi problem.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2016, 11:41:23 pre podne »
Svima skače očni pritisak u toku jakih liftova...
E vidis ovo sam zaboravio..Naravno,ovo se desava i meni ali to prodje e sad sta je ovde u pitanju...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2016, 01:17:02 posle podne »
Ako imas neku infekciju ona moze da se iritira znojem...ili kada pocnes da se naprezes... tj oci mogu da ti se zacrvene vise nego uobicajeno... kapilari itd... ne nosis sociva ili dioptriju?

Van mreže pedjar

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2016, 01:28:46 posle podne »
Ljudi ne koristim ništa osim whey i glut i nanosim sočiva. A to sam primetio zadnje vreme ,pogledom se izbliza u ogledalo ono ko vampir.neverujem da imam infekciju i ok vidim. Videću večeras kako će biti radim grudi i tric

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2016, 02:15:54 posle podne »
Ljudi ne koristim ništa osim whey i glut i nanosim sočiva. A to sam primetio zadnje vreme ,pogledom se izbliza u ogledalo ono ko vampir.neverujem da imam infekciju i ok vidim. Videću večeras kako će biti radim grudi i tric
Kod doktora .

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2016, 08:20:42 posle podne »
Meni si znali da popucaju kapilarcici ispod ociju  od naprezanja i da zakrvave oci. Drzi glavu u neutralnom polozaju, nemoj da je spustas previse na dole kad radis veslanje olimpijskom i da prestanes da dises, ili kod sklekova. GEneralno gledaj da angazujes samo misice koji su potrebni ostale ne naprezi, na stand by. Ako ne pomaze kod ocnog.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2016, 09:27:00 posle podne »
Pazi zavisi i kako treniras... ako dizes power lifterski da zadrzavas vazduh moze da dodje bez problema pri vecim kilazama nadrazaj tog tipa sto naravno nije zdravo ne samo za oci nego i srce i dijafragmu... pokusaj da obratis paznju na disanje... smanji tezine... ocigledno da ti ne odgovaraju...

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Jak trening i zabrinut
« Odgovor #12 poslato: Mart 23, 2016, 11:23:11 posle podne »
Dok sam trenirao PL isto su mi poslije teskog cucnja oci bile ko JAGODE .. e sad osobno vjerujem da tu ima puno faktora.. trening, odmor, disanje a i pritisak.... u svakom slucaju bi otisao kod doktora cisto da mi srce bude na mjestu i da se ne uzurjavam