Septembar 29, 2024, 12:15:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: NIZAK TESTOSTERON - PITANJA I ODGOVORI?  (Pročitano 1226 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NIZAK TESTOSTERON - PITANJA I ODGOVORI?
« poslato: Novembar 04, 2015, 05:29:51 posle podne »
KOREKTIVNE VEŽBE, NIZAK TESTOSTERON  - PITANJA I ODGOVORI?

Pitanje:

„Kako bi trebalo da implementiram korektivne vežbe u moju trenažnu rutinu? Imam slegnuta ramena, što je verovatno posledica previše rađenja potisaka na benč klupi i razmišljam da ubacim neke rotacione pokrete u treningu za ramena“.

Odgovor:

„U nastavku ćemo ti izneti dva primera kako bismo mi ubacili korektivne vežbe  u trenažni program. Prvo, dobro je da si primetio da korektivne vežbe služe da se „popravi narušeni balans tela“.
Prvi primer treninga koji sledi je dizajniran za mišićni rast grupa gornjeg dela tela. Na kraju programa videćeš dve korektivne vežbe koje se izvode po principu superserije.

Program1
Zgibovi 5serija/6-8 ponavljanja, 120 sekundi odmor između serija

Veslanje u pretklonu pronacionim hvatom sa EZ šipkom 3/8-10, 10 sekundi odmora između serija
veslanje spajati u superseriju sa-
veslanje konopcem u sedećem položaju (povlačenje do vrata) 3/10-12, 60 sekundi odmora između serija
povlačenje na lat mašini širokim hvatom 3/12-15, 60 sekundi odmora
spoljašnja rotacija pod 30stepeni (low pulley) 3/12-15, 60 sek odmora
spoljašnju rotaciju spajati u superseriju sa -
sleganje ramenima na kosoj klupi pod nagibom od 30stepeni 3/10-12, 60 sek odmora

Drugi trening je takođe za hipertrofiju sa akcentom na mišiće ruku. Takođe su ubačene korektivne vežbe, ali kao superserije na početku treninga......


NASTAVAK teksta procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2015/11/nizak-testosteron-pitanja-i-odgovori.html