Jun 26, 2024, 12:03:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: boldenon sustanon anavar  (Pročitano 5025 puta)

Van mreže kosta_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
boldenon sustanon anavar
« poslato: Septembar 25, 2015, 04:11:21 posle podne »
Ni sam nisam siguran kako zapoceti temu, a da ne dobijem neke osudjujuce komentare...
Imam 27god, 176cm 77kg. Imam dosta iskustva u teretani i u ishrani, supsima, ali nikad nisam koristio aas.
trenutno sam totalno van forme sto je i logicno nisam trenirao nista skoro 3 godine, povremeno neki fudbal u balonu... Iako sam van forme na meni je vidljivo da sam trenirao, a imam formu i sada bolju nego mnogi koji treniraju. Genetski imam problem sa androgenom alopecijom i teme mi je ves skoro pa glatko, tako da ni po tom polju ne mogu puno izgubiti. cilj mi je da se vratim u ozb formu, uz pomoc aas pa i da imam bolju formu nego sto je pre bila... ne treba mi nikakva pomoc oko ishrane i treninga, smatram da je svako telo individualno, a ja sam stvarno nasao idealan spoj ishrane i treninga. treba mi pomoc oko onog u naslovu.

Sama kura bi bila 10 nedelja. Ono sto me zanima ima li smisla ici na kuru sa po 250mg nedeljno boldenona i sustanona, anavar bih uzimao poslednji mesec po 3 tab dnevno. te kolicine sam stavio kao paravan tome da moram imati nikakav pct sa lekovima nego max prirodno, ishrana vitamini supsi testobusteri... ukoliko ova kura nema smisla uzimao bih po 500mg nedeljno i susta i bolde, ali me onda zanima jel mi je neophodan PCT i sve vezano za to kako spreciti nezeljene efekte koji mogu nastati kao posledica aromatizacije, i stvari koje su vezane za lecenje pada libida ili ne daj boze gubitka erekcije...


trenutna forma slika je ubacena onako jer je skorasnja ali cu slikati nesto novije i kvalitetnije da se bolje vidi.





ovo su slike nekih starijih formi ako nekog zanima dodatno mogu ih jos postovati. Druga slika od starih je 73kg-75kg, a prva mozda oko 80kg. imao sam i boljih formi ali nazalost to nije slikovito zabelezeno... mozda imam neku ali nisam siguran...

ne vide se slike kao da ih objavim

evo linkova

http://postimg.org/image/r9aukco4z/

http://postimg.org/image/nxslrn49x/

http://postimg.org/image/cum8vx74j/
Hvala
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2015, 04:14:48 posle podne kosta_87 »

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #1 poslato: Septembar 25, 2015, 05:58:09 posle podne »
Ja bih se lično prvo pokušao vratiti u prijašnju formu bez upotrebe aas (ako si pre uspeo doći do tog izgleda i sada ćeš),pa onda ici na neki ciklus.Za bold je kratko 10ned po meni.

