Septembar 21, 2024, 01:50:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Decabol+test depo  (Pročitano 17635 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #30 poslato: Decembar 11, 2015, 10:22:42 pre podne »
[quote iskusno samo ishranu ][/quote]

 ;) ;) ;D


Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #31 poslato: Decembar 11, 2015, 11:11:11 pre podne »
Ahahah, pa i ishrana je bitan faktor u svemu ovome, postujem odgovor :)

Razlog ove kombinacije jeste snaga i mm, ne ocekujem ne znam sta, ali cilj mi je sto vise kvaliteta da dobijem. Svakako si u pravu da je bolje krenuti sa jednim, za test sam znao da ima u apoteci ali za deku nisam. E sad, koliko sam citao deka ne bi valjala u vecim dozama, zbog dugog zadrzavanja i oporavka.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #32 poslato: Decembar 11, 2015, 11:26:34 pre podne »
Ahahah, pa i ishrana je bitan faktor u svemu ovome, postujem odgovor :)

Razlog ove kombinacije jeste snaga i mm, ne ocekujem ne znam sta, ali cilj mi je sto vise kvaliteta da dobijem. Svakako si u pravu da je bolje krenuti sa jednim, za test sam znao da ima u apoteci ali za deku nisam. E sad, koliko sam citao deka ne bi valjala u vecim dozama, zbog dugog zadrzavanja i oporavka.

oko deke (da ne kaze NPP da necu :D )
nije samo zbog repova koje vuces dugo itd,vec vise zbog deca tjune...ali ,nece to tebe na tim dozama :D

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #33 poslato: Decembar 11, 2015, 12:08:26 posle podne »
radio sam ciklus sa 250mg alphine dece i 250mg galenikinog testa (deca 10, test 12tjedana) i uspio sam dobit 10 kg...ako odradis sve kako treba bit ces zadovoljan rezultatima...od nuspojava sam imao nesanicu i pristeve po ledjima, ramenima i prsima.sve u svemu ciklus odlican :)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #34 poslato: Decembar 11, 2015, 12:30:18 posle podne »
Ahahah, pa i ishrana je bitan faktor u svemu ovome, postujem odgovor :)

Razlog ove kombinacije jeste snaga i mm, ne ocekujem ne znam sta, ali cilj mi je sto vise kvaliteta da dobijem. Svakako si u pravu da je bolje krenuti sa jednim, za test sam znao da ima u apoteci ali za deku nisam. E sad, koliko sam citao deka ne bi valjala u vecim dozama, zbog dugog zadrzavanja i oporavka.

oko deke (da ne kaze NPP da necu :D )
nije samo zbog repova koje vuces dugo itd,vec vise zbog deca tjune...ali ,nece to tebe na tim dozama :D

:D

Zato ja i volim više phenylpror, realno...brzo izađe iz sistema, mada ni na dugom estru nisam imao problema. Tj uglavnom idem kombinovane estre :D.. Ja kao ja problem sa estrogenom i prolaktinom nemam ni na većim dozama testa ni deke, ali zato progesteron pfff
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #35 poslato: Decembar 11, 2015, 01:53:31 posle podne »
Ahahah, pa i ishrana je bitan faktor u svemu ovome, postujem odgovor :)

Razlog ove kombinacije jeste snaga i mm, ne ocekujem ne znam sta, ali cilj mi je sto vise kvaliteta da dobijem. Svakako si u pravu da je bolje krenuti sa jednim, za test sam znao da ima u apoteci ali za deku nisam. E sad, koliko sam citao deka ne bi valjala u vecim dozama, zbog dugog zadrzavanja i oporavka.

oko deke (da ne kaze NPP da necu :D )
nije samo zbog repova koje vuces dugo itd,vec vise zbog deca tjune...ali ,nece to tebe na tim dozama :D

:D

Zato ja i volim više phenylpror, realno...brzo izađe iz sistema, mada ni na dugom estru nisam imao problema. Tj uglavnom idem kombinovane estre :D.. Ja kao ja problem sa estrogenom i prolaktinom nemam ni na većim dozama testa ni deke, ali zato progesteron pfff

pa dobro
svi koji me znaju,mogu da potvrdu moju ljubav prema brzim vozilima :D

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #36 poslato: Decembar 11, 2015, 08:03:14 posle podne »
Gep,atomski radi.

