Jul 01, 2024, 04:32:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi za borilacke sportove  (Pročitano 5677 puta)

Van mreže dejo12

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Steroidi za borilacke sportove
« Odgovor #15 poslato: Avgust 02, 2016, 12:31:49 posle podne »
Da tacno imam nepunih 20 god .
Naravno da nece ali meni je potrebno samo malo vise snage tokom treniga kako bi bio najbolji , ja sam i ovako postigao nekoliko rezultata na kojima mi i mnogo stariji takmicari zavide, al sada sam stigao od platoa potrebno mi je jos vise snage koje mi moje tjelo ne moze dati uz sve suplemente, zato sam se odlucio da pocnem koristiri anabolike , zato sada trazim savjete iskusnijih osoba.
Naravno i da znam da se za pocetak kozumiranja anabolika prolazi kroz drenazni proces koji je obicno veoma dug i da svako nije preporucljivo nikome ko je maldji od 21 god bilo kakva konzumacija steroida , al opet nista me od toga ne zanima previse niti me interesuju moguce velike opasnosti po moje zdravlje sa obzirom da moje tjelo vjerovatno nije spremno za vjestacke hormone itd.
Al sve jedno sam rijesio da pocnem sa konzumacijom od septembra samo sada trazim sto ce mi najvise pomoci.


Naravno da sam otvoren za svaki vas savjet i predlog zato sam se i obratio ovdje , znam da ne znam puno istina je da me nikada i nije previse interesovalo , ono gore za metan sam naveo samo kao primjer jer iskreno sada trenutno uopste ne znam sto mi moze pomoci a sto ne.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Steroidi za borilacke sportove
« Odgovor #16 poslato: Avgust 02, 2016, 01:35:28 posle podne »
Mislim da ti sa 20 godina nisi izvukao prednost tih godina u smislu treninga, nije poenta da ti telo izdrzi bilo koji trening(sto si naveo kao jedan od razloga koriscenja aas a), nego da on bude dobro koncipiran za tebe , za tvoje potrebe i tvoje mogucnosti za ono sto tebi treba. Elem ovde je u pitanju stimulacija brzih misicnih vlakana i CNS a, sto u sustini ide jedno uz drugo. Gledaj to ovako, za tako kratak vremenski period i kada si na AAS u postoji jedan problem u napretku , a to je da misic hoce ispratiti otpor , ali sta mislis zasto se javljaju kasnije povrede itd...? Da li ce tvoje vezivno tkivo ispratiti otpor koji ce biti pojacan pod upotrebom lekova , jer ce misici moci brze , bolje , eksplozivnije.. mozda ne trenutno , ali kasnije...? I kada je rec o upotrebi AAS , priprema nije tako jednostavna, sta vise , mnogo je komplikovanija. Jer govorimo o trzajnim pokretima , naglim impaktima na tetive i zglobove... nekak oti je tih mesec i po dana do takmicenja bas knap , morao si o tome malo ranije da razmisljas ukoliko hoces da napravis kvalitetan i ozbiljan posao sa AAS om, sto opet dovodi u pitanje tvoju edukaciju i nivo znanja o toj materiji.
Gledaj ovako moj ti je savet da se sada za ta takmicenja ove godine pripremas bez AAS ali da ti trening u teretani bude onako kako j ePedja opisao , mozes ovde i da ga koncipiras, ima ovde dosta ljudi koji su treninrali tako nekada iz raznih sportova , svi ce vrlo rado komentarisati program, a mozes ih na netu naci o opisima vezbi i planu treninranja koliko hoces stiva... a posle kada to prodje neka sledeca priprema neka bude uz pomoc AAS gde  ces ti izdvojiti vise vremena za sve. Ovo ovako je bas bemsisleno i za tvoj CILJ nece da ti nikako SADA dobre rezultate. Barem sa zloubotrebom lekova ne treba zuriti. Razmisli malo ! Pazi situaciju , jesi video po parkovima kako ljudi koji nemaju neku imponzantu gradju rade gomilu sklekova i zgibova??? To ti je zato sto je njihov trening cist trening snage i samo to rade, navika tela je cudo, reakcija centralnog nervnog sistema na odredjenu vrstu napora, znaci dobar koncipran trening i pametan ce ti za tvoje sada vreme dati MNOOGO dobrih rezultata... za sada bez AAS a !