Van mreže kosta_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2015, 10:00:47 pre podne »
Naravno da moze ali hteo bih se malo pogurati. Ni malo nije lako doci do dobre forme i odrzavati je narocito ako volis da pojedes i cokoladu i burek i picu... i proces je dugotrajan, a narusiti formu je 10 puta lakse. Kao i kod svih postoje slabije particije. meni su na primer slabije particije grudi i listovi. iako sam na bencpresu izbacivao 100kgx12 radne serije i 130 kg x2 max sa svojih 73 kg i radio list sa 100kg x50 pa puta 5 serija svaki 3 dan slabije su rasle od drugih misica. dok su mi ruke, ledja, ramena i noge idealno napredovale uvek... znaci nisam pocetnik u ovome... treniram od svoje 14 godine ragbi i teretanu sa pauzama  nekad i po par godina kao sada pa se opet vratim u formu. Noge mi izgledaju kao trkaca kokos butine ogromne list nije mali, ali nije stazmeran sa butinama. grudi ni one nisu male toliko kada sam u treningu, ali genetski se lose razvijaju i zaostaju, i pored svega imam prazninu izmedju grudi (kost). Dovoljno sam zreo da znam da ovo vuce rizike, ali kao i vi svi koji ste na aas niko vas od toga ne moze odgovoriti, pa sam tako i ja odlucio i bas zato trazim pomoc da bi mi se sto manje nus pojava izrazilo, jer nemam iskustva. dosta sam citao oko toga, ali ima dosta razlicitih informacija. Pa se samim tim i bunim. Znaci koje doze, obzirom da mi je prvi put i da necu da preterujem, ne treba da me naduva nesto nego da mi pomogne da dodjem do zeljene forme, i jel mi potreban klomid kao pct. takodje me zanimaju doze provirona i nolve i u kom trenutku treba poceti sa koriscenjem. da li hcg treba da se uzme samo ako se jaja bas smanje i koliko to smanjenje treba biti da bi se koristio... neke uopstene stvari... znam da ste to pisali mnogo puta, ali bas zato i pitam jer na svakoj temi pise pisano je o tome mnogo puta. pa ako vas ne mrzi bar postujte gde to pise. konkretno za ove aas me zanima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2015, 10:29:26 pre podne »
Kao sto ti Maxim rece-sigurno ti je pametnije da se vracas u formu bez lekova jer ces u ovom slucaju da urdis dva sranja
A sranje je to sto ces da upotrebljavas lekove koji aposlutno nemaju veze sa tvojim ciljom
B telo koje je sada "regularnom" balansu sa hormonima ces nakon xxx godina krenuti da terories sa lekovima,a telo je i onako u problemu usled "neurednog " zivota. Borba na dva fronta-nije ti pametna.

Ovo nisu KRITIKE da ne pomislis pogresno,vec sam ti napisao iskren savet-ako zelis u opste da ga uvazis kao savet.
I moja ti je preporuka da mnogo vise citas o samom mehanizmu delovanja lekova,kvalitetu,falsinama itd itd,nego sto provids vreme kako vidim citajuci o "zastiti" jer to NE POSTOJI i niko ti na ovom svetu niti moze niti sme da kaze-E TO CE BITI BAS TAKO i upravo tako,a pogtovo jer imas 27god kako sam kazes,imas problem npr sa alopcijeom vec sada itd itd itd...

e sad.....kako god zelis

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #4 poslato: Septembar 28, 2015, 11:04:21 pre podne »
U bb tezine su sporedne,tako da te kilaze sa kojima radis nista ne govore zbog mozda losije forme izvodjenja.Mind-muscle konekcija je najbitnija koju steknes stazom u teretani,a pogotovo kada radis listove je potrebna.5 serija je nista za listove.Moj savet ti je da u ciklus sa aas ulazis sa niskim bf.Izvuces mnogo vise iz lekova i imaces manje problema na samom ciklusu (prvenstveno manja aromatizacija).Pedja ti je odgovorio realno,i ja se pridrzavam mog prvog posta.Na tebi je sta ces raditi sa svojim telom.

Van mreže kosta_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #5 poslato: Septembar 28, 2015, 11:50:51 pre podne »
telo je i onako u problemu usled "neurednog " zivota. Borba na dva fronta-nije ti pametna.

Nisam bas toliko kritican... Nije neuredan, nego sam jednostavno napravio jednu pauzu koja je potrajala malo duze, jer sam se zamorio od treninga i ishrane (psihicki).

Ovo nisu KRITIKE da ne pomislis pogresno,vec sam ti napisao iskren savet-ako zelis u opste da ga uvazis kao savet.
I moja ti je preporuka da mnogo vise citas o samom mehanizmu delovanja lekova,kvalitetu,falsinama itd itd,nego sto provids vreme kako vidim citajuci o "zastiti" jer to NE POSTOJI i niko ti na ovom svetu niti moze niti sme da kaze-E TO CE BITI BAS TAKO i upravo tako,a pogtovo jer imas 27god kako sam kazes,imas problem npr sa alopcijeom vec sada itd itd itd...

