Jun 26, 2024, 12:03:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol plava srca  (Pročitano 6533 puta)

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Dianabol plava srca
« poslato: Oktobar 01, 2015, 02:54:42 posle podne »
Pozdrav za sve!
Iz Doboja sam, visok 204cm, imam 94kg i imam 19 godina. Bavio sam se košarkom 9 godina.
Izgledam malo mršavije zbog toga što sam veoma visok pa sam htio da ovde nađem pomoć. Pitao sam druga koji se bavi BB već 3,4 godine kako da dobijem bar 10 kila (50%mišićne mase) za 2 do 3 mjeseca. On mi je predložio Dianabol plava srca, trening i surutku. Svakako znam da ima bezbroj boljih mjesta gdje bi potražio pomoć zbog toga i počinjem ovu novu temu kako bi našao pravi odgovor. Može li mi neko reći kako i šta da uradim??

Ja ću samo reći da ne želim toliko da ugrozim svoje zdravlje, da sam spreman ići u teretanu 2 do 3 mjeseca i da želim malo popuniti leđa, ruke i grudi. Hvala!!!  ;D

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2015, 02:59:07 posle podne »
A gdeee žuuuuuriš, a gde žuriš bato bre! A gde žuuuuuuuuuriš, najbolje ti godine ;D


hahahah odavno sam ovo htela na sve ove teme da stavim  ;D

suck it up, buttercup

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2015, 03:06:28 posle podne »
@Milenadiao Pa radim u hitnoj pomoći i uskoro ću pičit za Norvešku, pa kontam da izgledam onak fit dok ne odem tamo. Ne muči mene ogroman biceps i to sve, nego čisto onak da probudim muskulaturu xd
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2015, 03:09:00 posle podne beka1 »

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2015, 03:43:47 posle podne »
Zar ti nije bilo lakse da procitas prethodne teme nego da se registrujes na forum i pitas ovakvu glupost?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2015, 03:45:45 posle podne »
Pa, dečače medicinski radniku naš, ne može to što hoćeš bez da povrediš svoje zdravlje. A i tad je upitno.

Valjda za toliko kapiraš kako funkcioniše ljudsko telo.

U Norveškoj te ne čekaju raširenih ruku devojčice koje nisu videle biceps u životu, tako da slobodno daj sebi vremena.

Daj kaži nešto pametno ili da zaključavamo ovo.
suck it up, buttercup

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2015, 03:55:22 posle podne »
Ovde i jesam zato što ne znam, i čekam odgovor na MOJE PITANJE. I ne želim da se cimam zbog norvežanki, nego zbog sebe. I faktički je izvodljivo dobiti 10 kg za 3 mjeseca, samo ne znam razlog što skrećete s teme nego pišete neke svoje nebuloze koje veze s ovim nemaju??

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2015, 03:59:45 posle podne »
Oni pisu nebuloze? Hahaha
Voljan si da ides 2-3 meseca u teretanu da probudis muskulaturu? Hahaha
Koga ces ti da lecis sa tom pamecu. Joj, moram da prestanem da citam ovo :D

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2015, 04:01:59 posle podne »
Naravno, ja koji veze s ovim nemam sam siguran da se može dobiti 10 kilograma za 3 mjeseca, čak i bez suplemenata. A ja tražim savjet koje da koristim, međutim niko mi ne odgovara šta i kako trebam, više bi informacija za svoj zahtjev dobio na nekom šumarskom sajtu..
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2015, 04:04:15 posle podne beka1 »

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 01, 2015, 04:05:49 posle podne »
Probaj tamo, samo nemoj da gutaš to što nadam se nisi već kupio.

Bože, kad smo doživeli da vas žensko odgovara od steroida i da više znam o tome :D
suck it up, buttercup

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 01, 2015, 04:09:42 posle podne »
Nisam kupio, došao sam po savjet, al nisam ga dobio, samo sam izgubio pola sata života ovde. Kao što ti mene možeš trenirati gym ja tebe mogu sve ostalo :)

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 01, 2015, 05:08:40 posle podne »
Da si 160cm visok ne bi ništa "popunio" za 2-3 meseca,a pogotovo tih 204cm.Postavio si glupo pitanje sa glupim ciljom i glupim savetom što ti je neko dao.I nemoj da budeš bezobrazan,pogotovo prema devojci,to je neka osnovna kultura.Kako se ponašaš,nećeš ni dobiti savet.

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 01, 2015, 05:13:25 posle podne »
Nisam kupio, došao sam po savjet, al nisam ga dobio, samo sam izgubio pola sata života ovde. Kao što ti mene možeš trenirati gym ja tebe mogu sve ostalo :)
Izgubi jos sati zivota ovde na forumu, posebno u oblasti NUTRITION :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 01, 2015, 05:24:12 posle podne »
Druze svi ti ovde zele dobro i zele da ti pomognu ali jednostavno ne ide to tako kako ti zamisljas.Mozda ovi prethodni odgovori ne prijaju tvojim usima ali ja sam siguran da ukoliko si spreman da prihvatis savete clanova da ces napredovati..Nema potrebe za takvim komentarima drugar tako da, samo polako...

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 01, 2015, 05:59:32 posle podne »
@Voja.S Prvi si normalan.. Ne znam što mi pišu da postavljam glupa pitanja i sve to, ja sam ovde jer ništa ne znam i hoću savjet, da mi neko napiše ne treba ti dianabol, ili suprotno, i sve da mi fino napiše kako i šta. Ja ne bi pitao da znam, a da li je moje pitanje glupo ili ne to vaša nije briga. Vi ste tu da me usmjerite dobro..

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 01, 2015, 06:00:17 posle podne »
Jedi i treniraj i koliko bude biće.

Ako bi da se družiš još sa nama, otvori temu u Nutrition da osmislimo neki jelovnik, pa da ideš odatle.

10kg moze za tri meseca, jerbo nekvalitetnih.

To je ružna i bolna istina.

Ti kako hoćeš.

I ne, nismo mi tu ništa dužni, mi smo dobrovoljci za vredan i radan narod. Ništa ne ide preko noći ako hoćeš da bude zdravo i lepo.
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2015, 06:02:51 posle podne Milenadiao »
suck it up, buttercup