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #37 poslato: Decembar 11, 2015, 10:32:13 posle podne »
Pa ne znam kako radi Gep, neko ga hvali, e sad ko ce ga znati. Jedino onaj sto je pravio zna sta je unutra :D..a ovde je najbitnije da se proda. Uglavnom, vidim da se slabo pominje kod nas, a na nekom stranom forumu se pominje da im je valjda Tren los, mislim da je i Bukas negde ovde komentarisao kako je taman dosta..Izgleda da je najbolje resenje u apoteci uzeti (test i deku)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #38 poslato: Decembar 12, 2015, 09:42:31 posle podne »
Ma j... Se meni,ja neprodajem,samo kazem sta radi.gep-ov tren ono sta ja znam radi jako dobro

Van mreže Luli Abazovic2

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #39 poslato: Decembar 13, 2015, 02:11:58 posle podne »
decabol (deca durabolin) 200mg  NASpharma je odlicna  . da nebi koga zbunilo dolaze u paketicima dodu razlicite boje ampula od
oni sto reklamiraju na svom sajtu ,to je zbog drugi fejkova koji se ubacuju u prodaju

Van mreže Cropharma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 82
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #40 poslato: Decembar 14, 2015, 01:47:27 pre podne »
Pa ne znam kako radi Gep, neko ga hvali, e sad ko ce ga znati. Jedino onaj sto je pravio zna sta je unutra :D..a ovde je najbitnije da se proda. Uglavnom, vidim da se slabo pominje kod nas, a na nekom stranom forumu se pominje da im je valjda Tren los, mislim da je i Bukas negde ovde komentarisao kako je taman dosta..Izgleda da je najbolje resenje u apoteci uzeti (test i deku)

GEP parabolic odlican, ko ga je probo moci ce da ti potvrdi...i pri normalnim dozama 225-300mg tj daje jako puno...probavam i GEP-ov ox i isto samo rjeci hvale u dozama 40-60mg ed.
Decabol od NAS radi, jos bolji izbor alphin Nandro(npp) kojeg nakon 2-3dana osjetis.


Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #41 poslato: Decembar 14, 2015, 11:13:52 pre podne »
Hvala ljudi na odgovorima :)

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #42 poslato: Februar 29, 2016, 10:59:26 posle podne »
Pozdrav ljudi, evo da se javnem posto sam zavrsio sa kurom test+deca.

Ovako ishrana je bila: 1kg piletine dnevno, 350 gr pirinca, ovsene od 100 do 150 gr, 5 celih jaja plus vitamini, minerali bcaa, glutamin, omega 3, whey.

Ishranu sam ispostovao maximum, i dalje se hranim cisto s tim sto sam malo smanjio meso i hidrate.

Sto se tice rezultata, ovo sam i ocekivao znaci sve u svemu zadovoljan sam i to dosta. Ljudi koji misle da je ovo samo uzeti neki ass i bocnuti se i odma neki napredak...braalee ja tek sad postujem jos vise ljude koji godinama ulazu u sve ovo.

krenuo sam sa 93-94 kg kranja kilaza je 104 kg..s tim da nisam nabacio mnogo masti jer sam se i hranio korektno a to mi je i bio cilj.
Neverovatan napredak u snazi i izdrzljivosti, cucanj, benc..stvarno sam se trudio da izguram maximum..130 kg sam dizao najvise u zivotu to sam pokusao jednom iz benca i nisam ni forsiorao kilaze...nije ovo neko merilo nego cisto da kazem razlika koja je..dok sam sad 165 bez problema, za mene je to uspeh mozda je nekom smesno ali meni je to dovoljno.

Slike mogu postaviti koga interesuje nije mi problem, sad planiram da nastavim sa ovom ishranom i onda za koji mesec polako spustanje kilaze..

Hvala svima na pomoci

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #43 poslato: Februar 29, 2016, 11:13:34 posle podne »

Slike mogu postaviti koga interesuje nije mi problem, sad planiram da nastavim sa ovom ishranom i onda za koji mesec polako spustanje kilaze..


Pa super druze,nuspojava hvala bogu nije bilo,cim ne spominjes nista.. :)

Mogao bi neku slicicu pre/posle da vidimo kako si se uradio...

BTW Zasto spustanje kilaze ako nisi nabacio puno masti ?

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Decabol+test depo
« Odgovor #44 poslato: Februar 29, 2016, 11:26:57 posle podne »
Hvala druze, nije bilo hvala Bogu, kad sam odlucio da krenem trebalo mi je vremena, i nisam zeleo da se cimam preterano sta bi bilo kad bi bilo..mislim da psiha utice dosta.

Paa, jednostavno zelim da spustim bf, 5-6 kg manje mislim da ce ako nastavim da se ovako hranim biti super..mnogo mi je 104 kg da nosim preko leta :D

Saljem ti na pm slike