Septembar 30, 2024, 06:31:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: idealan preliv za chiken white iliti pilece belo  (Pročitano 4434 puta)

Na mreži ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
idealan preliv za chiken white iliti pilece belo
« poslato: Januar 02, 2007, 02:47:49 posle podne »
verujem da ce se vecina vas sloziti da je jedna od najtezih stvari u bb da se svakodnevno unose kilogram za kilogramom pileceg filea a da im se vec drugog dana ne zgadi zivot...
misli,zna file da bude ukusan kada se ispohuje,isprzi ili bilo sta uradi sa njim,medjutim ako spadate u onu stranu bb jednacine koja ne zeli da se zatrpava losim kalorijama,tada na snagu stupa peceni file...na rostilju,u mikrotalasnoj...onako suv i bez ikakvog ukusa...znate vec...
nedavno sam kupio knizicu sos na 100 nacina i nasao ovaj jednostavan recept ali verujte mi,file na ovakav nacin je pesma ,moze da se pojede koliko god treba..
treba vam:tomatino,crni i beli luk,biber,lovorov list,so i orbit zvake sa ukusom mentola.
jednostavno propzite malo sitno iseckan crni i beli luk sa tomatinom,posle 10 minuta,dodati biber i lovorov list,kao i so.
ispeceno meso prelijte sosom i cudo se desilo,file je extra!
posto pojedete sve,stavite pola(bolje celu kutiju) orbit zvaka u usta inace ce svi da beze od vas! :D :oops:
ostaje vam samo da navalite na file posto je jako jeftin (280dindzi/kg),to vam je oko 200g proteina za male pare!
ako vam se budu smejali zbog loseg zadaha,ne zaboravite da  "ko se zadnji smeje...POSLEDNJI SE SMEJE" :D :twisted: :mrgreen:
SRECNA NAM NOVA GODINA FORUMASI!!!!!!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: idealan preliv za chiken white iliti pilece belo
« Odgovor #1 poslato: Januar 02, 2007, 11:55:51 posle podne »
pozdrav imenjache

prepade me taj orbit,al na kraju je sve dobro ispalo :)
inache ja piletinu prvo skuvam pa onda usitnim da to dodje ko piljevina, zatim slijedi stackovanje sa svime i svachim.
milion miliona kombinacija, nema sanse da se ocvjek zasiti!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: idealan preliv za chiken white iliti pilece belo
« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2007, 02:50:37 pre podne »
Aj bolje daj sliku od te knjizice sa sosevima. Dobro bi mi doslo tako nesto da kupim. :)

UsViTeNa

  • Gost
Odg: idealan preliv za chiken white iliti pilece belo
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2007, 10:02:17 pre podne »
USTE NEKOJA PECURKA DA IMA...MMMMMM PRSTI DA IZLIZESH :D

Van mreže IzvrnutaTorta

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: idealan preliv za chiken white iliti pilece belo
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2007, 03:39:16 posle podne »
uvaljaj belo u soju sos i kari (naravno, treba i posoliti malo), ostavi da odstoji u frizideru sat vremena, i tek ga onda baci u tavu.

imace totalno drugaciji ukus ;)