e sad.....kako god zelis

naravno da sam citao, i unazad... mnogo godina unazad... i sve me je to zanimalo, ali sam imao strah... izmedju oslalog strah od preranog gubitka kose koji vucem jo od 20te god. a mozda i ranije kada su krenuli prvi znaci gubljenja kose. Sada se vec sisam dovoljno kratko da se ni ne primeti nedostatak kose koje na temenu nema, a imam i dosta duboke zaliske, tako da mi to vise ne predstavlja problem. pomirio sam se sa tim da cu uskoro izgubiti kosu, prirodno ili ne nije vise bitno. sto se tice kvaliteta istog pa ni sam nisam siguran i koliko znam to mi niko ni ne moze garantovati, ali sam nasao alfu u ampulama zapakovane i prolaze check alfa... moj cilj je dobra forma da budem zadovoljan. planiram je i poboljsavati, ali sve polako i svojim tokom, jer sam na to pre gledao kako porodica i ljudi u okolini na to gledaju, a ne sta ja volim, cak su mi i tada govorili da smanjim malo. ne radim to iz kompleksa ili zena, radim to iz ljubavi prema tome, volim misice i izgled mocnog tela, osecaj cvrstine i napumpanosti, jake vaskularnosti debelih vena... :) nisam mislio ni sada da od jednom krenem da vezbam sa hemijom, nego bih svakako prvo usao u rezim ishrane i treninga, pa tek potom hemija. a sada pripremam teren da bih ja bio zadovoljan i da ne bi dolazilo do nekih gresaka nepredvidjenih. svaki savet je dobrodosao, ali bi mi iskreno vise znacio savet oko doziranja, jednostavno ne zelim ni da ne radi a ne zelim ni da preteram za prvi put. zelim da osetim kao kada sam prvi put uzeo jednu, pa dve  patri merice horsa na primer...

U bb tezine su sporedne,tako da te kilaze sa kojima radis nista ne govore zbog mozda losije forme izvodjenja.Mind-muscle konekcija je najbitnija koju steknes stazom u teretani,a pogotovo kada radis listove je potrebna.5 serija je nista za listove.Moj savet ti je da u ciklus sa aas ulazis sa niskim bf.Izvuces mnogo vise iz lekova i imaces manje problema na samom ciklusu (prvenstveno manja aromatizacija).Pedja ti je odgovorio realno,i ja se pridrzavam mog prvog posta.Na tebi je sta ces raditi sa svojim telom.

daleko od toga da nisam uspeo da uspostavim pravilan rad misica. i moj staz nije kratak. odrzavao sam forme po par god sa bf manjim od 10% tokom citave godine. sa varijacijama u kilazi +- 5kg. da kazem da nikada nisam koristio klen ni efedrin da bih se topio nego striktno balansiran unos uh dobra kvalitetna hrana, suplementacija, jak trening, naporan kardio... i tako stalno. pa valjda vidim da to moze sve lakse... msm imam oci da vidim kako neki ljudi napreduju, a nemaju 3 blage jedu pljeskavice sa svim i puno svega pa se opet tope a rastu... pokreti u teretani kratkii laki, vise vremena provedu gledajuci tv, a kardio odradili poslednji put u skoli kada su igrali basket u drugoj godini srednje... nisam ja jedan od njih...  znaci sve cu da dovedem u red i ishranu i pokrete jer znam da sada kada se vratim posle tri godine treba navici telo ponovo na napor i pravilan rad. znam da nisu toliko bitne kilaze, ali daleko od toga da nisu bitne , jer svaki put kada sam pomerao kilaze na gore osetio sam i promene na telu... jedno sa drugim ide. koliki BF bi bio OK za start?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #6 poslato: Septembar 28, 2015, 12:32:12 posle podne »
Drugar
bez ljutnje,ali veoma ,veoma tesko je tebi davati savete,jer na svaku REALNU i objektivnu tj tacnu konstataciju koja je sigurna i proverenea u milion slucajeva ti imas svoj odgovor,a onda na tu tj zadatu temu,postavljas novo pitanje,mozda malo prefolmilisano.

