Septembar 23, 2024, 06:26:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop figth and shooting !  (Pročitano 2551 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Cro Cop figth and shooting !
« poslato: Januar 02, 2007, 03:22:12 posle podne »
Ovo bas i nije vezano za borilacke sportove, ali jako je interesantno!
Ja ne znam da li je neko ovo gledao, ali ja sam iznenadjen!

Evo vam ovde link, pogledajte pa prokomentarisite !

Pozdrav svima..

http://www.youtube.com/watch?v=WjuN0I7GAFY

Van mreže frenky

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
  • Sculpting the masterpiece
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #1 poslato: Januar 02, 2007, 04:35:36 posle podne »
haha..to je bila jedna od fora iz serijala  "Mjenjačnica"... :D koncept emisije je takav da dvoje ljudi upoznaje navike i zivotni stil  onog drugog..obicno su igri neka poznata osoba i covjek iz obicnog zivota...u ovom slucaju Mirko se mjenjao sa postarom (to je onaj lik u bjeloj potkosulji)...voditelj te emisije (neznam dal ste culi za njega Knjaz) kroz emisiju radi spacke jednom i drugom...e za ovu foru nitko nije znao osim Mirka  i njegove ekipe,tako da su oni smjestili Knajzu i postaru...iskreno mislio sam da ce postaru  srce iskociti kad je ovaj uletio sa kalašom... :lol:
malo je bilo presurovo gledat,al su dobro to iscenirali... :)

Balls-to-the-wall training. You sweat. You push. It hurts. In here, there's no room for crybabies, no place for talking trash. Just raw lifting. This is real deal......

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #2 poslato: Januar 02, 2007, 05:07:13 posle podne »
Cekaj bre.. ko je ovde lud ! :)
Mene zanima da li je onaj lik sto je pucao znao da je ovo zajebancija?
I zanimalo me je zasto mirko nije hteo da upotrebi levi high kick kad je imao prostora? Ali sad sam dobio odgovor na to pitanje ! :)

U svakom slucaju, super je odredjeno ! :)
« Poslednja izmena: Januar 02, 2007, 05:13:16 posle podne Kekka »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #3 poslato: Januar 02, 2007, 05:56:14 posle podne »
Nisam ranije gledao ovaj snimak, ali na jednom drugom forumu sam procackao i kao sto je frenky rekao izgleda je u pitanju sala, dobro organizovana, a vjerujem da tip nije pucao sa pravom municijom...
U svakom slucaju zanimljivo... ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2007, 11:25:53 posle podne »
Ovo sam gledao jos ranije. Jako je bila interesatna emisija. Pre toga je bilo Mirko kao postar heheehe pa otisao kod nekog dede oko 85god starog i urucio mu poziv za vojsku hahahaaha.
Meni je ovo od jedno najubedljivijih i najboljih video kamera!

Van mreže Stefan

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #5 poslato: Jun 19, 2007, 01:33:17 posle podne »
Sad sam niasao na ovu temu. Gledao sam ovo na nekom HRT kanalu. Sprdnja, snimali su ovog debelog, usrao se kao grlica. Zajeb'o ga Mirko... Da, bilo je dogovoreno....

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #6 poslato: Jun 19, 2007, 02:58:29 posle podne »
pogledajte ovo
http://www.youtube.com/watch?v=s4oJsSnmGkw
cro cop i bas rutten su napravili show mauru ranallu(tadasnjem voditelju pridea)

Van mreže DunavBoy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Cro Cop figth and shooting !
« Odgovor #7 poslato: Septembar 21, 2007, 01:11:58 posle podne »
Gledam ponovo ove starije reply-e na ovu temu, ja sam nedavno na YouTube gledao snimke i ove ali i privatne, od pre 5-10 godina sa treninga AntiTeroristicke Satnije gde Mirko Filipovic krene da maltretira kolegu sa treninga, prvo ga psuje a onda mu zalepi  samar, a onda ovaj ode do svlacionice i vrati se sa pistoljem. U klipu se cuje i pucanj i ne vidim jedan razlog da posumnjam da nije autentican snimak. Iz velikog broja intervjua sa Mirkom Filipovicem van sportskih sala i van treninga koje sam gledao stekao sam utisak da je on najobicniji naduveni nadmeni ulicar koji ima jako puno mozga i vrhunski sportski talenat, talenat svetskog nivoa, ali ipak ostaje inteligentni ulicar onog ranga u koji spada Tyson ,mada dosta kulturniji i mirniji. Cak mislim da je on u srednjoj skoli radio kao izbacivac zbog svoje snage i vestine (sa 15 godina, u Vinkovcima) - bas kao Tyson, i da su ga u tom periodu snimili treneri kik-boksa kao perspektivnog coveka i dali mu stipendiju da ne mora da radi vec da ide 2puta dnevno na treninge.
Meni je samo zao sto najjaci covek sa Balkana nije neki miran i ok covek, neki inzenjer tip Vuka Rasovica ili Miroslava Pipera vec naduveni sadista koji misli da je uhvatio Svetog Petra za bradu. Pa kada je pocinjao sa UFCom Filipovic je isao po hotelu gde je bio sa kantom vode i polivao Hrvate koji mu otvore vrata svoje sobe, ko nije hteo da otvori - dobije kasnije celu kantu vode, sto je i glupo i nezrelo i pokazuje da je sklon izivljavanju i nesportskom ponasanju