Citat
U bb tezine su sporedne,tako da te kilaze sa kojima radis nista ne govore zbog mozda losije forme izvodjenja.Mind-muscle konekcija je najbitnija koju steknes stazom u teretani,a

Citat
daleko od toga da nisam uspeo da uspostavim pravilan rad misica. i moj staz nije kratak. odrzavao sam forme po par god sa bf manjim od 10% tokom citave godine

Citat
. znam da nisu toliko bitne kilaze, ali daleko od toga da nisu bitne , jer svaki put kada sam pomerao kilaze na gore osetio sam i promene na telu..

ako me kapiras?
ili

na savet
Citat
A sranje je to sto ces da upotrebljavas lekove koji aposlutno nemaju veze sa tvojim ciljom
B telo koje je sada "regularnom" balansu sa hormonima ces nakon xxx godina krenuti da terories sa lekovima,a telo je i onako u problemu usled "neurednog " zivota. Borba na dva fronta-nije ti pametna.

dao si mi odg
Citat
naravno da sam citao, i unazad... mnogo godina unazad... i sve me je to zanimalo, ali sam imao strah

nadam se da me rauzumes
nekako mi se sve cini da imas strasno veliki strah i dalje pristuan,te i da na svako DOBRONAMERAN savet o tome da bi trebalo da sredis stvari pre nego sto krenes sa lekovima,odradis tako kako si vec rekao da znas i da u tom slucaju vidis sta i kako dalje..

i licno mislim da bez obzzira sto si citao,termini kao sto su:

Citat
, jednostavno ne zelim ni da ne radi a ne zelim ni da preteram za prvi put

Citat
moj cilj je dobra forma da budem zadovoljan

jako,jako disktutabilno sta je u stvari cilj,jer dobra forma je npr pojam koji se moze vezbati za tvoju sliku br 3,a ti ocigledno zelis nesto DRUGO kako shvatam jer forma je jedno,a to sto ti zelis sam siguran da je drugo

i
Citat
ali sam nasao alfu u ampulama zapakovane i prolaze check alfa

ovo bas i ne razumem da budem iskren,ali ne bih da ulazim u tu tematiku,vec kako vidim da si ti hemiju uzeo,sto znaci da si vec krenuo ili ces krenuti koliko jos danas i onda je poenta svega ovoga sto smo pisali apsolutno besmislena,ako se slazes sa tim...

Van mreže kosta_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #7 poslato: Septembar 28, 2015, 01:09:50 posle podne »
Da pedja i dalje je prisutan strah, ali ni sam ne znam zasto. I igla sama je mozda problem. drugo i dalje postoji strah od osudjivanja, mada sam na to i navikao osudjivali su me i ranije bez razloga iz gluposti. strah od keve koju postujem i koja me je molila da ne uzimam ni suplementaciju, jer u njenoj glavi to je droga-doping (nesto lose-cula je), strah me je i od mogucih posledica i rizika... ali to je samo strah i navikao sam se vremenom da se borim sa tim. skoro cetiri godine sam vozio motor da mi keva ni ne zna, iz straha a sa tim nosio rizik da moze nesto ne daj boze da se desi i na taj nacin da sazna sto je jos gore, pa sam joj na kraju rekao kada me je vise mrzelo da motor parkiram kod ortaka i svaki dan da idem do njega kolima pa presedam na motor a u gepeku uvek nosim stvari za motor... prihvatila je, a mislio sam da nikada nece... kada krenes posle bude lakse...

forma... cilj mi je postepeno da guram izmedju 80-85 kg sa BF manjim od 10% po mogucstvu oko 7, a da ne katabolitam mnogo i brzo nego da odrzavam to stanje lakse. mozda cak da probam  doci na neku takmicarsku gradju, ne za takmicenje nego mi se svidja...

Nisam jos uvek kupio nista, jer da, i dalje postoji premisljanje kao i uvek, aj da probam prvo na tenane i polako bez icega pa da vidim kao ide, ali me vise nego ikada vuce da uzmem... Samo sam nasao decka koji ima "sigurnu" iliti "ne fals robu" i to je sve...

Mozda sam prerano krenuo i pre nego sto sam se vratio treningu da pisem o tome, mozda sam prvo trebao ponovo da krenem pa da se javim za koji mesec, ali kao nema veze skupljam informacije. :) nisam uopste iz fazona da necu da poslusam savet, samo imam potrebu da uzmem i ubrzam procese i to je sve. sve sto sam hteo reci je mozda bilo previse prosireno, ali u cilju boljeg pojasnjenja stanja. tako da nemam jos nikakvu hemiju u rukama.

Ali imam 6,5kg 40% gejnera, kao podrska kalorijama, 900g blenda i 900g wheya, iss vitamina, mesa i pirinca na zalihama brda za pocetak... i puno dobre volje za treningom, volje da nesto naucim i steknem novo iskustvo... :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #8 poslato: Septembar 28, 2015, 01:34:22 posle podne »
ovo bih defitivno izdvojio kao FENOMELANU konstataciju..iskreno

Citat
Mozda sam prerano krenuo i pre nego sto sam se vratio treningu da pisem o tome,

e sad....

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #9 poslato: Septembar 28, 2015, 01:56:14 posle podne »
Samo poslusaj savete dobijene na ovom forumu.Tu su Pedja,Bukas i jos jako puno momaka koji dobronamerno savetuju.Ovde je cilj da jedno drugom pomognemo,a pomoc nije da ti neko ispise ciklus i kaze da ce te wins,tren,mast ili ko zna sta sve,izdefinisati dok jedes bureke,pice i cokolade.Bilo je lepo izvajanih i izdefinisanih tela i pre kada ljudi ili nisi nista znali o aas ili vrlo malo,to sve govori.A ko se oslanja na aas kako bi se ''srezao za plazu'' ili sl. je na jako losem putu.

Van mreže kosta_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #10 poslato: Septembar 28, 2015, 02:45:52 posle podne »
Samo poslusaj savete dobijene na ovom forumu.Tu su Pedja,Bukas i jos jako puno momaka koji dobronamerno savetuju.Ovde je cilj da jedno drugom pomognemo,a pomoc nije da ti neko ispise ciklus i kaze da ce te wins,tren,mast ili ko zna sta sve,izdefinisati dok jedes bureke,pice i cokolade.Bilo je lepo izvajanih i izdefinisanih tela i pre kada ljudi ili nisi nista znali o aas ili vrlo malo,to sve govori.A ko se oslanja na aas kako bi se ''srezao za plazu'' ili sl. je na jako losem putu.

Naravno... Jako dobro poznajem svoje telo
Verovatno ste negde izvukli iz konteksta za picu bureke i slatkise... Kazem da volim, ali znam sta je disciplina u ishrani. i u treningu ne da ne jedem picu itd. nego ni ne pomisljam... Najeo sam se za ove tri godine :)

Ne rezem se za plazu, rezem se zbog sebe, za plazu sam se rezao i bez ass..

Aj neka je tema neka zivi, a ja cu krajem oktobra sumirati utiske i podeliti sa vama, a za aas nema zurbe. nadam se da kada vidite da sam ozbiljan i disciplinovan pomoci da predjem na novi lvl.

Poz i hvala

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #11 poslato: Septembar 28, 2015, 02:48:50 posle podne »
je na jako losem putu.

Dodao bih i na kratkom putu..Posle ciklusa steroida,snaga opadne,trening,motivacija,forma..Mnogi se popismane i batale treninge,pa cekaju opet april-maj kad da grunu neku kuricu za leto,i tako u krug..
Limit in the sky!

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #12 poslato: Septembar 28, 2015, 06:58:06 posle podne »
Ja sam uopsteno mislio kada sam pisao o bureku,cokoladi i spremanjem za plazu..nisam mislio da na to da ti hoces tako.

je na jako losem putu.

Dodao bih i na kratkom putu..Posle ciklusa steroida,snaga opadne,trening,motivacija,forma..Mnogi se popismane i batale treninge,pa cekaju opet april-maj kad da grunu neku kuricu za leto,i tako u krug..

Sve si napisao bas kako jeste.I na kraju kada se sagleda situacija na duzi period,ljudi ili ostaju isti sto se tice izgleda,ili cak stagniraju..a remete svoj organizam sintetickim hormonima koji mogu ostaviti velike posledice kasnije u zivotu.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: boldenon sustanon anavar
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 11, 2015, 01:18:54 posle podne »
Posle ciklusa steroida,snaga opadne,trening,motivacija,forma..Mnogi se popismane i batale treninge,pa cekaju opet april-maj kad da grunu neku kuricu za leto,i tako u krug..

Puna teretana ovakvih  ;D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !